Şimdi Ara

Castlevania: Lords of Shadow (Çıktı) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
13.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyunu ilk xbox360 da oynamıştım pc ye çıktığını duyunca çok sevindim birde şu oyuna türkçe yama yaparsanız ağlarım evde mutluluktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElveNLorD -- 10 Eylül 2013; 1:38:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackenedd

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

gamepadle mi oynuyorsunuz arkadaslar? mouse klavye rahat mı?

Klavye denedim tat vermedi Gamepad çok daha iyi

oyun gamepadi görmedi bende bi ayarı var mı?

bende de oyun gamepad 'i görmedi böyle bir sorunu olupta çözebilen arkadaşlar bilgilendirsin lütfen , oyuna başlamadım bekliyorum çözümü

• Maden bilgisayar için çıkarıldı oyun güzel entegre etseler kameraları ve tuşları düzenleseler lütfedip çok birşey yapmış olaraklar! Oyunu bekliyordum tam alacaktım son anda steamda demoyu gördüm indirip oynadım tek kelime ile rezalet! Ayrıca oyunu gamepad ile oynamak istiyorsanız öyle her game pad olmaz tüm pc kullanıcıları Xbox gamepad kullanıdığı için sadece onu kulalnabiliyoruz Bende olmasına rağmen tuşlarda kil ag ve kamera proplemlerinden dolayı oyuna 5 dk dayanamadım gördüğüm en kötü entegrelerden birisi diyebilirim alacak arkadaşlar önce demoyu oynasın öyle karar versin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammersertac

quote:

quote:

quote:

bende de oyun gamepad 'i görmedi böyle bir sorunu olupta çözebilen arkadaşlar bilgilendirsin lütfen , oyuna başlamadım bekliyorum çözümü

Dostum oyun xbox gamepad dışında herhangibir gamepad ile çalışmıyor xpadder kullanabilirsin emu ile kullanmak istersen

• AMD Fx 8350 ve HD6870 ile mükemmel bir oyun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: withindarkness

quote:

Orijinalden alıntı: muammersertac

quote:

quote:

quote:

Dostum oyun xbox gamepad dışında herhangibir gamepad ile çalışmıyor xpadder kullanabilirsin emu ile kullanmak istersen

sağolasın valla joytokey programını indirdim tuşları ayarladım süper oldu, sadece oyun içinde ''k'' ye bas dediğinde tuşlar karışıyo onun dışında problem yok :)

• perileri nasıl salıyoruz bi yardım
  • yarın hile çekecem öyle oynacam rezalet kamera açıları dark sider iyidi fox egine motoru nasıl diye yükledim

kurt adam pençesi 2metre önümden geçiyor adam ölüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 17 Eylül 2013; 22:45:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meydey45

yarın hile çekecem öyle oynacam rezalet kamera açıları dark sider iyidi fox egine motoru nasıl diye yükledim

kurt adam pençesi 2metre önümden geçiyor adam ölüyor

Genel'de her action tps'de (dmc,ninja gaiden,gow vs) kamera açıları sıkıntılıdır ama hile yapmayı gerektirmez, oyunda zorlanmışsınız sanırım yoksa kamera açıları yüzünden hile yapmaya gerek yok.
  •  Castlevania: Lords of Shadow (Çıktı)

burda trol ''u'' tuşu ile tutuktan sonra nasıl fırlatıcaz bütün tuşları deniyorum yok atamadım ?
  • açıkçası oynadığım en iyi 3 hack n slash oyunundan biridir (devil may cry ,enslaved,castlevania los) bir çok kişi kamera açılarından şikayetçi olmuş fakat tamamen oyuncuyu düşünerek yapılmış bir sistem özgür kamera sistemine alıştığımız için biraz ters geliyor bana kalırsa god of war ın da kamera açıları çok iyi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

Castlevania: Lords of Shadow (Çıktı)

burda trol ''u'' tuşu ile tutuktan sonra nasıl fırlatıcaz bütün tuşları deniyorum yok atamadım ?

beyler yok mu bilen biyardım edin klavye kullananlar ?

• titan denen bölümde grab tuşu ile kaya fırlatmıyoruz
    ps3 olanlar L tuşu ile titan boss karakterine görev yapıyor
  • castlevania lords of shadow titan
    bu bölümde takılan arkadaşlar
    hızlı bir şekilde wasd+wasd yapmanız lazım ben bu şekilde yaptım

nerdeyse savegam indirecektim bu yer için
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

teşekkürler..bir save dosyası daha buldum ikisinide denicem..elinize sağlık

önemli değil

benimki son bölümde, son düşman epey kastı bıraktım oynamıyorum :)

Son boss çok kolay aslında.

Elindeki kırmızı ve mavi güçleri boss'un elindeki asada kullandığı gücün rengine göre ters şekilde değiştireceksin. Yani boss'da kırmızıysa sen mavi gücü kullan, maviyse kırmızıyı. Bunu yaparsan hem can barın doluyor hemde boss darbe alıyor. Yere yığılınca yerde oluşan halkaların rengine dikkat et, ona göre gücünün rengini değişerek boss'a yaklaş ve hallet.

• quote:

quote:

beyler yok mu bilen biyardım edin klavye kullananlar ?

trolu öldüreceksin üzerinden bomba düşecek onu atacaksın yanlış hatırlamıyorsam

• arkadaşlar bu bölümdeki puzzle de takıldım geçen varmı bu puzzle yi yardım edebilirmi
  • Arkadaşlar bu oyun nasıl kayıt yapıyor. Oyunu kapatıp açtığımda oyun hep yeni baştan başlıyor:( oyun nasıl kayıt yapıyor
  • Galaxys7 kullanıcısına yanıt
    otomatik kayıt yapıyor oyun.
    başka kürek dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

otomatik kayıt yapıyor oyun.
    başka kürek dene

Kardeş bataklığa kadar gelmiştim. Oyunu kapatıp sonra tekrar girdiğimde sadece new game yazıyor. Yani baştan başlıyor. Kayıt yeri neresi nasıl yapılıyor. Bu arada Kürek demekle crack i mi kastediyorsun ???
    Hangi crack i önerirsin link verirsen sevinirim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxys7 -- 24 Eylül 2013; 15:40:45 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.