Şimdi Ara

CEM GARİPOĞLU TESLİM OLDU....! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
415
Cevap
0
Favori
23.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sonunda cemden de ,amcasından da , Süreyya danda Münevverden de

Münevver babasının sabah akşam fakir edebiyatı yapıp, yaşar usta kılığına girmesinden de kurtulduk,

Yeter lan, Beni kesip çöpe atsalar, Bu kadar haber olmazdı,

Bunlar böyle şıp diye teslim olduysa, Bir bildikleri vardır,

Şuraya yazıyorum, en fazla 6-7 sene yatıp, 20 li yaşların ortalarında serbest bırakırlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cefucsa -- 17 Eylül 2009; 3:22:50 >
  • Şuna bak ya saçma sapan bi mesele için millet oturmuş çene çalıyo...
    Kız öldü,Allah rahmet eylesin.
    Ama masum olduğunu kimse bilemez ki zaten masum öldüğünü düşünmüyorum.Bu şekilde öldürülme haketmese bile kızın masumiyeti üstünden prim yapan gerizekalı annesi ve babası yüzünden nefret eder duruma gelmiştim ben ve birçok insan...
    Şimdi ne olacak ?
    Öldüren aptalın ne kadar ceza yiyeceği tartışılacak.
    Bundan iyi gündem öldürme malzemesi olur...
    Hadi hayırlısı.
  • Yakalanmasına sevindim,ama bir yandan da üzülüyorum medyanın haline...
    Askerimiz ölür sadece 10dklık haber yaparlar sonra hiç hatırlatmazlar,afedersiniz beş para etmez biri ölür(askerlere göre kıyaslandığında.Üstelik bu kızın ne mal olduğuda belli değil baksanıza kızın babası helallik para istiyor.Böyle bir ruh hastasının kızı nasıl olabilir ki?) onun filmini yaparlar.Bazenleri düşünüyorum şu Medyanın başında hangi şerefsiz var diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssj2vegeta -- 17 Eylül 2009; 3:24:36 >
  • bakıyorum herkez daisy'nin üstüne çullanmış.....şimdi burada hem daisy'nin üstündeki kini ve fütursuzca hareketi hemde sizin fütursuzca yaptığınız tepkiler...ortada bir yanlış var, bunun üstünden oyunlar oynandı sonuçta biraz düşünen bir beyin belirli zaman geçtikten sonra maskeler düşünce analizini yapıp kavrayabilir..

ne edaisy ne de siz kendinizi iyi ifade edemiyorsunuz ve bunu sonucunda kendinizi iyi ifade edememenizin verdiği hatalar ile birlikte kendinizi tekrardan boş bir tartışmanın içinde buluyorsunuz....

ilk önce birbirinizi çok iyi anlayın....ondan sonra söyleyeceklerinizi söyleyin...kendini iyi ifade edemeyen herkes televizyondaki programlarda olduğu gibi birbirlerinin sözlerini sürekli keser ve atışma içinde olurlar....çünkü kimse kimseyi tam olarak anlayamamıştır ve savunma pozisyonunda brutal çalışmaktadır =).......biraz daha dikkat beyler.....bizler akıllıyız haydi =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 17 Eylül 2009; 3:24:57 >

• Herkese yazık cocugada kızada cocugun yakalanması kotu oldu hayatı karardı ama kesın bı sey vardır.Durup duruken teslım olmaz 10 yıl yatıyor sanarsın 3 ay yatıp yukdısına cıkar tatılıne devam eder
  • konuyu bilmeyen arkdaşlar hep kızın ailesini suçlamış
  • Babasının yaptığı doğrudur, yanlıştır tartışılır. Medya maymunluğu yanlıştır ayrı mevzudur. Ama çıkıp da ölen hem de normal bir şekilde değil başı kesilerek ölen birinin ardından konuşmak hem ayıp hem günahtır. Elinizi vicdanınıza koyun.
  • Tipine senin sakal bırakmış arabaya bindirilirken gördünüz mü ..

