Şimdi Ara

CEM GARİPOĞLU TESLİM OLDU....! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
0
Favori
23.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hashus1099

tamam ülke kurtuldu

küçük gündemlere takılmayı çok seviyoruz.

Gelişmemiş ülkelerin sorunu bu zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih.089

Rezilliğe bak!
    Bir çocuk bile yakalanamadı!
    Gidip kendi teslim olmuş.

Umarım hapislerde çürür!!!

burayı izliyomhttp://www.cnnturk.com/servisler/canli.yayin/ öyle birşey demiyor biz yakaladık diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: RevidaL

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

tamam ülke kurtuldu

küçük gündemlere takılmayı çok seviyoruz.

Gelişmemiş ülkelerin sorunu bu zaten

Aynen gelişmemiş yada gelişmekte olan ülkelerin sorunu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

en kotu ihtimal munevverin yerinde kardesiniz babaniz anneniz olsaydi onlarin cesedini kafasi kesilmis sekilde copte bulsaydiniz katilinde zengin olup goz gore gore yurtdisina kactigini ogrenseydiniz medyada yer isgal ettim gundemi yormiyim turkiyenin daha onemli konulari var diye dusunurmuydunuz????

Sence bizim gibilerin cinayeti haber olur mu bu kadar uzun süre?

Seni öldürseler haber yapmazlar bu kadar büyük, beni de, çoğumuz için böyle.

O yüzden son cümlede sorduğun soru direkt geçersiz oluyor.

Neyse, uzatmanın anlamı yok. Yakalandı, ülkemiz çok büyük bir meseleyi de çözdü, kurtuldu.

• Vali başbakandan, tarım ve köyişleri bakanlığına kadar herkesi övdü. Ama gel gelelim ki, adam teslim oldu. Doktor kontrolünden geçip, yargılanacakmış. Oradan da bi deli raporu alırlar, oh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hacıkafir

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz

Forumda gerçekten popülist eleman çok fazla. Süreyya Karabulut'a çok laf atan olmuş. Genelde medyatik olmakla suçlanmış kendisi. Ama inanın bana medyatik olmak zorundaydı. Yoksa Cem asla bulunamazdı. Bunun benzer örneğini televizyonda gösterdiler. Yeşilköy'de zengin bir avukatın oğlu cinayet işleniyor. Ölen gencin babası polise güveniyor ve sessiz kalıyor Süreyya Karabulut'un aksine. Peki ne mi oluyor? O zengin avukatın katil zanlısı oğlu Londra'da lüks yaşam sürüyor. Ve ölen gencin babası da aynen şunları diyor: "Keşke Süreyya Bey kadar medyatik olsaydım da unutulmasaydı bu dava." Bu yüzden birilerini yargılarken biraz düşünün! Popülistler gibi davranmayın!

+1

Hangi kanalda göstermişti,çocuğun görüntüleri vardı elini kolunu sallayarak sokakta yürüyordu.

+1

Kesinlikle çok haklısınız.
    Medyada bu kadar yer bulmasa kesinlikle yakalanmazdı.

Umarım diğer olayda basında yer bulur.
    Umarım bu tarz haksızlıklar için programlar yapılır gerekli kamuoyu baskısı oluşturulur.
    Yoksa adam spor arabasıyla gezer durur.

• quote:

Orijinalden alıntı: berdush

Saçmalamışsınız toplu olarak,

adam mı gündemi meşgul etti? Yoksa gündem mi adamı malzeme yaptı ?

Neden medya yerine kızın babasına kızıyorsunuz ?

O kızın babasının dengesini kaybetmesinin tek sebebi medyanın adamı bu kadar göz önünde tutması ve cinayetin sürekli manşetlerde olmasıdır.

Ki şu an itibariyle bizim yapmamız gereken kızın babasını, gündemi eleştirmek değil zamanında o yapıldı, zaman Cem GARİPOĞLU ve yerini bildiği halde onu adalete teslim etmeyen ailesi ve avukatlarının yargılanması, bunların tartışılması zamanıdır.

Cem Garipoğlu'nu ve ailesini kınayarak yakalandığına mutlu olduğunu söylemeniz gerekirken ya da bu kadar gecikilmesinde ki ihmaller ve emniyetin başarısızlığını tartışmamız gerekirken madur durumundaki babasına sallayıp durmuşsunuz.

Ben sizin olmayan sağduyunuzu ve GARİPliğinizi kınıyorum, daha fazla saçmalamayın, olayın gündemde olmasından şikayetçi olanlar olayı gündemlerine almamaya bu konuya mesaj yazmayarak başlayabilirler.

Tabi tabi.
    Medya bu acısını bile yaşamadan hayatını tv stüdyolarında geçiren karı kocanın kafasına silah dayadı, zorla şovlar yaptırdı, saatlerce konuşturdu.

Şehit Mehmetçik'in anası babası böyle şov yapmayı bilmiyor ve gündemde kalamıyor maalesef.

• yakalanması muhabbeti de yalan sen git hizbullahın evine kadar baskın düzenle bunca kral istihbarat ile pkklıları termal kameralar le görüntüle ve öldür....MİT var bu ülkede MİT.....MİT'in anlamını bilen zaten konuşmaya gerek duymaz.....bunlar para ve çıkar oyunları...geçelim...

@yönetim : ortam çok gergin lütfen alacağınız kararları titizlik ile seçin.gergin ortamda yapılması gerekenler sizler tarafından arz edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 17 Eylül 2009; 3:10:51 >
  • Bence bu olay artık ülkenin sorunu olarak kaldığı için garipoğlu teslim edildi.Yok Ermenistanda görülmüş,yok ayın en geç 25'ine kadar teslim edilecek yada teslim olacak.Anlaşma mı yaptılar acaba bu aile ile ?

