Şimdi Ara

Casper Ultrabook'ta Büyük Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
8.563
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kredi Kartı : 1.958,94 TL

Havale : 1.860 TL

Ayrıntılar için Tıklayın

http://www.casperturk.com/?urun-110317-Casper-Nirvana-CBA-3317-8C05P.html

Ürün Kodu : Casper Nirvana CBA.3317-8C05P
    İşlemci Cinsi : İntel® Core™i5-3317U İşlemci
    İşlemci Hızı : İşlemci Hızı 1.70 GHz, İntel® Akıllı Bellek Teknolojisi ile 2.6 GHz'e kadar, 3 MB İntel® Akıllı Bellek
    Wireless : İntel® Wireless Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g/n
    İşletim Sistemi : Orjinal Windows® 7 Home Premium (64 Bit)
    Anakart : İntel® Chipset
    Bellek : 8 GB DDR3 Bellek
    Sabit Disk : 128 GB SSD SATA Harddisk
    Ekran : 14" WXGA (1366x768) HD LED Ekran
    Ekran Kartı : İntel HD 4000 Ekran Kartı
    Kamera : 1.3MP Web Camera
    Optik Sürücü : DVD ± RW DUAL
    Bluetooth : Yok
    PCI-e Card : Var
    Kart Reader : Multi Card Reader
    Usb 3.0 : 3 x USB2.0 Port
    E-Sata : Yok
    Ses Kartı : Onboard
    Ağırlık (kg) : 1.53 Kg.
    Ek Özellikler : HDMI, WiDi Enabled
    Network Kartı : 10/100 Onboard Ethernet
    Klavye : Türkçe Q
    Pil : 8 Cell Polimer Batarya
    Hediye Paketi : Casper Çanta,Casper Mouse,Casper Kulaklık,16 GB Flash Bellek,Microsoft Security Essentials Antivirüs Programı & Microsoft Office Starter 2010

İstanbul içi teslimatlar sipariş geçildikten sonraki iş gününde elden sevkiyat aracı ile teslim edilmektedir.İstanbul dışındaki tüm siparişler 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.Ürünleri Mağazadan almak isteyenler için mağaza adres bilgisi

Uğur Mumcu Mah.Muhsin Yazıcıoğlu Cad.No:48

Sultangazi / İSTANBUL

Tel : 0 212 668 9 444

Tel : 0 212 475 0 999

Fax : 0 212 668 35 62

Casper Sultangazi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmanla1 -- 21 Haziran 2012; 19:37:52 >

• Sırf hediyeleri için alınır bence

Microsoft Security Essentials Antivirüs Programı & Microsoft Office Starter 2010 --- Daha ne olsun?!!

Şaka bir yana kardeşime almıştık bir Casper, fiyat/performans olarak tuttuğum ürünlerden birisi, keşke Windows olmadan da daha ucuza satın alma opsiyonu olsa. Tasarım ve özellikle fanda çıkan kronik sorunlar dışında tavsiye edebilirim.
  • fiyatı bilmem de bu olmamış

quote:

Hediye Paketi : Microsoft Security Essentials Antivirüs Programı & Microsoft Office Starter 2010
  • Fiyatlar bombaymış.

http://www.casperstore.net/?urun-2910-Casper-Nirvana-Ultrabook.html

http://www.casperium.com/asp/product/1622/YENI-CASPER-NIRVANA-ULTRABOOK-CBA-3317-8C05P-BILGISAYAR

5 liralık fare, 15 liralık çanta ve 20 liralık flaş bellek veriyorsunuz. Gerçi hediye bunlar, fiyatla bir alakası yok ama yine de yazayım dedim.

• Ürüne diyecek birşey yok aldım kullanıyorum ama fiyatta bir sıcaklık yok
  • usb ile esatanın solunda güç girişinin sağındaki uzun yarık kısımın ne olduğunu bilen var mı?
  • Herşeyi geçtim arkasında "Casper" yazıyor
    Bu bile uzak durmamı sağlıyor. Fiyat/performans olarak kaçırılmayacak bir model olmadıktan sonra Casper'a soğuk bakıyorum şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfatime

usb ile esatanın solunda güç girişinin sağındaki uzun yarık kısımın ne olduğunu bilen var mı?

Kart okuyucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

Herşeyi geçtim arkasında "Casper" yazıyor
    Bu bile uzak durmamı sağlıyor. Fiyat/performans olarak kaçırılmayacak bir model olmadıktan sonra Casper'a soğuk bakıyorum şahsen.

