Şimdi Ara

CEM GARİPOĞLU TESLİM OLDU....! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
0
Favori
23.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mindfreak

quote:

Orijinalden alıntı: Prince*

quote:

SİZ onun ÖMÜR BOYU CEZA ALICAĞINI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ Yok böyle Bi dünya hahaha Parası olan konuşur 10 sene sonra o adam çıkmazsa hapisten bende neyim bakın buraya yazıyorum

10 sene imkansız,bir tane sapık vardı cinsel istismardan bugün 13 yıl aldı bunak ve zengin olmasına rağmen,Hayatı hapiste geçecek o kesin.

Cemin kemik yaşının 18 yaşından küçük olduğu tespit edildi ve ona göre ceza alıcak yani -18 olduğndan yaptıklarının bilincinde olmadığı varsayılarblr

Abi böyle adaletin neyse ya...

• bu doğrumu arkadaşlar

quote:

ama ne gariptir ki ekim ayında 18 yaşına girecek bir katil zanlısının (yanılıyorsam lütfen düzeltin. ki 29 ekim 1991 doğumlu olduğu yazıyor bir çok sitede)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _panzerschreck_

quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

quote:

Orijinalden alıntı: VooDoo

http://www.dailymotion.com/video/x9oim3_aselsanda-neler-oluyor-y_news?from=rss

aselsan mühendislerinin de katilleri bulunmalı asıl gündemi bu oluşturmalı , birilerinin işine gelmeyen konular nedense hiç gündem yapılmıyor bu ülkede

Helal olsun

Bu vatana yararlı olacak adamın haberini yaparlar mı? Birilerini rahatsız edecek birilerine dokunacak, yararımıza olacak şey için medyamız hiç uğraşır mı sizce?

Kısacası "Bu ülkede hiçbir başarı cezasız kalmaz" ...

Ama bir cinayet kocaa gündem maddesi edilir 6 aydır, 3 pırlanta genç katledilir intihar süsüyle kimse hatırlamaz bile...

o aselsandaki gencecik mühendisleri ihtihar ettiler diyip ölüme terk ettiler bu kadar soy ve sop yoksunu başkanlar....ÜLKEDE ZEKİ BEYİN LAZIM LAN KAÇMAYIN YURTDIŞINA SONRA BU ÜLKE GELİŞMİYO YHAA DİYORSUNUZ.......AL KALANLAR ÖLDÜRÜLÜYOR....MAKSAT İCATLARIN PATENTİ ABD'DE KALSIN....BU ARADA ÜLKENİN GELİŞMESİ ENGELLENSİN...ULAN NASIL BEYİN GÖÇÜNÜ ÖNLEYELİM?.....KALINCA GEBERİYORUZ DAHASI MI VAR????

not : yemişim karabulutu, bu muhabbeti devam ettirdin ya voodooo....bütün sinirlerim alt üst oldu gene zor tutuyorum kendimi....hadi kına yakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 17 Eylül 2009; 2:58:56 >

• o paralar bana teklif edildi diyor kızın babası
  • quote:

aselsan mühendislerinin de katilleri bulunmalı asıl gündemi bu oluşturmalı , birilerinin işine gelmeyen konular nedense hiç gündem yapılmıyor bu ülkede

valla tebrikler, böyle bi videoyu bulup bizimle paylaşman çok güzel, elimden geldigi kadar yaycam bu videoyu, o insanlar Türkiye nin beyinleri, zengin şımarık kızlarla alem yapan bıyıgı terlememiş insanlara degil, böyle beyinlere ihtiyacımız var , asıl bunlar gündemde tutulup aydınlatılması gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: morbid

Şu mubarek gecede yazmayım yazmayım dedim ama bu forumun bu kadar kansız şerefsiz insanlarla dolduğunu bilmezdim. Cem garipoğlunu savunur nitelikte ve kızın ailesine ve kendisine hakaret içeren mesajları atanlar allah sizin belanızı versin !!!!.. Allah inşallah aynı acıyı sizlere veya bir yakınınızada yaşatsın !! O zaman görürüm bakim böyle saçma sapan mesajlar yazarken sizi şerefsizl köpekler.. eminim bir çoğunuz tüm gün dinden imandan bahsedip oruçta tutuyorsunuzdur.

