Şimdi Ara

Carrefoursa izmit kapanıyor %50 indirim var (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
3
Favori
25.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzunciftlik tekini batırmaya mı çalışıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

Ocak 2015 gibi askerden yeni gelmiştim galiba , işsizdim

Ocak 2017 1000 dolar civarinda maaş alıyorum. Kriz miriz yok her şey çok güzel , gelirim 1000 dolar artmış

nelere seviniyorlar, yakında o para 600 dolara inecek. ama sana bir ipucu vereyim yıl 1993, günde 300$ cebimize giriyordu.şimdiki veletler o bolluğu rüyasında görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 1 Mart 2017; 23:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Ocak 2017 1000 dolar civarinda maaş alıyorum. Kriz miriz yok her şey çok güzel , gelirim 1000 dolar artmış

nelere seviniyorlar, yakında o para 600 dolara inecek. ama sana bir ipucu vereyim yıl 1993, günde 300$ cebimize giriyordu.şimdiki veletler o bolluğu rüyasında görür.

Valla müdür kinaye yapmaya çalışmıştım ama sen farklı anladın galiba kusura bakma. Belki mezun olduğum okuldan dolayı o kadar düşmeyebilir. Ama genel olarak düşecektir. İsmi konmamış bir kriz var ama kimse sesini çıkartmaya gözü yemiyor. Hakkımızda hayırlı olsun , umarım işini kaybedenler çok mağdur olmaz. Saygılarımla

• Mersin Carrefour sanal mağaza kapanmış. Keza Adana'da aynı şekilde sanırım. AVM'leri de kapatırlar mı bilemedim ama sanmıyorum. Çok kazandıklarını da sanmıyorum gerçi.
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    ihaleyi Haldızlar aldı. İçerideki YKM benzeri mağazaların kira sözleşmelerinin bitmesini bekliyorlar.
    Sonrasında napacaklar bilmiyorum...
  • Sabancı küçülerek kendini koruma altına almaya çalışıyor, Daha önce de baya bir Teknosa mağazasını kapattı. Demek ki gidişat iyi değil.
  • Ankara'daki en büyük mağazası kapandı. Batıkent Carrefour. Ayrıca Eryaman'dakini de kapattı, gidişat bayağı kötü.
  • Adana yüzüncüyıl daki Carrefour da kapanıyor. Arazi yerini satmış. Mayısta tamamen kapanıyor ve M1 AVM'ye hipermarket bölümünü taşıyor orada devam edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Ankara'daki en büyük mağazası kapandı. Batıkent Carrefour. Ayrıca Eryaman'dakini de kapattı, gidişat bayağı kötü.

vay beee.. Batıkent CarrefourSa.. kapanmış demek

ankaradayken oradan az alışveriş yapmadım değil

2006da ankaradan ayrılırken Eryaman Carrefour Express açılmıştı da demek o da kapanmış

carrefourSa bitmiş!
  • Yerine ne olacak bilen varmi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Valla müdür kinaye yapmaya çalışmıştım ama sen farklı anladın galiba kusura bakma. Belki mezun olduğum okuldan dolayı o kadar düşmeyebilir. Ama genel olarak düşecektir. İsmi konmamış bir kriz var ama kimse sesini çıkartmaya gözü yemiyor. Hakkımızda hayırlı olsun , umarım işini kaybedenler çok mağdur olmaz. Saygılarımla

https://m.youtube.com/watch?v=PGwuTx7mdec

• Realin yerine carrefour geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Realin yerine carrefour geliyor

Kaynak sağlam mı ?

Realin yerine gelecekse neden önceki yerini kapattı ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Uzunciftlik tekini batırmaya mı çalışıyorlar.

Uzunciftlik şubesinden taşınmışlar

• aydin.c A kullanıcısına yanıt
    yerel gazetelerde haberi çıktı eski yeri kirası aylık 600 Bin liradi isteyerek kapatmadi yani.

• www.kocaeligazetesi.com.tr/carrefoursa-izmite-geri-donuyor-700124h.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

yerel gazetelerde haberi çıktı eski yeri kirası aylık 600 Bin liradi isteyerek kapatmadi yani.

Sabancı holding 'e ait arsa değil miydi orası..

• aydin.c A kullanıcısına yanıt
    2006 yılında sattı kiracı idi.

• carrefour o kadar çok müşteri küstürdü ki, kapanmasa şaşardım

çalışanlara bir diyeceğim yok, umarım bir an önce başka bir iş bulurlar. ama carrefour'da müşteri memnuniyeti sıfır ötesiydi

seg marka tablet aldım, satana kadar gıklarını çıkarmadılar, sattıktan sonra fişe "servis raporu olmadan iade değişim yoktur" diye mühür bastılar, sanki inek damgalar gibi. sokak esnafı diye tabir edilen esnaflarda bile böyle bir uygulama görmedim

eve geldim açtım, ekran arızalı, titriyor. bir saat içinde geri götürdüm, iade almadılar, bari değişim yapalım dedim, o da tıss. resmen işine gelmiyorsa hakem heyetine git dediler. sonra zaten bir daha adımımı atmadım carefoura

eeee kapanmayacan da ne olacağıdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blekwolf -- 7 Ekim 2017; 0:6:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blekwolf

carrefour o kadar çok müşteri küstürdü ki, kapanmasa şaşardım

çalışanlara bir diyeceğim yok, umarım bir an önce başka bir iş bulurlar. ama carrefour'da müşteri memnuniyeti sıfır ötesiydi

seg marka tablet aldım, satana kadar gıklarını çıkarmadılar, sattıktan sonra fişe "servis raporu olmadan iade değişim yoktur" diye mühür bastılar, sanki inek damgalar gibi. sokak esnafı diye tabir edilen esnaflarda bile böyle bir uygulama görmedim

eve geldim açtım, ekran arızalı, titriyor. bir saat içinde geri götürdüm, iade almadılar, bari değişim yapalım dedim, o da tıss. resmen işine gelmiyorsa hakem heyetine git dediler. sonra zaten bir daha adımımı atmadım carefoura

eeee kapanmayacan da ne olacağıdı

Carrefour özelinde değil bu durum

Paketi açılmış elektrik üründe değişim iade ancak servisin vereceği rapora gore gerçekleşiyor

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.