İdamlık.
  • Babasının yaptığı doğrudur, yanlıştır tartışılır. Medya maymunluğu yanlıştır ayrı mevzudur. Ama çıkıp da ölen hem de normal bir şekilde değil başı kesilerek ölen birinin ardından konuşmak hatta atıp tutmak hem ayıp hem günahtır. Elinizi vicdanınıza koyun.
  • Olur böyle vakalar, Türk polisi yakalar.
  • bu sitede o kadar sevgili bulma meraklısı varken "kız sevgilisiyle şunu bunu yapmış, yok aldatmış haketmiş" tarzı mesajları görünce deliriyorum.

kafası kesilerek işkence görerek ölmeyi haketmek için sevgilisiyle fotoğraf çekilmek ya da kızın babasının şuan yaptıklarıyla haklı görülebilecek bişey mi var yapmayın gençler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

@®OoLaStoO®
    Mesajlar yönetici tarafından görülünce işlem yapılır. Sanırım aktif yönetici yok.

mesjalar silindi , şikayet açmıştım şikayet kapandı ama eleman ne ban nede uyarı aldı. çok ilginç

Ben hem ss hemde html yedeğini aldım. Gereği yapılmayıp aynı tolerans bana da uygulanmazsa gerekli şikayetler yapılır.

ss html disket cd dvd yedeğini alabilirsin ama gerek kalmadı artık. Biraz sabırlı olsanız çok güzel olucak

• Her ne olursa olsun, bir insan bir insanın canına kıyamaz. Burda geçipte "O" kızada iyi oldu, demekle sinirimizi geçiştiremeyiz. Belki kız hatalar yapmıştır. Ama bu ona zarar verilmesi gerektiği anlamına gelmez.
    Babasının sergilediği davranışlar da doğru olmayabilir, ama bunada fazla takılmamak lazım. Sonuçta evladının canına kıyıldı. Nasıl bir psikoloji içinde olduğunu bilemeyiz. Suçlu olan şahıs yakalanmış.
    Bize düşen burda Kızda suçluydu, Babasıda hatalıydı yada hatasızdı demek değil. Yani bunları tartışmak değil. Zaten suçlu yakalanmış, İnşallah hakettiği cezayı da fazlasıyla alıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Tipine senin sakal bırakmış arabaya bindirilirken gördünüz mü ..

İdamlık.

evet bi sakalı var fazladan yoksa hiçbi degişiklik yok yolda görsen tanırsın keşke idam edilse
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Babasının yaptığı doğrudur, yanlıştır tartışılır. Medya maymunluğu yanlıştır ayrı mevzudur. Ama çıkıp da ölen hem de normal bir şekilde değil başı kesilerek ölen birinin ardından konuşmak hatta atıp tutmak hem ayıp hem günahtır. Elinizi vicdanınıza koyun.

kesinlikle katılıyorum. münevverin yaptığı hiç bir şey öldürülmesinin mantıklı bi nedeni olamaz.
  • ne yakalanması ya ne saçmalıyor bunlar.Yakalamışmış,saf saf konuşuyor birde vali bey. adam kendi teslim oldu işte.olmasaydı b*k yakalardınız..kendileri bi iş becermiş gibi konuşuyor tilt oldum
  • Lan alalade bir cinayet, Bu kadar kameramın, bu kadar kişinin koşturmasına, kanalların canlı yayın yapıcam diye birbirlerini yemesine şaşırıyorum, gerçekten,

Zilyon tane çocuğu faili mechul/yakalanamayan cinayete kurban gitmiş baba var,

Gitsin onları da haber yapsınlar , O Babaların başı kel mi, O babalara haksızlık edilmiş olmuyor mu ?

Son olarak tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş...
  • Düzeltme : Neyse; ilgili yazı, düzeltilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 17 Eylül 2009; 3:39:53 >
  • bu 13 eylül vakasının tekrarlanmasını istemiyorsanız, yönetimin toleransını son raddeye getirmeyin ne siz üzülün ne biz....o son radde ne demek toprak, saksı ve bikti denklemi ile sizi başbaşa bırakıyorum...bazı sınırlar aşılmamalıdır ki toleransın katsayısı artsın ama sizler toleransın düşürülmesi için elinizden gelen ilkelliği sergiliyorsunuz....sizin davranışlarınız karşısında yönetim elbet tedbir almak zorunda bu kadar kin kusma eğiliminde olan yüzlerce üye karşısında nasıl düzen sağlamalılar?....insanları zor durumda bırakmazsan işler yolunda gider..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 17 Eylül 2009; 3:38:10 >
  • Böyle konularda kimin ne mal olduğunu ortaya çıkıyor Allahtan. Kız meraklısı erkeklerle gece boyunca facebook'tan okey oynamakla olmuyor bu işler. Düşünce, eleştiri, analitik zeka ve yorumlama kapasitesi çok bağımsız şeyler bunlar. Bu foruma Allah fershern gibi bayan üyeler nasip eylesin!
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.