Şimdi Ara

CD çalar çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arabamın cd çaları çalışmıyor, cd yi çekmiyor dolayısıyla okumuyo cd yi. servise sorduğumda 300tl ye hallederiz gibi bişeler demişti e yuh yani bi cd çalar içinde bu kadar verilmez. sanayiye götürsemmi diye düşünüyorum oto elektrikciler halledebilirmi bu sorunu ?

• sanyideki ustalar ince işlerden anlamaz.

bizim buradakiler öyle en azından.

adam ampul bağlamaktan başka bişey bilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    eh o zaman 300tl yi bayılcaz mecburen gidince sorayım belki cd player'ı dvd player'lığa update edebilirlerse ettireyim

ya alt tarafı cd oynatıcının cd yi içine çeken yay yerinden kaymıştır filan anlattım servise böyle böyle diye dedi parçayı istanbuldan getirtcez takma filan derken maliyet 300 tl olur dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiasco -- 25 Mart 2017; 19:7:13 >
  • O paraya kullanılmamış mp3 lü Bluetooth lu iyi marka bir ana ünite alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nipp10 N kullanıcısına yanıt
    çakmak soketinden güç alan g7 fm verici var zaten bunu kullandığımdan beridir arabanın kapısını açarken elektrik çarpıyordu ufak ufak bi ara kolum değdi kapıya sağlam bi elektrik yiyince kullanmayı bıraktım bari cd oynatıcıyı tamir ettireyim dedim de 300 tl beh
    arabada nissan primera.. parça konusunda sıkıntılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiasco -- 26 Mart 2017; 2:51:33 >
  • Cd tray mekanismasi, mekanik bir arizasi veya motoru arizali olabilir, veya ana kartinda bununla ilgili elektronik malzemesi arizalidir. Elektronikci bakmasi gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çakmak soketinde kullanılan aparatın, arabanın genelinde veya sizin üstünüzde statik elektrik oluşturacağını sanmıyorum..
    mevsim değişimi veya giyinilen kıyafet değişikliği, statik elektrik oluşmasına sebebiyet vermiştir.

Teybinizin üzerinde aux veya line in girişi varmı ? veya arkasında line in olabilecek soket varmı ?
  • Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    aparatı kullandıktan sonra olmaya başlamasını doğal olarak aparattan kaynaklandığını düşündüm. sadece sürücü koltuk kapısı değil yan koltuk kapısını açarkende çarptı bi kaç kişiyi
    hatırladığım kadarıyla öyle bi giriş yok ama tekrardan bakarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.