Bu Vali'nin birşey bildiği yok 2 lafı bir araya getiremiyor,kesik kesik konuşuyor.Daha önceki yaptığı açıklamalarda da yalan söylediği çok açık belli oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 17 Eylül 2009; 3:12:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasoyka

quote:

Orijinalden alıntı: fatih.089

Rezilliğe bak!
    Bir çocuk bile yakalanamadı!
    Gidip kendi teslim olmuş.

Umarım hapislerde çürür!!!

burayı izliyomhttp://www.cnnturk.com/servisler/canli.yayin/ öyle birşey demiyor biz yakaladık diyorlar

Vali'de açıklama yapmış avukatları teslim etti diye.
    TEk kelimeyle rezillik gerçekten.

Basınında etkisi olmuştu diyor...
    Demezler mi adama basın olma yakalanabilir miydi diye?

Baksanıza yurtdışına bile hiç çıkmamış olabilir diyorlar.

Bu arada kızın babasına laf atanlarıda anlamıyorum.
    Adam resmen delirmiş durumda. Çok ciddi tedavi görmesi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: .TaneR.

quote:

O kızın babasının dengesini kaybetmesinin tek sebebi medyanın adamı bu kadar göz önünde tutması ve cinayetin sürekli manşetlerde olmasıdır.

Ki şu an itibariyle bizim yapmamız gereken kızın babasını, gündemi eleştirmek değil zamanında o yapıldı, zaman Cem GARİPOĞLU ve yerini bildiği halde onu adalete teslim etmeyen ailesi ve avukatlarının yargılanması, bunların tartışılması zamanıdır.

Cem Garipoğlu'nu ve ailesini kınayarak yakalandığına mutlu olduğunu söylemeniz gerekirken ya da bu kadar gecikilmesinde ki ihmaller ve emniyetin başarısızlığını tartışmamız gerekirken madur durumundaki babasına sallayıp durmuşsunuz.

Ben sizin olmayan sağduyunuzu ve GARİPliğinizi kınıyorum, daha fazla saçmalamayın, olayın gündemde olmasından şikayetçi olanlar olayı gündemlerine almamaya bu konuya mesaj yazmayarak başlayabilirler.

Tabi tabi.
    Medya bu acısını bile yaşamadan hayatını tv stüdyolarında geçiren karı kocanın kafasına silah dayadı, zorla şovlar yaptırdı, saatlerce konuşturdu.

Şehit Mehmetçik'in anası babası böyle şov yapmayı bilmiyor ve gündemde kalamıyor maalesef.

keşke şehit aileleri de çıksa bağırsa, hepimiz bağırsak, oğullarının katillerinin bulunması için baskı yapsak, terör örgütünün yok edilmesi için büyük bir kamuoyu oluştursak. Yıllardır bunu yapamadık ülke olarak. Adam evladının acısı için hesap soruyor ve suçlu oluyor. Pes size ve sizin mantığınıza. Evlat acısını bu kadar hafife almayın, allah korusun başınıza gelirse ne olduğunu anlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: .TaneR.

quote:

Tabi tabi.

Mehmetçik'in anası babası neyin şovunu yapacaklar.. Oğlumu teröristler öldürdü. Bulun onları mı diyecekler. Ya da teğmen oğlumu öldürdü yargılayın onu mu diyecekler.

Hadi birincinde dedi. Zaten 30 senedir yapılmaya çalışılamayan bu.

İkincisinde ise medya sıkıysa gündemde tutsun bakalım.

Realist olun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 17 Eylül 2009; 3:12:13 >

• Vali de sanki kendi yakalamış gibi gururla anlatıyor. Çok koştuk , çok yorulduk vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightandwithlove -- 17 Eylül 2009; 3:13:22 >
  • beyler lütfen ortam çok gergin, sizler de bu gerginliğe el ayak olmayın, sakinliğiniz sizin en büyük silahınız olacaktır.kendinizi tutamasanız da hiç olmazsa hakaret ve rencide edici sözcükler kullanmayın, forumumuzun selameti için lütfen...realistliğin verdiği bir yaklaşım başka, hakaret etmek başka bunlar ayrı kulvarda lütfen ayırt edelim...umursamaz sözcükler kullanın fakat küfür ve ağır ithamlar lütfen...

@kendime itiraf : tamam bende bazen kendimi tutamıyorum biraz ağır konuşuyorum ama ne olursa olsun anne gibi kutsal varlıklara küfür veya çok ağır ithamlarda bulunmak bizi haklıyken haksız pozisyona düşürüyor...en azından temel davranışlar konusunda dikkatli olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 17 Eylül 2009; 3:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightandwithlove

Vali de sanki kendi yakalamış gibi gururla anlatıyor. Çok koştuk , çok yorulduk vs

• Yalnız yakalandı değil "teslim oldu" ibaresi kullanılıyor. Emniyet yakalamadı yani :S
  • çoookk büyük bi hata yapmış olsa bile cezası kafasını kesip çöpe atmak olmamalı,kimse haketmez bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eaststreetz

Yalnız yakalandı değil "teslim oldu" ibaresi kullanılıyor. Emniyet yakalamadı yani :S

Bence burada teslim oldu demek yanlış. Cem teslim olmak zorunda kaldı. Çünkü emniyet bu tarz olaylarda yapılması gerekeni yapıp Cem'e para akışını durdurdu.
    Para bulamayan Cem mecburen teslim olmak zorunda kaldı.
  • Çok sevindim nihayet yakalandı
  • Sanki Türkiyede hiç sevgilisini aldatan kız yok, hepsinin kafasımı kesilmesi lazım? Hem bunlar sadece iddia... Yorum yaparken dikkat edelim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.