Şimdi Ara

Caterpillar Bot / Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
13.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.yesil.com.tr/erkek/caterpillar-erkek-bot-andreas.html

Bir de bu yeşil kundura ilgili şikayetvar da bir sürü şikayet var. Acaba buradan almasam mı ? Aynı ayakkabı hepsiburada'da da satılıyor, merak ettiğim hb de yeşil den mi alıp bana yollar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan301

Arkadaşlar bu bot nasıldır?

http://www.yesil.com.tr/erkek/caterpillar-erkek-bot-andreas.html

Bir de bu yeşil kundura ilgili şikayetvar da bir sürü şikayet var. Acaba buradan almasam mı ? Aynı ayakkabı hepsiburada'da da satılıyor, merak ettiğim hb de yeşil den mi alıp bana yollar?

Senin zevkine kalmış.
    Ama Catin gerçekten kaliteli botları var bende kullanıyorum gayet sağlam taş gibi taş :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EminJan

Bu mesaj silindi.
    Tüm CAT ler sanırım yeşil kundura üretimiymiş, yani yerli. Bazı arkadaşlar yeşil kunduranın üretimlerinin pek iyi olmadığından şikayetçi.. Firma da ilgilenmiyormuş. Açıkçası kararsız kaldım... :-s
  • Dostum hemen yardımcı olayım

çoook defa yesilkundura dan alışveriş yaptım

http://forum.donanimhaber.com/m_45601993/tm.htm

sen siteden alışveriş yaptın diyelim, istediğin ayakkabı ve ayakkabı nuamrası hangi mağazada varsa oradan yollanacak mesela istanbuldasın

iç anadoludan gelebilir atıyorum

eve geldi açtın kutuyu dışarda giymemek şartı ile evde giydin denedin

olmadı ayakkabı diyelim

KARGO PARASI sana ait olmak üzere ürünü iade ediyorsun ve paran 10 gün civarı bir sürede geri iade ediliyor

yerli meselesine gelince, cat, harley davidson bunlar türkiye üretimi

cat hiç kullanmadım ama merell ve harley çok çok sağlam

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Dostum hemen yardımcı olayım

çoook defa yesilkundura dan alışveriş yaptım

http://forum.donanimhaber.com/m_45601993/tm.htm

sen siteden alışveriş yaptın diyelim, istediğin ayakkabı ve ayakkabı nuamrası hangi mağazada varsa oradan yollanacak mesela istanbuldasın

iç anadoludan gelebilir atıyorum

eve geldi açtın kutuyu dışarda giymemek şartı ile evde giydin denedin

olmadı ayakkabı diyelim

KARGO PARASI sana ait olmak üzere ürünü iade ediyorsun ve paran 10 gün civarı bir sürede geri iade ediliyor

yerli meselesine gelince, cat, harley davidson bunlar türkiye üretimi

cat hiç kullanmadım ama merell ve harley çok çok sağlam

Aydınlattığınız için çok teşekkür ederim.

• rica ederim dostum
  • o begendiginiz botu denedim ben gecen gün ankara - etichet magazasında fakat fotoda gozuktugu gibi guzel olmadı onun krem renklisi var biraz daha degisik o daha guzel.
    Yesil kunduranın urettigi ayakkabılarda cok fazla sikayet var kaldı ki cat in orijinal sitesinde bulunan modeller hem daha guzel hem daha saglam tr deki catler style tarzı

work olarak gecen cat modellerine bakın isterseniz gayet basarılı

http://www.catfootwear.com/US/en/Mens-Work

getirtmek icin arastırdım da bir yolu bulamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcifal

o begendiginiz botu denedim ben gecen gün ankara - etichet magazasında fakat fotoda gozuktugu gibi guzel olmadı onun krem renklisi var biraz daha degisik o daha guzel.
    Yesil kunduranın urettigi ayakkabılarda cok fazla sikayet var kaldı ki cat in orijinal sitesinde bulunan modeller hem daha guzel hem daha saglam tr deki catler style tarzı

Benim de pek içime sinmiyor TR üretim bir cat'e 250 lira vermek... Belki 130 liralık bir scooter alırım. Onlar da iyi diyorlar ama... Cat bir başka duruyor.. Onda da bu sorun var.

Ekleme:

Amazon.com dan alınabilir aslında ama kargonun gelmesi ne kada sürer.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan301 -- 28 Aralık 2012; 17:08:00 >

• Ben Cat'lerin yerli üretim olduğunu bilmiyordum fakat araştırınca öğrendim ki gerçekten öyleymiş . Fakat bilindiği gibi artık birçok marka ürünlerini maliyet düşürmek amacıyla gelişmekte olan ülkelerde yaptırmakta . Ayakkabılardan bende aldım fakat henüz elime ulaşmadı .