Senin kadar ağır olmasa da yukarıda aynı şeyleri ifade etmek istedim yukarda. Birde Allah kimseye böyle bir acı vermesin kardeşim öyle deme.
  • Bazı arkadaşlar gündemi bu olay çok fazla meşgul etti diyorlar. Ve vali gibi resmi görevlilere suçlamalarda bulunuyorlar. Fakat gündemi meşgul etmesindeki en büyük pay medyanındır.
    Eğer medya her gün süreyya k.yı ekranlarda şov malzemesi yapmasaydı hiç kuşkusuz olay gündemi bu kadar meşgul etmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdush

quote:

Orijinalden alıntı: morbid

Şu mubarek gecede yazmayım yazmayım dedim ama bu forumun bu kadar kansız şerefsiz insanlarla dolduğunu bilmezdim. Cem garipoğlunu savunur nitelikte ve kızın ailesine ve kendisine hakaret içeren mesajları atanlar allah sizin belanızı versin !!!!.. Allah inşallah aynı acıyı sizlere veya bir yakınınızada yaşatsın !! O zaman görürüm bakim böyle saçma sapan mesajlar yazarken sizi şerefsizl köpekler.. eminim bir çoğunuz tüm gün dinden imandan bahsedip oruçta tutuyorsunuzdur.

Senin kadar ağır olmasa da yukarıda aynı şeyleri ifade etmek istedim yukarda. Birde Allah kimseye böyle bir acı vermesin kardeşim öyle deme.

aynı düşüncelerini paylaşıyorum ama aynı acıyı yaşatmasın kimseye..

• Peki bu kadar şeyin bir senaryo olmadığı ne malum?

Örnek vereyim; o istediği 3 Milyon Euro mudur nedir, gerçekten eşi için mi istiyordu?

Aramızda bütün bu olayla ilgili şeyleri gören 1. dereceden kişi var mı hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 17 Eylül 2009; 2:59:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2n4...4Life

quote:

Orijinalden alıntı: _panzerschreck_

quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

quote:

Helal olsun

Bu vatana yararlı olacak adamın haberini yaparlar mı? Birilerini rahatsız edecek birilerine dokunacak, yararımıza olacak şey için medyamız hiç uğraşır mı sizce?

Kısacası "Bu ülkede hiçbir başarı cezasız kalmaz" ...

Ama bir cinayet kocaa gündem maddesi edilir 6 aydır, 3 pırlanta genç katledilir intihar süsüyle kimse hatırlamaz bile...

o aselsandaki gencecik mühendisleri ihtihar ettiler diyip ölüme terk ettiler bu kadar soy ve sop yoksunu başkanlar....ÜLKEDE ZEKİ BEYİN LAZIM LAN KAÇMAYIN YURTDIŞINA SONRA BU ÜLKE GELİŞMİYO YHAA DİYOSUNUZ.......AL KALANLAR ÖLDÜRÜLÜYOR....MAKSAT İCATLARIN PATENTİ ABD'DE KALSIN....BU ARADA ÜLKENİN GELİŞMESİ ENGELLENSİN...ULAN NASIL BEYİN GÖÇÜNÜ ÖNLEYELİM?.....KALINCA GEBERİYORUZ DAHASI MI VAR????

not : yemişim karabulutu, bu muhabbeti devam ettirdin ya voodooo....bütün sinirlerim alt üst oldu gene zor tutuyorum kendimi....

