Şimdi Ara

Castlevania: Lords of Shadow (Çıktı) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
1
Favori
13.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denediniz mi hocam değişti mi patch ile o 60 fps sorunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 1 Eylül 2013; 3:10:13 >
  • gamepadle mi oynuyorsunuz arkadaslar? mouse klavye rahat mı?
  • Bu oyunu hızlı indirebileeğim bi link verebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Denediniz mi hocam değişti mi patch ile o 60 fps sorunu ?

patch i nerden indiriyoruz hocam ben göremedim 60mb lık bir patch ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackenedd

gamepadle mi oynuyorsunuz arkadaslar? mouse klavye rahat mı?

Klavye denedim tat vermedi Gamepad çok daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

oyun gamepadi görmedi bende bi ayarı var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

oyun gamepadi görmedi bende bi ayarı var mı?

Bende Logitech var taktım çalıştı ayar falan uğraşmadım
  • @busterr Evet denedim sait 60 FPS'de oynanıyor artık.

@Team NINJA Steam'de otomatik iniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

@busterr Evet denedim sait 60 FPS'de oynanıyor artık.

@Team NINJA Steam'de otomatik iniyor.

tşk ler hocam.
  • Semphony of the nighttan sonra bunlar fasa fiso ama oynayacağız yine

Ps1 kolunu ps de kullanıyorum benim kinide görmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maul* -- 1 Eylül 2013; 21:03:34 >
  • Ben bi update yaptımda değişmedi yav kıl oldum ben oynayamam böyle düzelene kadar Oyunun en büyük özelliği 1080p ve 60 fps olarak gelmesi ve hikayesi oynanışı vs uzun zamandır tam aradığım gibi bi oyun ama ben oynayacak güç varken eksik oynamaktan nefret ederim. Driver hatası falan mı acaba 326.80 beta var ama anlamadım bu işi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 1 Eylül 2013; 23:58:38 >
  • quote:

Ben bi update yaptımda değişmedi yav kıl oldum ben oynayamam böyle düzelene kadar Oyunun en büyük özelliği 1080p ve 60 fps olarak gelmesi ve hikayesi oynanışı vs uzun zamandır tam aradığım gibi bi oyun ama ben oynayacak güç varken eksik oynamaktan nefret ederim. Driver hatası falan mı acaba 326.80 beta var ama anlamadım bu işi..

hocam birde şöyle bir denermisin.
    görev yöneticisini aç öyle kalsın oyna oyunu bu şekilde.
  • Ben 326.01 kullanıyorum belki ondan olabilir ama 50 FPS'de iyi hocam oyna işte mis gibi oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

quote:

Ben bi update yaptımda değişmedi yav kıl oldum ben oynayamam böyle düzelene kadar Oyunun en büyük özelliği 1080p ve 60 fps olarak gelmesi ve hikayesi oynanışı vs uzun zamandır tam aradığım gibi bi oyun ama ben oynayacak güç varken eksik oynamaktan nefret ederim. Driver hatası falan mı acaba 326.80 beta var ama anlamadım bu işi..

hocam birde şöyle bir denermisin.
    görev yöneticisini aç öyle kalsın oyna oyunu bu şekilde.

Yok olmadı o da. Vsync'i kapattım, NVIDIA Denetim Merkezinden GPU güç yönetimini maksimum performans yaptım yine olmadı. Yani GPU kullanılmıyor gerektiği kadar %60-%70'lerde genelde, 40-50 fps arası gidip geliyor o yüzden oyun esnasında, bildiğim yöntemleri denedim ama 60 fps vermedi. Google'da da araştırdım bulamadım böyle bir olaya rastlayanı, muallakta kaldık böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 2 Eylül 2013; 2:29:11 >

• busterr kullanıcısına yanıt
    hocam bende 780 ile çok fena kasıyodu 30 altına düşünoyordu dedim görev yöneticisinden ne çalışıyoda kasıyo bu.
    açtım orda ne varsa direk kayboldu oyuna giriyorum bir süre sonra tekrar kasıyo daha sonra görev yöneticisini açık bıraktım düzeldi.

en son combofix ile tarattım virüs varmış temizledi daha şimdi oyundan çıktım 3 saat oldu hiçbir kasma olmadı.

combofix ile bir tarat büyük ihtimal düzelicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

hocam bende 780 ile çok fena kasıyodu 30 altına düşünoyordu dedim görev yöneticisinden ne çalışıyoda kasıyo bu.
    açtım orda ne varsa direk kayboldu oyuna giriyorum bir süre sonra tekrar kasıyo daha sonra görev yöneticisini açık bıraktım düzeldi.

en son combofix ile tarattım virüs varmış temizledi daha şimdi oyundan çıktım 3 saat oldu hiçbir kasma olmadı.

combofix ile bir tarat büyük ihtimal düzelicek.

Hocam bende virüs falan yok yani o kadarda kasmıyo benimki ama 60 alması lazım onu almıyor inadına. FPS lock falan mı var diyecem o da yok ama. Başka bir update veya driver güncellemesi bekleyeceğim heralde.
  • Oyun guzel arkadaslar ama kamera acisini istedigimiz gibi ayarlayamiyoruz degilmi... Ya da benim gamepad mi bozuk yoksa...:)
  • Bugün yeni bir update daha geldi böyle deneyin bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 2 Eylül 2013; 15:01:36 >
  • 1 GB 7850 ile Full ayarda ara videolar hariç, 60 FPS nin hiç altına düşmüyor update'yı kurdum.

• 3 chaptera geldim

Gabriel bunu yapmayacaktın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.