Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Castlevania: Lords of Shadow (Çıktı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
181
Cevap
1
Favori
12.059
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Castlevania: Lords of Shadow (Çıktı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3291 Mesaj
      24 Eylül 2013 17:41:13
      oyun güzelmiş. henüz başlarda olmama rağmen baya hareket var. gamepaddaki neredeyse bütün tuşlar kullanılıyor.

oyunda gizli, saklı bişeyler var mı, araştırarak mı gideyim? varsa o gizli şeyler ne işe yarıyo?

• Teğmen
      105 Mesaj
      27 Eylül 2013 17:15:07
      oyun iyi güzelde. kamera açıları ve renk paleti yüzünden öldüğüm çok oluyor.
      düşmanlarla kapışırken bazen kamera uzak kalıyo bir de renk paleti eklenin düşmanı iyi seçemiyorum, zamanında bloklayamıyom.

bir de gizli eşyaları nerelere gizliyolarsa %50 ile anca geçiyom bölümleri. bazende yol ikiye ayrılıyo hangisinin gideceğimiz yol hangisinin gizli yol olduğunu anlayamıyorum. giriyom birine, girdiğim yol genellikle gitmemiz gereken yol oluyor. diğer yolda gizli eşyalar var heralde ama geride dönülmüyor. boş yere upgrade leri kaçırmış oluyom.
      |
      |

• Yarbay
      12257 Mesaj
      27 Eylül 2013 19:51:56

Zaten oyunu bir kez oynama ile %100 yapma imkanın yok bazı yerlere senaryo modunda o aşamada kazanmadığın yetenekler gerekiyor gizli şeyleri bulabilmen için oyunu bitirince bölümlere geri dönüp tekrar yapacaksın ve son olarak eğer %100 yapmak istiyorsan en zor ayarda oynayacaksın.
      |
      |
      Bahsedilenler: HorseThief

STEAM ID
      ORIGIN:Bandoper
      uPlay: Bandoper32
      PSN:bandoper
    • Teğmen
      248 Mesaj
      30 Eylül 2013 15:52:31
      Castlevania: Lords of Shadow 2

arkadaşlar oyunu bir türlü kayıt etmiyor eğer bu sorunu çözen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi
      |
      |

• Teğmen
      248 Mesaj
      30 Eylül 2013 15:53:53
      arkadaşlar oyunu bir türlü kayıt edemiyorum sizdede böyle bir sorun varmı ever bu durumu çözen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi
      |
      |

• Teğmen
      248 Mesaj
      30 Eylül 2013 15:55:29

aynı sorunu bende yaşxıyorum halledebildiniz mi
      |
      |
      Galaxys7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4444 Mesaj
      01 Ekim 2013 16:44:05
      Oyunçeviri oyunun Türkçe yamasını çıkarıyor,çeviri %55'lerdeymiş
      |
      |

Yvonne Strahovski

Fan Club
    • Binbaşı
      1415 Mesaj
      03 Ekim 2013 05:58:34
      bu oyun god of war dan sonra nexgen de çıkmış en iyi hack and slash oyunu. god of war danda eskidir bu oyun serisi 80 lere dayanır kökleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3291 Mesaj
      03 Ekim 2013 22:19:08
      çeviriyi görünce bıraktım ben. zaten 2 bölümde falandım. baştan bazlarız artıkın
      |
      |

• Yarbay
      4728 Mesaj
      06 Ekim 2013 17:31:08
      Oyunda dash hareketi nasıl yapılıyordu? Oynamamıştım bayadır unutmuşum.Videoda 7:20 olan yerdeyim duvarı kırıp kaleye gitmem lazım.Etrafta da birçok duvar var birşeyler vardır muhakkak arkalarında.Bilen biri söyleyebilir mi?

Farewell, good hunter. May you find your worth in the waking world.
    • Yüzbaşı
      293 Mesaj
      12 Ekim 2013 12:57:08
      oyunu calıstırdıgımda sol üst köşede beyaz bir pencere acılıyor fakat görüntü yok.sesler oyun normal bir sekilde calısıyor ama görüntü yok.uyumluluk modlarında bütün işletim sistemi modlarını denedim ama çözüm olmadı.garip tarafı sorunu resimli göstereyim diye printscreen yaptım paintde yapıstırdım oyun calısıyormus gibi oyundan görüntü cıktı?
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Not
      29 Kasım 2013 12:50:27

quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

bu oyun god of war dan sonra nexgen de çıkmış en iyi hack and slash oyunu. god of war danda eskidir bu oyun serisi 80 lere dayanır kökleri.

