Yüzbaşı
04 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
adam bir restoran da yemek yiyor ama ne yiyor :) peki neden bu kadar ucuz? Bunun işin hilesi ne?

https://youtu.be/qTqCsW19drM
Arkadaşlar iş yerinde bir tane robot kol var. sağa sola yukarı aşağı şeklinde hareket ediyor. Kumanda kısmından ana kart kısmına kadar bir kablo gidiyor. Bu kablo zırt pırt arızalanıyor. Kolu söküp takmak yada kabloları test etmek resmen işkeçe birde zaman kısıtlaması var. Ben bu geçen data kablolarını kablosuz yapmak istiyorum. 6 tane data kablosu var. Buna uygun bir devre önerebilirmisiniz?
Teşekkürler.
S.a
Beyler elimde 10 adet 8002b smd amfi entegresi var. Bunlardan tv ye 10 mini kolonlu sound bar yapmayı planlıyorum. Nasıl bir devre kurmalıyım ? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Bana biraz yardım edermisiniz :)

Hazır devre şeması elinde olan vs varsa bana çok yararı olur. teşekkürler
Merhaba arkadaşlar. Evde kendim kullanacağım bir güç kaynağı yapıcam. Şu an için maliyeti en ucuz olması benim için en iyisi olucak.

1. Sorum 0-30 volt 5 amper bir gün kaynağı yapıcam ama trafoların üzerinde va10 va20 va30 vs yazıyor bunun kaç watt kaç amper olduğunu nasıl alıcam.
Baktığım sitelerde
15va 220/110/380 volt 0 12/2×12/16/24/48 volt burdan anladığım hem 24 hemde 12 volt ayrı çıkışlardan veriliyor. Doğrumu anlamışım? Eğer öyleyse her iki çıkış için ayrı devre kullanıp aynı anda 12 volt ayarlı çıkış ve 24 volt ayarlı çıkış yapabilirmiyim ? Yoksa 12 volt ile 24 volt aynı anda farklı cihazlar bağlayamazsın 2 adet trafomu kullanmalıyım ?

Aliexpress şöyle bir devre buldum. Fabrika Ücretsiz Kargo 0-30 V 2mA-3A Ayarlanabilir DC Regüle Güç Kaynağı DIY Kiti Kısa Devre Akımı sınırlayıcı Koruma
http://s.aliexpress.com/qeIRBr6v
(from AliExpress Android)Yazıyor

Birde şu var
Ücretsiz kargo DP50V5A Modülü
http://s.aliexpress.com/vaqMBbeE
(from AliExpress Android)

Bu devre sizce nasıl? Önereceğiniz var mı?
Merhaba Arkadaşlar. 

Eşime ve bana bluetooth kulaklık aldık. 
Benim begendiğim kulaklık Bluetooth 4.1 Version ve A2DP, AVRCP, HSP, HFP destekliyor. Eşimin aldığı kulaklık bluetooth 4.0 ve Apt-x destekler diyor. 
Şimdi ben televizyona bluetooth verici alıcam ama neredeyse hepsinde A2DP yazıyor ve pahalı olanlarında Apt-x yazıyor ama onlarda da A2DP yok. Şimdi benim sorum ikimizin kulaklığınında aynı anda tv bluetooth cihazına bağlanarak ikimizinde stereo ses almamız. A2DP olan vericiden alsam apt-x olan kulaklıkta bağlanır mı? Yoksa ikisini bir arada kullanamayacakmıyız :( 

Bütün dostlara selamlar..
Merhaba Arkadaşlar.

Eşime ve bana bluetooth kulaklık aldık.
Benim begendiğim kulaklık Bluetooth 4.1 Version ve A2DP, AVRCP, HSP, HFP destekliyor. Eşimin aldığı kulaklık bluetooth 4.0 ve Apt-x destekler diyor.
Şimdi ben televizyona bluetooth verici alıcam ama neredeyse hepsinde A2DP yazıyor ve pahalı olanlarında Apt-x yazıyor ama onlarda da A2DP yok. Şimdi benim sorum ikimizin kulaklığınında aynı anda tv bluetooth cihazına bağlanarak ikimizinde stereo ses almamız. A2DP olan vericiden alsam apt-x olan kulaklıkta bağlanır mı? Yoksa ikisini bir arada kullanamayacakmıyız :(

Bütün dostlara selamlar..
Merhaba Arkadaşlar,

30cm x 20 cm seyyar bir güneş palnelinle telefonumu sarj edeceğim bir devre arıyorum (henüz elimde yok, öneriniz doğrultusunda kaç volt kaç amper olmasına karar verip alıcam.)

Fakat devre önce bende mevcut olan 2 adet lion pili sarj edecek, sonra ben sarj olan
pilerin içindeki enerjiyi telefona aktaracağım.

Forumlarda okuduğum kadarı ile direk güneş panelinden alınan enerji dalgalı olduğundan dolayı ile telefonun sarj entegresi yanıyormuş

Hazır devreler var. lion pil sarj devresi Boost Dönüştürücü Devre vs.

Bunlardan kullanabileceğim devre varmı veya kendim ne yapabilirim.
arkadaşlar,

Anneme HD ve SD yayınları net seyredebileceği, takılma mozeiklenme vs yapmayacak, 200 tl geçmeyen bir cihaz almak istiyorum. 117 ekran led tvsi var.

Türksat 4a seyredecek sadece.

Öneriniz nedir?

Birde benim elimde dijitürk LNB var, bunu türksat 4a uydusunda kullanılır mı? Bir işe yarar mı :)
beyler binamıza merkezi uydu sistemi kurdurmak istiyoruz 5 kat 18 daire var. 4-5-6 uydu kullanmak yada multi canaklardan birtane kullanmak istiyoruz. öncelimiz multi canak.en fazla kaç uydunun yayınını alabiliriz ve maliyeti ortalama ne olur?

herkezin kendi evinde recevir var.
Merhaba Arkadaşlar,

Bu başlık altında 1.sınıf clon kulaklıkların linklerini paylaşmayı teklif ediyorum.

Biliyorsunuz diğer başlık aldı başını gitti artık bir şey bulmak için baya zorlanıyoruz.

Aranılan ürüne kısa zamanda ulaşılması acısından daha iyi olacaktır.

Not: Ticaret yapanlar lütfen başlığı baltalamayın..
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.654
İkinci El Bölümü Mesajları: 106
Konularının görüntülenme sayısı: 164.561 (Bu ay: 516)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 193 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.