Şimdi Ara

Casper İntel Core i3 Sadece 849 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ürün Kodu : Casper Nirvana CNB.2370-2K05B
    İşlemci Cinsi : Intel® Core™i3-2370M İşlemci
    İşlemci Hızı : İşlemci Hızı 2.40 GHz, Intel Turbo Boost Teknolojisi İle 3.20 Ghz'e 3 MB İntel®
    İşletim Sistemi : Windows 7 Home Basic
    Bellek : 2 GB DDR3 Bellek
    Sabit Disk : 320 GB SATA Harddisk
    Ekran Boyutu : 15.6" WXGA (1366x768) HD LED Ekran
    Ekran Kartı : 512MB Paylaşımlı Intel® HD Graphics (Max. 1,6GHz)

Stoklarla Sınırlıdır.

Ayrıntılı Bilgi için Lütfen Tıklayın

http://www.casperturk.com/?urun-112414-Casper-Nirvana-CNB-2370-2K05B.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmanla1 -- 7 Mayıs 2013; 8:10:40 >

• B970-B980 işlemcili, 4GB bellekli cihazlar çok daha ucuza satılırken, Core i3 2370M'li bir cihaz için sıcak olan nedir ki? Yapacağı iş aynı, vereceği performans aynı.
  • Benzer ozellikteki Asus notebook 799 TL'ye Bim'de satilmisti bir ara. Iyi fiyatmis gercekten. Simdi daha iyi anladim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Benzer ozellikteki Asus notebook 799 TL'ye Bim'de satilmisti bir ara. Iyi fiyatmis gercekten. Simdi daha iyi anladim.

699 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: tahirkok

quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Benzer ozellikteki Asus notebook 799 TL'ye Bim'de satilmisti bir ara. Iyi fiyatmis gercekten. Simdi daha iyi anladim.

699 tl

Konusunu ben açmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

B970-B980 işlemcili, 4GB bellekli cihazlar çok daha ucuza satılırken, Core i3 2370M'li bir cihaz için sıcak olan nedir ki? Yapacağı iş aynı, vereceği performans aynı.

Tabi hatta ha B980 ha i5. Hatta i7 de sandy bridge, ona da aynı.

• I3 koymuş ama diğer yönden özellikleri kısa kısa kuşa çevirmiş..Ram, hdd vs. .

• quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Anlamadığın işler için fazla kafa yormana gerek yok. B980 işlemci ile bu işlemci arasındaki belirgin tek fark HyperThreading.

Otur biraz oku, araştır, yorma insanları.
  • casper?
  • quote:

quote:

Anlamadığın işler için fazla kafa yormana gerek yok. B980 işlemci ile bu işlemci arasındaki belirgin tek fark HyperThreading.

Otur biraz oku, araştır, yorma insanları.

HyperThreading işlem kapastesini ikiye katlıyor diye biliyorum.
    yani sanal işlemci görevi görerek işlem gören iş barçacığını ikiye katlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

HyperThreading işlem kapastesini ikiye katlıyor diye biliyorum.
    yani sanal işlemci görevi görerek işlem gören iş barçacığını ikiye katlıyor.

Yanlış biliyorsunuz. Özellikle oyunlarda etkisi çok çok azdır. İkiye katlaması söz konusu bile değil. Oyunlardaki etkisi için;

http://www.overclock.net/t/671977/hyperthreading-in-games

Karma bir test için;

http://www.extremetech.com/computing/133121-maximized-performance-comparing-the-effects-of-hyper-threading-software-updates

• İsteyen istediğini desin...

Casper'ı bir kere biraderime aldırdım, bir daha bedava verseler almam. Bu kadar mı rezalet olur bir ürün. Özelliklerine baksan vay dersin i7 işlemci, 6GB RAM, bilmemne ekran kartı.

2 ay olmadan klavye, trackpad soyuldu, 6. ayda ısınma ve kendi kendine kapanma sıkıntıları başladı. 2 kere temizlettik 1 ay geçmeden tekrar etti, değişime de yanaşmadılar.

Casper'dan değil laptop çöp almam çöp!
  • Casper almayın,paranızı çöpe atmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarenler_81

quote:

quote:

B970-B980 işlemcili, 4GB bellekli cihazlar çok daha ucuza satılırken, Core i3 2370M'li bir cihaz için sıcak olan nedir ki? Yapacağı iş aynı, vereceği performans aynı.

+1

B980 bu makinedeki işlemci ile günlük kullanım ve oyunda aynı performansı rahatlıkla verir, hatta teknik verilerde pek çok i3 ü ve eski nesil i5 leri geride bırakan bir işlemci

• Yakın çevremde 3 Casper laptop var farklı zamanlarda alınmış. Bir tanesinden mi memnun olunmaz arkadaş
  • Casper alma aldırma kampanyası başlatsak mı ? Arkadaşım sürekli kapanan pc sini servise verdi temizlemişler onun için bile para aldılar. Hadi aldılar yine kapanıyor.
  • 2 yıldır casper kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.Tekrar bilgisayar ihtiyacım olsa yine casper alırım.Arkadaşım hp aldı mavi ekran hatası veriyor sürekli.Yani demek istediğim teknoloji işi biraz şans
  • Casper hayaletken güzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: jaqquine

Casper hayaletken güzeldi

Caspersa
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.