Şimdi Ara

CATASTROPHE - Guild Başlığı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
2
Favori
27.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buralar çok sessiz kalmış, biraz canlılık getirmek gerek.

Arkadaşlar artık raidlerimizi daha aktif şekilde streamleyip sansürsüz şekilde izlenime açıyoruz :)
    Düzenli olarak raidlerimiz, garrosh heroic dahil yayınlanacaktır.

http://tr.twitch.tv/catastrophe_gaming linkinden ulaşabilirsiniz, bu akşamki raidimiz saat 19.45'de başlıyor. İyi eğlenceler.
  • eyvallah kendini pve anlamında geliştirmek isteyenler için güzel olacaktır.
  • On numara stream.Sadece raid yayını olacak sanırım PvP ile ilgilenmiyorsunuz?Arada ufak ipuçları,taktikler vs olursa daha renkli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

On numara stream.Sadece raid yayını olacak sanırım PvP ile ilgilenmiyorsunuz?Arada ufak ipuçları,taktikler vs olursa daha renkli olur.

Eminim guzeldir mesaji gec gordugum icin dunkunu izleyemedim. Ama guzel oneri cidden stream oldugunu unutmayip arada izleyenler icin boss a ozel veya genel taktik ve ipuclari verilse guzel olur. Bilmiyorum chat bolumunuda aciyor musunuz arada trashde yada wipe da ( oluyorsa tabii ) sorularada cevap verilebilir.
  • Chat'e göz atıyoruz, sorulan sorulara da cevap veriyoruz tabiki. Sorabilirsiniz yani.

Bir sonraki streamimiz yani bi sonraki raidimiz Pazar günü saat 19.00'da Garrosh Heroic raidi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RFyo -- 24 Ocak 2014; 5:25:00 >
  • raide alım var mı?Eski oyuncuyum sıfırdan başlayacağım.
  • http://tr.twitch.tv/catastrophe_gaming

stream up, SOO 25m Heroic
  • Paragons indi, sırada garrosh

http://www.twitch.tv/catastrophe_gaming

Garrosh down

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRHARMLESS -- 6 Şubat 2014; 0:56:16 >
  • guildinizde dolandırıcı var galiba trade chatte baya catastrophe scammer yazısı vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

guildinizde dolandırıcı var galiba trade chatte baya catastrophe scammer yazısı vardı

O elemanlar istediği fiyata boost alamadı, eş-dost çağırıp spam yaptılar.
  • Boost runlarımıza musallat olmaya çalışıp ucuza kapatmak için pazarlık yapan bir tayfayı (aşiret gibiydiler allah için) her hafta yeni pazarlık yapıp daha ucuza istemeleri sonucu listeden çıkartıp bir daha sizinle pazarlık yok, fiyat bellidir almıyorsanız başka guild bulun demem sonucunda onlar da kendilerine böyle bir yol seçtiler bok atalım da izi kalsın diye. ICC'den beri boost yapıyoruz işimiz gücümüz yok milletin verdigi 3 5 gold için adımıza leke mi sürdürücez bu saatten sonra.

Olayın bütün sorumlulugu ve suçu bende, çingenelerle masaya oturmamak lazımdı baştan.
  • Boost runlarınızı sürekli yapıyo musunuz neye göre yapıyosunuz bilgi alabiliyo muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosBreed

Kaydedebildiğimiz hatalardan ufak bi derleme yaptım. Guildimize başvurmaya çekinen arkadaşları teşvik edeceğini düşünüyorum.
    Kötüyüm diye düşünüp başvurmaya tenezzül etmeyen arkadaşa mesajımız olsun: Sen kötüsün, biz senden kötüyüz

DPS ve Healer alımımız mevcuttur. Oyunculuğuna güvenen, ve yeni expansionda bizimle birlikte devam etmek isteyen arkadaşlara kapımız açıktır.

Başvuru içinwww.catastrophe-gaming.com

Neden catastrophe?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RFyo -- 15 Temmuz 2014; 14:15:47 >

• RFyo kullanıcısına yanıt
    Yetkili birine benziyorsunuz ben hemen size birkaç merak ettiğim şeyi sorayım konu açmayı bilmiyorum. Bu wow dediğiniz nasıl bir oyun, paralı mı ? Hangi class daha güçlü ? Hangi canavarları öldürmemizi tavsiye edersiniz hızlı level atlamak için ? Guildinize nasıl katılabiliriz ? Holosko artı bir miktar para versek Miraul'u kickler misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

Yetkili birine benziyorsunuz ben hemen size birkaç merak ettiğim şeyi sorayım konu açmayı bilmiyorum. Bu wow dediğiniz nasıl bir oyun, paralı mı ? Hangi class daha güçlü ? Hangi canavarları öldürmemizi tavsiye edersiniz hızlı level atlamak için ? Guildinize nasıl katılabiliriz ? Holosko artı bir miktar para versek Miraul'u kickler misiniz ?

getir bi tane 2014 evga, anında paketliyim kargoya veriyim miraulu ayıp ediyosun
  • RFyo kullanıcısına yanıt
    Miraul o kadar etmez
  • videonuza bayıldım ya :) başarılar size :))
  • ChaosBreed C kullanıcısına yanıt
    Başarılar dilerim , WoW yayınları pek rehabet görmüyor twitch.tv'de çok yazık.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.