Şimdi Ara

Casper via m1 aldım soru ve görüşleriniz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
18.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu bir hafta önce hepsiburadadan 878TL'ye aldım. Şimdilik hiçbir sorun yok ancak çözemediğim nokalar var.
    1-)Telefo takılan USBleri tanımıyor. LG tanıyo, Samsung tanıyor, vs, vs tanıyor ama casper tanımıyor. Amlamadım gitti. Diğer android telefonlarda şarj yerinden USB flaşh bellek takılınca tık diye tanıken benimki tanımadı.
    2-)telefonu araca miror linl olarak bağlayabilir miyim? Bağlanıyorsa yardımcı olacak var mı?
  • VIA M1 in mhl desteği var mı? Arkadaşlar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir haftadır kullanıyorum gerçekten performansı iyi. Ekranı 6s in ekranı gibi kaliteli. Tasarım olarak alt kısmındaki plastik boş alan fazla ve bu bile çoğu tüketiciye başka tel saldırabilir.hoparlör vasat kalmış. Batarya 1 günü çıkarıyor. Tavsiye ederim

• 5 kuruş etmez ben yandım siz yanmayın çok adi bir cihaz samsungdan vaz geçmeyin benden demesi
  • hsyn41 H kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Hala kullanıyor musun bilmiyorum ama batarya problemin çözüldü mü.
    Bende dün aldım , bir anda 90 a düştü şarj. Birde farklı önereceğin kapatılacak özellikler falan var mı? Standart kullanıcıyım mail whatsapp falan oyun oynamıyorum
  • burak0211 B kullanıcısına yanıt
    Cihazın kendi ufak derleme güncellemesi ile bu sorun ortadan kalkmıştı. Daha doğrusu Android 6.0a yükseltene kadar sorunum güncelleme yaparak çözülmüştü. Eylül ekim gibi android güncellemesi geldi sonra yine eskisi gibi pat birden yüzde 90a düşüyor sarjdan çekince.

• hsyn41 H kullanıcısına yanıt
    Direk android 6 olarak geldi zaten benimki.
    Şarj genel olarak tam 1.5 gün gidiyor. Oyun yok , yalnızca whatsapp ve arasıra sosyal medya. İyi mi sence bu süre ? bana az gibi geldi.
  • telefonu kullananlar memnun mu? 1000 tl ye tavsiye eder misiniz?
  • Yukarıda kocaman 4.5G yazıyor. Bunu nasıl yokedicez

• çöp
  • Telefonu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Telefon gayet yeterli ve kullanışlı. Hızı tatminedici, pil ömrü güzel, çekim kalitesi güzel. Daha güncelleme gelmedi benim telefona 5.0 android sürümünü kullanıyorum. Şuan için gayet memnunum.

• H.SeLim kullanıcısına yanıt
    şarjı yaklaşık kaç saatte doluyor 4 saat diyenler var.Kamerası nasıl?
  • lalella kullanıcısına yanıt
    4 saat abartı olmuş biraz. Kamerasını ben beğendim şahsen. Android 6 ya yükseltme yapınca bildirimlerde ışık yanmıyor bende. Android 5 sürümünde böyle bir sorun yoktu.

Teşekkürler cevap için.kararsızlıktan telefon alamıyorum her gittiğim yerde başka bir şey tavsiye ediyorlar.

samsung j5 j7 ye kıyasla casper m1 nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalella

Teşekkürler cevap için.kararsızlıktan telefon alamıyorum her gittiğim yerde başka bir şey tavsiye ediyorlar.

samsung j5 j7 ye kıyasla casper m1 nasıl?

Telefon günlük kullanımda gayet yeterli. Bataryası bir günü çok rahat çıkartıyor. Kamera kalitesi güzel. Hat çekimi güzel. Elde kibar duruyor. Uygulamalarda veya oyunlarda takılmıyor donmuyor. Ses çıkışı diğer telefonlara göre biraz az gibi. Alırsanız da siyah rengini alın bence.

teşekkürler cevap için.
  • Sadece kapalıyken şarj almaya başladı. Çözümü var mı?
  • İnternetten baktığım resimlere göre telefonun ekranı hoşuma gitti.
  • Suan kullananlar performansi nasil? En son. Hangi android sürümü yuklu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.