Şimdi Ara

Castlevania: Lords of Shadow (Çıktı) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
1
Favori
13.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok hocam düzelmedi ikinci update ilede.. Dünyada bu problemi yaşayan bi tek ben varım heralde
  • Oyun güzel. İlk titanla savaşıyorum. Baya zorluyor beni .d Yeni nesil oyun oynaya oynaya böylelerine yabancı kalmışız. Ekran dönmez karakterle ekran arasında mefase korunmaz falan .d Güzel ama sevdim eglenceli. Ve eski bi yapım oldugunu göz önünde bulundurursak gayet başarılı bi oyun oldugunu anlıyoruz zaten. Eminim Castlevenia Lord of shadows 2 fena gelecek
  • oyun kamerası durduğu yerde bile sallanıyor akıcılığa büyük darbe vuruyor bu onun haricinde oyun gerçekten türünün en iyi örneklerinden
  • az önce oyuna başladım ama tuş kombinasyon vuruşları J,K,L tuşları ile ben bunlaru mouse sağ,sol,orta joistcik ile değiştirsem olurmu ? yoksa oyunda ilerledikçe mouse'ta kullanılmaya başlıyormu
  • ArGo A kullanıcısına yanıt
    Ben değiştirdim, orada yazan tuşlar dışında ekstra açılmaz merak etme.
    Ama bu oyun en iyi kontroller ile oynanır haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

J,K,L ile oyunmu oynanır Allah aşkına ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArGo

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

J,K,L ile oyunmu oynanır Allah aşkına ya :)

haha :D Degiştirebiliyosun kardeşim zaten ilk yaptıgım şey oydu :D Direk degiştir kendine göre oyna. Oyun sana uyuyor.

Ekran konusunda, oyun ps için dogmuş yani PC'e geldigine ve oynayabildigimize şükretmek gerek.
  • Harbiden oyunu oynadıkca anlıyorum. Hep tartışıldı yok God of war. Yok darksiders onun kopyası yok darksiders god of wardan alıntı yok o bunun çalıntısı falan. Ne kadar yeni aksiyon türü oyun çıktıysa hepsini god of war'a falan bagladık. Ama Castlevenia hepsinin babası
  • Bu oyuna ilgi beklediğim az oldu. Ben hem xbox360 da hemde ps3 de bitirmiştim.Kısmetse dlc leri ile birlikte pc de de bitirmeyi düşünüyorum
  • oyun efsane olmuş,çok keyifli gerçekten.
    5770 ile 1080p tam ayarda kasıntısız gidiyor..

yalnız şu kelimeleri görmek hoşuma gitmedi; solitude,oblivion,gandalf,panın labirenti..
  • komik ama gt640 idare eder bir tarzda oynatırmı 30fps filan
  • 2 gb sapphire 7850 ile update yapmadan önce 30 fps alırken updateden sonra 60 da sabit oynuyorum.
  • gt 630m - driver 320.49 ile bütün oyunlar yavaşladı. Haliyle bu oyunda da 10 fps vermeye başladı. Sonra 320.18'i geri yükleyince oyunlarım normale döndü. Bu oyunda da 40 fps civarı alıyorum orta ayarlarda.
  • Hayatımda oynadığım en oyunlardan biri oldu. Oyununu zorluğu tam yerinde. RDR ile birlikte PC'ye çıkmasını istediğim oyunlardandı. RDR çıkmadı ama yapacak birşey yok. Fiyatıda gayet uygun. GoW tabiki çok iyi oyun ama Castlevania'nında ondan aşağı kalır yanı yok bence. PC için kaçırılmayacak bir oyun kesinlikle.
  • oyun bitmek üzere ama mevzuyu anlamadım

kurtlarla vampirler dost mu olmuşlar,pan denen koç ne ayak niye bana saldırdı, titanlar-vampirler-ölüler diriler niye hepsi bana düşman
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

oyun bitmek üzere ama mevzuyu anlamadım

kurtlarla vampirler dost mu olmuşlar,pan denen koç ne ayak niye bana saldırdı, titanlar-vampirler-ölüler diriler niye hepsi bana düşman

hocam save dosyanızı atabilirmisiniz acaba ? ben chapter 6 dayım...vampir kızla konuşurken birden bug oldu oyun ilerlemiyor kaldı öle :S oyunun bitmiş yada chapter 6 olan save dosyasını bulamadım..önceki bölümlere dönülebildiği için chapter 6 dan devam etmem lazım

save yolu burası C:\Users\<USR>\AppData\Local\EMU\Steam\234080\remote

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

oyun bitmek üzere ama mevzuyu anlamadım

hocam save dosyanızı atabilirmisiniz acaba ? ben chapter 6 dayım...vampir kızla konuşurken birden bug oldu oyun ilerlemiyor kaldı öle :S oyunun bitmiş yada chapter 6 olan save dosyasını bulamadım..önceki bölümlere dönülebildiği için chapter 6 dan devam etmem lazım

save yolu burası C:\Users\<USR>\AppData\Local\EMU\Steam\234080\remote

http://speedy.sh/TB5VR/remote.zip

• zeus_1907 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler..bir save dosyası daha buldum ikisinide denicem..elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

teşekkürler..bir save dosyası daha buldum ikisinide denicem..elinize sağlık

önemli değil

benimki son bölümde, son düşman epey kastı bıraktım oynamıyorum :)
  • zeus_1907 kullanıcısına yanıt
    aslında bende pek sevemedim oyunu ama yinede oynuyorum..paso oraya atla buraya at şu bulmacayı çöz felan filan..düşman çeşitliliği desen oda yok.Ha bire boss kesiyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.