Hocam zaten bana God of War-Darksiders karışımı gibi geldi.Dün yükledim.Şimdi oynamaya başlıyıcam.Kardeşim ayrı savede,ben ayrı savede oynuyoruz.Hikayesiyle bitirmeyi düşünüyorum.Çünkü hakediyor.İlk defa bir oyunu tam olarak hikayesiyle beraber bitiricem.Aşırı beğendim çünkü.Gerek mousesiz oynanmasına rağmen kamera ayar ve kontrolleri, gerek comboları ve efektleriyle benim puanım tam oyuna.Aşırı beğendim şahsen.Eğer indirmeyi,almayı düşünen varsa tereddüt etmesin.

Edit:Beyler ayrı savelerde oynanmıyor mu oyun yaw? Eğer öyleyse şuanda kayıtlı olanı nasıl silicem? Önce ben sonra kardeşim bitirir bari

Hocam biliyorsan söyler misin? Hemen başlamam lazım baştan.
      @2K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman Beyond -- 29 Kasım 2013; 13:45:23 >
      |
      |
      Bahsedilenler: 2K

Jim Carrey Fan Club
      Sessizce gitmek en iyisi

18 Not
      30 Kasım 2013 14:30:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

Hocam zaten bana God of War-Darksiders karışımı gibi geldi.Dün yükledim.Şimdi oynamaya başlıyıcam.Kardeşim ayrı savede,ben ayrı savede oynuyoruz.Hikayesiyle bitirmeyi düşünüyorum.Çünkü hakediyor.İlk defa bir oyunu tam olarak hikayesiyle beraber bitiricem.Aşırı beğendim çünkü.Gerek mousesiz oynanmasına rağmen kamera ayar ve kontrolleri, gerek comboları ve efektleriyle benim puanım tam oyuna.Aşırı beğendim şahsen.Eğer indirmeyi,almayı düşünen varsa tereddüt etmesin.

Edit:Beyler ayrı savelerde oynanmıyor mu oyun yaw? Eğer öyleyse şuanda kayıtlı olanı nasıl silicem? Önce ben sonra kardeşim bitirir bari

Beyler yok mu bilen birisi? Ne Belgelerimde var, ne başka bir yerde Hikayeyi anlamak için oynayamıyorum.Kardeşim ilerlemiş baya
      |
      |

Jim Carrey Fan Club
      Sessizce gitmek en iyisi

18 Not
      16 Aralık 2013 22:50:33
      Klavyeden bitirdim tamamen.Az kaldı bitirmeye.Efsane oldu şimdiden gözümde.Yalnız 2.'sinin pcye çıkmasını beklemek zor olacak ve Gabriel Dracula iken Alttaki bosstayım.Cidden çok zor.Uçuyor ve hep aynı yerde sağa zıplayıp aşağı uçuyorum.Bakalım bunuda geçelimde önümüz açık Taş titanı WASDW yaparak geçtim.Hafif bastırarak ve hızlı şekilde basınca oluyor.İleride Crow Witch miydi neydi.Uçan karga.Karga cadı geliyor.Onada was yapıyoruz.Alışınca oynaması müthiş oluyor Ama yinede joystick genel anlamda lazım bana Oyun efsanelerim arasında.
      |
      |

Jim Carrey Fan Club
      Sessizce gitmek en iyisi

18 Not
      29 Aralık 2013 19:07:01
      Oyunu bitirdim.Efsanem oldu Klavye ile.
      |
      |

Jim Carrey Fan Club
      Sessizce gitmek en iyisi
    • Yarbay
      10368 Mesaj
      05 Ocak 2014 17:54:06
      Beyler oyun şimdi indi steam den ama siyah beyaz sorun ne olabilir acaba ?
      |
      |

• Yarbay
      6392 Mesaj
      05 Ocak 2014 17:58:53

bazı yerleri kıramıyosun özellik olmayınca onuda ilerde veriyo sorna geri o bölümden başlayıp giremediğin yerelere giriyosun.ben öyle yapmıştım.
      |
      |
      Not Today! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3291 Mesaj
      09 Ocak 2014 13:19:38
      yamada çıkmış. tekrar başlayım bari
      |
      |

• Yarbay
      5558 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      .Glyph.

09 Ocak 2014 18:01:38
      Yama çıktığına göre oyuna başlayabilirim.
      |
      |

• Yarbay
      10368 Mesaj
      12 Ocak 2014 02:56:22
      Beyler ilk titanı yenip birkaç bölüm daha geçtim ama oyun hareketsiz gibi ileride farklı olaylar oluyor mu ? Para verdiğime umarım pişman olmam.

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
haberler
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.