ADAM NEDEN KAÇMASIN Kİ? ÖNEMLİ BİRŞEY BULDUĞUNDA ÖLDÜRÜLMEK İÇİN Mİ? B*K YOLUNA GİTMEK İÇİN Mİ?

BUGUN Türkiyenin öncü üniverisitelerinin başarılı öğrencileri hep yurt dışında. NEDEN?

Bizim insanımız KIÇIKIRIK 1 KATİLLE, PARÇALADIĞI SEVGİLİSİNE bu gençlerden daha çok değer veriyor da ondan...

NOT: NOTUNA AYNEN KATILIYORUM

• iyi yakalandı kurtulduk
  • Forumda gerçekten popülist eleman çok fazla. Süreyya Karabulut'a çok laf atan olmuş. Genelde medyatik olmakla suçlanmış kendisi. Ama inanın bana medyatik olmak zorundaydı. Yoksa Cem asla bulunamazdı. Bunun benzer örneğini televizyonda gösterdiler. Yeşilköy'de zengin bir avukatın oğlu cinayet işleniyor. Ölen gencin babası polise güveniyor ve sessiz kalıyor Süreyya Karabulut'un aksine. Peki ne mi oluyor? O zengin avukatın katil zanlısı oğlu Londra'da lüks yaşam sürüyor. Ve ölen gencin babası da aynen şunları diyor: "Keşke Süreyya Bey kadar medyatik olsaydım da unutulmasaydı bu dava." Bu yüzden birilerini yargılarken biraz düşünün! Popülistler gibi davranmayın!
  • Ailesi teslim etmese daha 5 sene zor bulurlardı. Vali'de çıkmış övünüyor. Güldürmeyin beni. Doğru düzgün operasyon yapıp yakalasaydınız bunca zaman da öyle övseydiniz polisinizi. Saçmalık abidesi.
  • Rezilliğe bak!
    Bir çocuk bile yakalanamadı!
    Gidip kendi teslim olmuş.

Umarım hapislerde çürür!!!
  • hatanin yarisi mefyadadir ya tum cinayetleri boyle gun gun katil bulunana kadar gundeme tasicaksin yada hicbirini tasimicaksin.

hatanin %50si medyanin. %50si gazeteleri haber bultenlerini maile telefona bogan fakat munevver ile alakasi olmayan kitledir. cunki hicbi medya kurulusu halk tarafindan istenmeyen izlenmeyen takip edipmeyen biseyi yayinlamaz.

surda salak sacma yorum yapanlar hicbiriniz evlat acisinin ne oldugunu bilemezsiniz. isllh da bilmezsiniz. evlat acisi icindeki bi insan normal dunumez davranamaz konusamaz.

o yuzden okuz okuz yorumlar yapmadan once kizini kafasi kesik sekilde copte bulan alabinde katilin yurtdisina kacirildigini ogrenen babanin yerine koyun kendinizi.

en kotu ihtimal munevverin yerinde kardesiniz babaniz anneniz olsaydi onlarin cesedini kafasi kesilmis sekilde copte bulsaydiniz katilinde zengin olup goz gore gore yurtdisina kactigini ogrenseydiniz medyada yer isgal ettim gundemi yormiyim turkiyenin daha onemli konulari var diye dusunurmuydunuz????

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz

Forumda gerçekten popülist eleman çok fazla. Süreyya Karabulut'a çok laf atan olmuş. Genelde medyatik olmakla suçlanmış kendisi. Ama inanın bana medyatik olmak zorundaydı. Yoksa Cem asla bulunamazdı. Bunun benzer örneğini televizyonda gösterdiler. Yeşilköy'de zengin bir avukatın oğlu cinayet işleniyor. Ölen gencin babası polise güveniyor ve sessiz kalıyor Süreyya Karabulut'un aksine. Peki ne mi oluyor? O zengin avukatın katil zanlısı oğlu Londra'da lüks yaşam sürüyor. Ve ölen gencin babası da aynen şunları diyor: "Keşke Süreyya Bey kadar medyatik olsaydım da unutulmasaydı bu dava." Bu yüzden birilerini yargılarken biraz düşünün! Popülistler gibi davranmayın!

