Şimdi Ara

Columbia,North Face mont tavsiyesi kis icin!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
14
Favori
34.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar baslikta da belirttigim gibi kis icin mont arayisindayim.Tavsiye edebileceginiz kullandiginiz saticilar var ise burada paylasarsinsaniz faydali olur dusuncesindeyim.

• Jack wolfskin araştırdım 1-2 mağaza.

iofferda sadece mont 25$ civarı.
    2in1 ler 50$
    3in1 ler 75-100$ arası.
    Kaliteleri hakkında fikrim yok maalesef.

Kaliteli forma satıcısı kingsemsport montta satıyor. Kaliteli olacağı kanısındayım ancak fiyatları 100$ civarı.

Buradan bakabilirsiniz :http://cheapnorthface.v.yupoo.com/
    Özellikle bu montu arıyorum :

Deneyimleri olan arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur. Kış öncesi değerlendirelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 31 Ağustos 2017; 21:0:6 >
  • Ben bir kac yere sormustum ama kargo ucreti olarak 30-40 dolar civari fiyat cikardilar.Monttan daha pahaliya geliyor.Anlam veremedim.
  • Hic ilgilenen yok mu?
  • Kış geliyor kargonun da 1 ay da geldiğini düşünürsek bilen varsa yardımını bekliyoruz.
  • Eskiden forumda bu tarz konular vardi ama simdi bilenler yok sanirim.
  • paspul001 kullanıcısına yanıt
    Kış gelince konular yeniden açılacaktır ama biz birazcık erken davrandık sanırım :)
  • okanhh O kullanıcısına yanıt
    Oyle de zaten kargo sureleri uzun.Belki dedim erken olursa ufak bir indirim de kovalariz.Ama sorun satici bulamiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Jack wolfskin araştırdım 1-2 mağaza.

iofferda sadece mont 25$ civarı.
    2in1 ler 50$
    3in1 ler 75-100$ arası.
    Kaliteleri hakkında fikrim yok maalesef.

Kaliteli forma satıcısı kingsemsport montta satıyor. Kaliteli olacağı kanısındayım ancak fiyatları 100$ civarı.

Buradan bakabilirsiniz :http://cheapnorthface.v.yupoo.com/
    Özellikle bu montu arıyorum :

Deneyimleri olan arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur. Kış öncesi değerlendirelim.

Orijinal ürünler mi ?
  • Gudik. kullanıcısına yanıt
    Hocam değil ancak bu belirttiğim kişi kaliteli ürünler satıyor. Orjinaline yakın olur kanısındayım.
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    http://jasingtrade.v.yupoo.com/?lang=en

Bu satici ile iletisime gectim.Fotograflar kendi cekimi ise urunler kaliteli duruyor.

En pahali North Face ise 40 dolar.Makul seviyeler de ama kargo ucreti olarak 15 dolar gibi bir rakam talep ediyor.

Isterseniz sizde bir iletisime gecin belki orta bir nokta buluruz.
  • toplu bir alım yapılsa kargo ücretini kaldırtabiliriz bence. Alacak 10-15 kişi çıkar diye düşüyorum (tabi kışın gelmesini beklemek gerekir)
  • paspul001 kullanıcısına yanıt
    Bu kişi ile bende görüştüm. Kargo ücreti pahalı dedi. 3 kişi birleşsek bir sipariş oluşturabiliriz.
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Urunler nasildir acaba,cunku fiyatlar bana uygun geldi.Bu aralar dusunen olursa,birlesip alalim.Tek kisi o kargo ucreti cekilmez.Bana en gec 15 gune gelir demisti,hatta o kadar bulmaz demisti.
  • kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ince galiba basit olanlarindan,cinde daha ucuz bunlar
  • evet ince. boynerde 350 tl burda fıyat iyi diye paylastım. amazon orjinallık konusunda daha güven veriyo :)
  • kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    Orijinal olmasi cok onemli degil.Kaliteli birebir replikalar cok var.Onlar gayet is gorur durumda.
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128753546 burada paylaşılmış bende kırklarelinde öğrenciyim bende aramaktayım toplu bişiler olursa katılırım
  • alan olursa ben de columbia polar alabilirirm
  • Mrspak1o M kullanıcısına yanıt
    Kimse nereden alabilecegimizi bilemediginden hâlâ beklemedeyiz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.