Şimdi Ara

Casper via m1 aldım soru ve görüşleriniz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
18.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Casper mh aradım. Casper ota dan 1.03 e yukseltmem gerektiğini söylediler. Derleme sürümü bende 1.02 gözüküyor. Ve Casper ota da en güncel sürümü kullandığımı yazıyor. Nasıl iş anlamadım açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Telefonun çok yavaş şarj olmasından başka hiçbir sorunu yok. Onlarca farklı uygulama oyun kurdum çoğunu aktif kullanıyorum. Herhangi bir performans düşüşü donma kasma vs yaşamadım. Performans olarak kesinlikle tatmin ediyor.

Root atmak istiyorum telefona ona bir yöntem bulamadım henüz.
  • enteresan kullananlar hep %95 pozitif yorum yazmasına ragmen cihaz tutlmuyor markadan dolayımı acaba? diger cihazlarda %95 negatif yorumlar varken.
  • Bu telefonda ekrana widget nasıl ekliyoruz

• telefon şahane anneme aldım ve şarjı biraz uzun doluyor. onu da bence yazılımla hallederler. olmazsa da sıkıntı yok. mükemmel bir ürün. casper'in 25. yıl telefonu kaçmaz.
  • Cihazı sipariş ettim yolda inşallah iyi çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alalı 4 gün felan oldu2 sey kafama takıldı ekran koruyucu taktırdım tam ekranı kaplamıyor sizdede öylemi adam iponlardada vöyle bunlar böyle olur dedi.
    Birde güç tuşu sanki biraz yumuşadı sizdede öylemi

• Bu cihazın forumda sayfası yok mu?

• ati1919 kullanıcısına yanıt
    Benim cihazdada power ve ses tuşlarında yumuşama var

• quote:

Orijinalden alıntı: kblysvk

Benim cihazdada power ve ses tuşlarında yumuşama var

hocam mesaj yazdıgım zamanki yumuşama hala aynı ilerlemiyo sıkıntı yok yani şimdilik yumuşamada öyle deil yani tık tık basıldığı belli oluyor ilk günküne göre yumuşak
  • Preo p2 karsılastırdım pek Farkı yok

• ati1919 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de öyle
    Fifa oynayan arkadaşlar varmı burda benim cihaz fifa 15 de bile kasıyor acaba benim cihazda mı sıkıntı var

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Ben satıp Xperia m4 aldım hocam.
    Umarım sıkıntısız bi şekilde kullanırsınız:)

Niye sattiginizi sorabilir miyim hocam,bir sıkıntı mi yadadiniz?ben de inceliyorum su aralar m1i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefondan babama almıştık telefonun şarjının uzun sürede dolması dışında bir sıkıntı yok telefonun yanında gelen şarj aleti 1 amper ben daha fazla akım veren 1.5A,2A ve 2,1A ve gm5 plusın yanındaki quickcharge 3.0 şarj aleti ilede denedim ama en hızlı yine kendi şarj aleti şarj ediyor. şarj aleti ve telefon arasında bir chipset uyumu var galiba.
    telefonun ekran kalitesi fiyatına göre gayet güzel, telefonun alt kısmında bırakılan boşluk biraz fazla olmuş birde ön tarafta casper yazmasa daha güzel olurdu.
    kendim gm5 plus kulanıyorum gm 5 plus daha güzel bir cihaz ama casper via m1 de kötü değil

• telefon aktif olarak kullanimda sarjdayken şarjı dusuyor ekran parlaklığı en kısıkta ve uçak modunda ne yaptıysam olmuyor

• casper kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak telefonu internet mağazaları hariç başka yerde görmedim o yüzden malzeme kalitesi nasıl bilmiyorum. iyi mi.

telefonda ekran tuşlari var bunlar rahatsızlık veriyor mu hiç?
    Daha önce ekranda tusu olan telefon hiç kullanmadığım için bilmiyorum arkadaşlar.

Ram kullanımı nasıl.yoğun kullanıma ram çok zorlanıyor mu? mesela boşta iken kaçını uygulama açıkken kaçını kullanıyor.gerçi 3 ram hiç dolmaz diye düşünüyorum.