+1

Hangi kanalda göstermişti,çocuğun görüntüleri vardı elini kolunu sallayarak sokakta yürüyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: berdush

Saçmalamışsınız toplu olarak,

adam mı gündemi meşgul etti? Yoksa gündem mi adamı malzeme yaptı ?

Neden medya yerine kızın babasına kızıyorsunuz ?

O kızın babasının dengesini kaybetmesinin tek sebebi medyanın adamı bu kadar göz önünde tutması ve cinayetin sürekli manşetlerde olmasıdır.

Ki şu an itibariyle bizim yapmamız gereken kızın babasını, gündemi eleştirmek değil zamanında o yapıldı, zaman Cem GARİPOĞLU ve yerini bildiği halde onu adalete teslim etmeyen ailesi ve avukatlarının yargılanması, bunların tartışılması zamanıdır.

Cem Garipoğlu'nu ve ailesini kınayarak yakalandığına mutlu olduğunu söylemeniz gerekirken ya da bu kadar gecikilmesinde ki ihmaller ve emniyetin başarısızlığını tartışmamız gerekirken madur durumundaki babasına sallayıp durmuşsunuz.

Ben sizin olmayan sağduyunuzu ve GARİPliğinizi kınıyorum, daha fazla saçmalamayın, olayın gündemde olmasından şikayetçi olanlar olayı gündemlerine almamaya bu konuya mesaj yazmayarak başlayabilirler.

• Arkadaşlar hala yakalanmış diyorsunuz avukatları aldı götürdü işte. perde arkasında neler olmuştur Allah bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz

Forumda gerçekten popülist eleman çok fazla. Süreyya Karabulut'a çok laf atan olmuş. Genelde medyatik olmakla suçlanmış kendisi. Ama inanın bana medyatik olmak zorundaydı. Yoksa Cem asla bulunamazdı. Bunun benzer örneğini televizyonda gösterdiler. Yeşilköy'de zengin bir avukatın oğlu cinayet işleniyor. Ölen gencin babası polise güveniyor ve sessiz kalıyor Süreyya Karabulut'un aksine. Peki ne mi oluyor? O zengin avukatın katil zanlısı oğlu Londra'da lüks yaşam sürüyor. Ve ölen gencin babası da aynen şunları diyor: "Keşke Süreyya Bey kadar medyatik olsaydım da unutulmasaydı bu dava." Bu yüzden birilerini yargılarken biraz düşünün! Popülistler gibi davranmayın!

+1

bu olay normal bir cinayetten çok öteydi. Teslim edilmesine sevindim, kamu vicdanı rahatladı, artık bundan sonra adalet gerekli kararı verecektir. Ama bu olayın bu kadar uzun sürmesi Polis teşkilatına leke sürmüştür. Polis garibanı 2 saatte yakalarken, zengin işadamının oğlunu bir türlü yakalayamamıştır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

Bazı arkadaşlar gündemi bu olay çok fazla meşgul etti diyorlar. Ve vali gibi resmi görevlilere suçlamalarda bulunuyorlar. Fakat gündemi meşgul etmesindeki en büyük pay medyanındır.
    Eğer medya her gün süreyya k.yı ekranlarda şov malzemesi yapmasaydı hiç kuşkusuz olay gündemi bu kadar meşgul etmezdi.

Süreyya karabulutta öle çıkmasaymış televizyonalrar zorla mı sanki seda sayan şovunada mı zorla çıktı PARA alıp çıktı

Akıl sağlığı yerinde olmayan bir insandan bahsediyoruz.
    Sence burada akıl sağlığı yerinde olmayan bir insan mı, yoksa bilinçli olarak gündemi buraya çekip bazı kurumları yıpratmaya çalışan medya mı suçlu?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.