Şimdi Ara

Çekilişle Xbox 360 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
15
Favori
12.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatırladığım kadarıyla en son sahip olduğum oyun konsolu atari idi Şaka bir yana ps3 ve xbox salonlarına verdiğim parayla şimdiye hem ps3 hem xbox sahibi olabilirdim. Ama kısmet değilmiş almak, zaten oynayacak tv de yok evde Umarım hak edene çıkar, bize düşen ise bu düşünceli öğretmenimize teşekkür etmek. Teşekkürler örtmenim :) @Melek63

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duzah

Hatırladığım kadarıyla en son sahip olduğum oyun konsolu atari idi Şaka bir yana ps3 ve xbox salonlarına verdiğim parayla şimdiye hem ps3 hem xbox sahibi olabilirdim. Ama kısmet değilmiş almak, zaten oynayacak tv de yok evde Umarım hak edene çıkar, bize düşen ise bu düşünceli öğretmenimize teşekkür etmek. Teşekkürler örtmenim :) @Melek63

Allah razı olsun.

• bende 3 tane xbox 360 var. bir tane daha neden olmasın
    çekilişe katılmak istiyorum
  • Cekilise katilmak istiyorum

• Yaz

• katılıyım bari çekilişe
  • Çekilişe katılmak istiyorum
  • yolla
  • çekilişe katılmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melek63

Sevgili arkadaşlar; xbox one aldigimda mevcut olan orjinal slim xbox 360 i ve jtagli xnox 360 i buradan çekilişle vereceğim. Jtagli makinenin yaninda 1 tb oyun var. Orjinalde ise 20 tane orjinal oyun var.

Gayet ciddiyim.

Hocam bende konsol var dolayısıyla ihtiyacım olmadığından çekilişe katılmıyorum. Ancak orjinal oyunları listeleyip oyunları da çekilişle tek tek dağıtsanız gerçekten güzel olurdu. Ben 20 oyunun yarısını bile alamadım, 3.5 senedir konsola sahibim.
  • Şu konsollara hiç sahip olamadım. Çıksa iyi olurdu ama çevrende tandığın birine versen daha iyi olur.

• Çekilişe katılmak istiyorum,şöyle ortalara doğru yerleşelim bana çıkmazsa bile yaptığınız çok güzel bir şey teşekkürler.
  • Bilgisayarda dahi oyun oynayamıyorum yaklaşık 5-6 aydır çıkarsa ilaç gibi gelir
    Çekilişe katılmak istiyorum
  • Çekilişe nasıl katılıyoruz ?
  • Çok iyi bir düşünce. Her öğretmen sizin gibi olsa keşke.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.