Bu ürün zaten fiyat/performans olarak kaçırılmayacak bir ultrabook. 3. nesil intel işlemcili türkiyedeki tek ultrabook ve 8gb ram var hdd performansı asus zenbooklardan daha iyi windows deneyim dizinine göz atabilirsiniz(ultrabook bölümünde incelemeleri var). Adı casper olmasa milyonlarca satacak bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdicigerim
    Bu ürün zaten fiyat/performans olarak kaçırılmayacak bir ultrabook. 3. nesil intel işlemcili türkiyedeki tek ultrabook ve 8gb ram var hdd performansı asus zenbooklardan daha iyi windows deneyim dizinine göz atabilirsiniz(ultrabook bölümünde incelemeleri var). Adı casper olmasa milyonlarca satacak bir ürün.

Evet piyasadaki diğer Casper'lara göre fiyatı da aslında çok iyi. Rekabete uyum sağlamak için Casper ve exper çok kalite düşürdüler zamanında. Eski kalitelerini bilirim.
    Bizzat görebileceğim bir yer bulursam inceleyeceğim. FreeDos versiyonu da olsa güzel olurmuş. Kullanmayacağım işletim sistemine para vermek istemiyorum. Windows kullanmak istersem elimde Professional lisansım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

quote:

Orijinalden alıntı: hamdicigerim

Evet piyasadaki diğer Casper'lara göre fiyatı da aslında çok iyi. Rekabete uyum sağlamak için Casper ve exper çok kalite düşürdüler zamanında. Eski kalitelerini bilirim.
    Bizzat görebileceğim bir yer bulursam inceleyeceğim. FreeDos versiyonu da olsa güzel olurmuş. Kullanmayacağım işletim sistemine para vermek istemiyorum. Windows kullanmak istersem elimde Professional lisansım var.

İnceleme fırsatı sanırım şuan sadece casper storelarda var. Casperın dış kalitesinin (kasa) iyi olduğunu söyleyemem tabiki ama düşük kar marjıyla üretmişler bu ulrtabooku ve performans açısından çok iyi görünmekte. Daha dün baktım Asusun 2. nesil i5li 4gb ram ve daha yavaş hdd li versiyonları 2500 tl civarı. 10 sene kullancam diyen birisi asus alsın evet:) ama 3-4 sene ömür biçen birisi için casper daha mantıklı gibi geliyor.

• son derece hafif 1,53 gr aldığım 1400 utlrabok 1,39 gr herhalde süper hafifti. Artık birileri bu forumu kendi ürünlerini pazarlamaya çalışıp çöplüğe cevrimese iyi olur 2 ay önce 1400 aldık hemde samsung . Kısa bir süre için birde hayallahım ya
  • Ne kadar önyargılısınız yahu... 3-4 sene ömür biçenler mi ararsın, 1400'e ultrabook aldım diyen mi ararsın...

Ürün sıcak olmayabilir ama saçma sapan yorumlar yapmanızı gerektirmiyor.
  • Ön yargıdan bahseden arkadaslar var fakat ön yargıyı direk hediyelerin fiyatına bakarak kendileri yapıyor, hani konuyla alakası yok ama söyliyim dedim ;)) makinaya gelnce piyasada en az 600 700 TL fiyat farkı var sonucta asusun anakartınıda casperın anakartınıda foxconn ve quanta üretiyor casperın tek kaybı adınn 9'a cıkmıs olmasıdır..benim icin önemli olan su anki ve bundan birkac sene sonraki performansıdır bi ürünü zaten 10 sene kullandıktan sonra müzeye kaldıabilrsiniz :D atıyorum nokia 3310 cıktıktan 10 sene sonra hala kullananlar vardı fakat o zamanki teknolojinn cok cok gerisinde kalmıslardı.
  • sana göre saçma sapan yorum olabilir ama reklam yapma yeri değil burası . Adam 1600 1700 der gene bir nebze sıcak olur casper bu.
    http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/samsung-np530u4c-s01tr-np530u4c-core-i5-3317u-1,7ghz-4gbddr3-750gb+expresscache-24m-1gb-gt620-14-w7pr/productdetails.aspx?I_ID=60819

1878 tl bunu alın daha iyi . Amacımız burda insanları yardımcı olmak doğru yönlendirmek birilerinin kesesini doldurmak değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: recep1905

son derece hafif 1,53 gr aldığım 1400 utlrabok 1,39 gr herhalde süper hafifti. Artık birileri bu forumu kendi ürünlerini pazarlamaya çalışıp çöplüğe cevrimese iyi olur 2 ay önce 1400 aldık hemde samsung . Kısa bir süre için birde hayallahım ya

Ultrabook olsa bile bunların değerleri aynı özellikte ki notebooklarla aynıdır.
    O yüzden fazla ödememeli.
  • Casper ultrabook ada el attıysa ayvayı yedik demektir.O ince olan ekran 2 günde sıcaktan erimezse iyidir.Ayrıca arkasındaki casper yazısı bütün ultrabook aşkımı götürüyor içimden.Casper ultrabook deyince ilana bir gireyim dedim , Casper=Hayal kırıklığı+düşük kalite+Dolar kuru yalancısı bir şirket.

• casper alınmaz!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.