Biraz inceledim aynı ayakkabı Cat'in resmi sitesinde de var ( BURADA )
    Fakat dikkat ederseniz ayakkabının fermuarlı tarafları yeşil kunduradaki andreas modeli ile biraz farklı ( Burada )

Modeller arasında resimde de görüldüğü üzere boğaz kısmındaki ufak biçim farklılığı ve derilerde biraz ton farklılığından başka birşey çarpmadı gözüme . Yeşil kundura bu botları umuyorum ki ki Cat firmasından izin alarak üretiyordur , yani nasıl zara,armani,calvin klein gibi büyük moda devleri Türkiye , çin Bangladesh gibi ülkelerde ürettiriyor ise Cat'in de politikası bu galiba . Yoksa yeşil kundura bize fason cat mi giydiriyor ? Ayakkabıların bire bir aynı olması gerekmez mi ?

Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaş var mı ?

Edit: Öğrendim ki Cat ayakkabıların dünyada 14 ülkede resmi olarak üretimi yapılmaktaymış ve bu ülkelerden birisi de Türkiye imiş ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 23 Ocak 2013; 1:21:37 >

• quote:

quote:

o begendiginiz botu denedim ben gecen gün ankara - etichet magazasında fakat fotoda gozuktugu gibi guzel olmadı onun krem renklisi var biraz daha degisik o daha guzel.

Benim de pek içime sinmiyor TR üretim bir cat'e 250 lira vermek... Belki 130 liralık bir scooter alırım. Onlar da iyi diyorlar ama... Cat bir başka duruyor.. Onda da bu sorun var.

Ekleme:

Bugun yogun bir araştırmaya girmeden öğrendim ki cat'in sadece birkaç modelini yeşil kundura üretiyormuş ve onlarda basit modeller ... Benimde bugün itibari ile almış olduğum Andreas diye geçen bu bot Kamboçya'da üretiliyormuş , yeşil kundura ithalatçı firma konumunda aynı zamanda Cat ayakkabıların birkaç modelininin üretim hakkını da Yeşil kundura almış ve halihazırda üretmekteymiş ... 170 tl fiyata limangodan aldım bugün elime ulaştı bir sıkıntı yok gayet sağlam gözüküyor bilginize ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 29 Ocak 2013; 22:15:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

quote:

quote:

Ekleme:

Bugun yogun bir araştırmaya girmeden öğrendim ki cat'in sadece birkaç modelini yeşil kundura üretiyormuş ve onlarda basit modeller ... Benimde bugün itibari ile almış olduğum Andreas diye geçen bu bot Kamboçya'da üretiliyormuş , yeşil kundura ithalatçı firma konumunda aynı zamanda Cat ayakkabıların birkaç modelininin üretim hakkını da Yeşil kundura almış ve halihazırda üretmekteymiş ... 170 tl fiyata limangodan aldım bugün elime ulaştı bir sıkıntı yok gayet sağlam gözüküyor bilginize ...

Bilgilendirme için teşekkürler. Eğer alırsam, cat alacağım o halde. Biraz kullandıktan sonra ayakkabı ile ilgili izlenimlerinizi de paylaşırsanız çok sevinirim, iyi günlerde kullanın.

• Beyler önceki konuda da yazmıştım, yerli üretim CAT botlardan uzak durun. Tamam resmi olarak Türkiye CAT bot üretiyor buna itirazım yok fakat kalite çok kötü.
    Ben 2006-2007 de CAT bot almıştım yerli üretim değillerdi 2014'e kadar kullandım. Sonra kardeşim CAT bot almak istedi ve malesef yerli üretim dışında CAT bot yoktu öyle aldık. Malzeme kalitesi ve işçilik çok kötü yani resmen kopya bot gibi duruyor.

2. CAT botumu bende bugün aldım. PWC44100-709 Colorado Black. Ben KKTC'de oturuyorum, bizim buradakilerde Türkiye üretimi, tekrar gidip gördüm yine aynı kalite kopya bot gibi duruyor. Yerli üretim olmasın diye Güney Kıbrıs'tan aldım bende, elime alınca direkt farkı anladım.
  • cat sarı bot varda çok gıcırdıyo geçmiyo ne yaparsan yap herkese olmuyo benimkine oldu orjinaldi halbuki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.