Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Center hoparlör seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
85
Cevap
6
Favori
8.275
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4266 Mesaj
    Satılık Energy CC-10 Center. Kutusu duruyor..
    |
    |

aslında bir denemek lazım, özellikle düşündüğün center daki hoparlör malzeme ve çapı elindeki frontlarla aynı ya da yakın malzemeyse (impedansı falan aynı olmalı zaten) benzer ses alman mümkündür, ses çok öne çıkarsa avr den de bir ayar yapılabilir.

ben de elimdeki kulelere uygun bir center aldım, (indiana line nota 550 ve jamo center 200) henüz denemedim ancak teoriye uyar diye umuyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: saheemr , hozes
    Center dedigin hoperlor hacimli yuksek hassasiyete sahip coming soon efektini verebilmekicin subwofer barindiran yada paralel subwofer baglantili bir hoperlor olmali zira butun forumlaeda center sesi az geliyor diye baslik var niye ses kaydini center kolon az gelecek sekilde yaparlar anlamis degilim ayrica bence bir filmin %90 ini olusturan diyaloglari beren kanaldir kendisi ben amlifikatorden frontlari kisip centeri acarak birmiktar care buldum ama odam genis olsa elimde bulunan bosta tuttugum 5.1 seti komple center olarak baglardim markalar farkli olmasina ragmen yaptigim denemede ses rengide uyduydu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3541 Mesaj
    Center ses seviyesini kafanıza göre kalibrasyon dan daha fazla yükselttiğinizde, surround detaylarının ve derinliği önemli bir kısmını kaybedersiniz. Kalibrasyon zaten gerekeni gerektiği şekilde yapıyor. Ayrıca çoğu Avr de diyalog geliştirme modu seçilebilirlik var. Ama ezbere Center sesini yükseltmek doğru bir hareket değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bahsettiğin mevzu anfiyle ilgili olabilir .
    Ayni takım hoparlorleri farkli amfilerle sürmüş ve cok farkli sonuclar almıştım.
    Birinde (uyduruk olan avr'de) center cok geride ve boğuk kalirken, digerinde (orta seviye bir avr'de) center'ın sesi daha önde ve netti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunshines35 -- 26 Aralık 2018; 11:6:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: burakdc
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.