Şimdi Ara

CATASTROPHE - Guild Başlığı (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
2
Favori
27.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullandığın skill cd saniyelerini gösteren addonun ismini yazar mısın dostum. ben de öyle bir şey arıyorum. ikide bir skill bar a bakmaktan sıkıldım. şöyle ekranın istediğim yerine yerleştirip cd sini görebileceğim bir addon lazım.
  • tellmewhen
  • Mythic Imperator Mar'gok down

7/7 geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosBreed

Mythic Imperator Mar'gok down

7/7 geçmiş olsun.

Elinize sağlık.
  • Tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosBreed

Mythic Imperator Mar'gok down

7/7 geçmiş olsun.

Tebrikler.
  • Herkese teşekkürler

CATASTROPHE - Guild Başlığı
  • Imperator kaç pull'da indi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enzifer kullanıcısına yanıt
    400+
  • Imperator Mar'gok Mythic video.

World #49
    EU #27
    Realm #2 (method sağolsun)
    TR #1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaosBreed -- 3 Ocak 2015; 19:06:55 >
  • Alt karakterlerle Heroic Highmaul raidi canlı yayın
    http://www.twitch.tv/chaosbreed
  • http://www.twitch.tv/protreh Highmaul HC raidleri. Şu an ikinci grup ile devam ediyoruz. İki grup ile daha full run yapılacak.
  • haha realm 2.Başka realme gidin method yeniyor sizi sürekli galibaNeleri iyide yeniorlar acaba? healer dps tank mı oyunculukmu haftada 8 günmü raid yapıorlar nedir olayları bu methodların
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

haha realm 2.Başka realme gidin method yeniyor sizi sürekli galibaNeleri iyide yeniorlar acaba? healer dps tank mı oyunculukmu haftada 8 günmü raid yapıorlar nedir olayları bu methodların

Bildiğim kadarıyla yeni content geldiği gün sabah 8-9 gibi başlayıp gece yatana kadar raid yapıyorlar ve bu tempoyu bütün bosslar inene kadar devam ettiriyorlar. Hatta Sco'nun sırf bu tempoya ayak uydurabilmek için yıllık izinlerini kullandığını okumuştum bir yerden. Yoksa oyunculuk açısından çok ciddi farklar olabileceğini düşünmüyorum. WoW PvE'si oyunculuk açısından o kadar yüksek skillcap'e sahip değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enzifer -- 29 Ocak 2015; 11:11:30 >

• Buralar sessiz kalmış Güncelleme yapalım.

Mythic Blackrock Foundry'nin açıldığı ilk haftanın 5. günü olan pazar gününü 7/10 Mythic progress ile tamamladık. Kalan bosslar:
    The Iron Maidens
    The Blast Furnace
    Blackhand
  • Tebrikler hocam , baya ugrasiyorsunuz . Twitch de denk geldim Kromog kesiyordunuz 89 wipe de indi millet sinirinden guluyodu artik raidde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Tebrikler hocam , baya ugrasiyorsunuz . Twitch de denk geldim Kromog kesiyordunuz 89 wipe de indi millet sinirinden guluyodu artik raidde

Teşekkür ederiz.
    Şöyle bir benzetme yapsak yanlış olmaz sanırım: Yeni gelen content'i borç olarak görüyoruz ve borcumuz varken rahat uyuyamıyoruz. Bu yüzden kendimizi maximum sıkıntıya sokarak borcumuzu az faiz ile en kısa sürede ödemek için çalışıyoruz. Diğer Türk guildleri çok sıkıntıya girmek istemediği için yüksek faiz ile uzun vadede ödemeyi tercih ediyorlar

• ChaosBreed C kullanıcısına yanıt
    gerçek hayatları vardır belki.

catastrophe u severim desteklerim de, diğer türk guildleriyle yarışmamalı bence. kendini catastrophe a rakip gören diğer türk guildleriyle de dalga geçmemeli bence, onlar geçmeye çalışsa bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knightley

gerçek hayatları vardır belki.

catastrophe u severim desteklerim de, diğer türk guildleriyle yarışmamalı bence. kendini catastrophe a rakip gören diğer türk guildleriyle de dalga geçmemeli bence, onlar geçmeye çalışsa bile...

yazdığım şeyi niye bi saldırı olarak algılıyorsun ki? ben sadece tercihlerden bahsettim. ayrıca catastrophe oyuncularının gerçek hayatı olmadığını nereden çıkardın? örneğin, benim gerçek hayatta ne ile meşgul olduğumu biliyor musun?

ekleme: ben her zaman catastrophe oyuncularının diğer türk guildlerindeki oyunculardan farksız olduğunu, sadece istikrar ve çok çalışmaktan dolayı catastrophe guildinin bu seviyede olduğunu söylemişimdir. beni yakından tanıyan herkes de bunu bilir. kimseyi aşağılamak ya da küçük görmek gibi bir niyetim olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaosBreed -- 17 Şubat 2015; 13:03:22 >

• Mythic The Iron Maidens down! 8/10
    World 34
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.