Batarya kullanımı nasıl. Yani inernet açıkken bir günü bitebilir mi.

bir de telefona hiç usb bellek takıp çalışıp çalışmadığını denediniz mi bir önceki telefonunu otg sayesinde flash belleğe bağlayabiliyordum bu sayede usb bellekte ki bir dosyayı veya telefondaki bir dosyayı istediğim gibi kullanıyodum.

Son olarak batarya çıkıyor mu?
    Arkdaslar sadece cepten internetimvar inceleme videosu izleyemedim. O yüzen aklımda çok soru işareti oldu kusura bakmayın.

Zahmet edip okuyanlara bile teşekkür ediyorum.

Not: gm 5 al diyenler olabilir telefon güzel ama markaya karşı soğudum o yüzden öncelik m1 :)

• Telefonu 32GB siyah olarak 879TL'ye Hepsiburada'dan sipariş verdim.
  • Yalan olmasın 1 Aydır kullanıyorum ( oldu mu o kadar emin değilim belki daha fazladır) Telefon tamamen orta sınıf segmenti, yani günlük uygulamalar vsvs için. Oyun zevki tadamazsınız (Gpu ve Cpu yüksek kullanan oyunlar için). Arada saçma sapan hatalar oluyor androide bağlıyorum bu sonuçları. Benim yorumum bu fiyatlara biraz daha koyup güzel bir telefon almanız olacaktır.

Öneriyormuyum? HAYIR

• quote:

Orijinalden alıntı: yıldırımbenim

casper kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak telefonu internet mağazaları hariç başka yerde görmedim o yüzden malzeme kalitesi nasıl bilmiyorum. iyi mi.

telefonda ekran tuşlari var bunlar rahatsızlık veriyor mu hiç?
    Daha önce ekranda tusu olan telefon hiç kullanmadığım için bilmiyorum arkadaşlar.

Ram kullanımı nasıl.yoğun kullanıma ram çok zorlanıyor mu? mesela boşta iken kaçını uygulama açıkken kaçını kullanıyor.gerçi 3 ram hiç dolmaz diye düşünüyorum.

Batarya kullanımı nasıl. Yani inernet açıkken bir günü bitebilir mi.

bir de telefona hiç usb bellek takıp çalışıp çalışmadığını denediniz mi bir önceki telefonunu otg sayesinde flash belleğe bağlayabiliyordum bu sayede usb bellekte ki bir dosyayı veya telefondaki bir dosyayı istediğim gibi kullanıyodum.

Son olarak batarya çıkıyor mu?
    Arkdaslar sadece cepten internetimvar inceleme videosu izleyemedim. O yüzen aklımda çok soru işareti oldu kusura bakmayın.

Zahmet edip okuyanlara bile teşekkür ediyorum.

Not: gm 5 al diyenler olabilir telefon güzel ama markaya karşı soğudum o yüzden öncelik m1 :)

(Flood veya Spam olmasın Yönetici arkadaşlar tamamen iyi niyetimden yazıyorum ona göre değerlendirin)

Hocam 32GB Siyah Versiyon'u kullanıyorum.

Ekran tuşları dediğiniz sanal butonlar ise bende başta alışamam dedim lakin şu an farkında bile değilim çok akıcı kullanabiliyorum.

Ram genelde 1.40-50 civarlarında geziyor fazla takmayın kafanıza.

Batarya yavaş şarj oluyor (180dk yazıyor sitesinde) hızlı azalıyor ama günü çıkarıyor bir şekilde yine.

OTG olayını ben yapamadım bilmiyorum benim beceriksizliğimdir okumadı telefon.

Son olarak Batarya çıkmıyor hocam

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    CEVABINIZ İÇİN SAĞOLUN HOCAM . SORUMDAN SONRA BİRAZ DAHA ARAŞTIRMA YAPTIM XİAOMİ NOTE 3 PRO ÜZERİNDE DURUYORUM ŞİMDİ
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.