Şimdi Ara

Carrefoursa izmit kapanıyor %50 indirim var (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
3
Favori
25.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle büyük bir şehir de carrefour olmayacak mı şimdi? hali hazırda 3 avm de migros var. carrefour baska yere mi taşınacak yoksa bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaybe lisem oralardaydı o zamanlar yoğundu yazık olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

Orijinalden alıntı: deblod

endişe edecek bir durum görmüyorum. 17 nisan'da başkanlık da gelince hem ekonomimiz şaha kalkar hem de kapanan işyerleri yerine daha iyileri daha büyükleri açılır, işsizleri fazlasıyla istihdam eder. az kaldı yeni türkiye geliyor.

ne yiyionuz la siz

Ekmek arası bonzayi kafasına benziyor.

• gebba G kullanıcısına yanıt
    Bence insanların artık alım güçleri azaldı. Eskisi gibi marketlerde alışveriş arabaları dolu kimseyi göremiyorsunuz.
  • Eskiden avm pek yoktu millet avm niyetine buralara gidiyordu şimdi herkes avmye gidiyor. Evet bim falanda belki müşteri çaldı ama avm faktörüde göz ardı edilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RotaNeta

2 seneye de viyana kapılarına dayanır mıyız?

Ne viyana kapısı hocam. Amerikaya kıtalar arası köprü kurar asker çıkartırız. Önce Amerigaya sonra da uzaya köprü kurup marsı da istila ettik mi ordaki madenlerle 100.000km daha yol yaparız. İşte mükemel gelişim formülü, ülke gelişimi
  • Ben de izmitte oturuyorum. Carrefour ve real market alışverişi için aklımıza dahi gelmeyen iki yer. Alışverişi en çok metrodan, a101 ve bimden, peynirci babadan, yerel kasaptan, bazen çağrıdan, bir de ZORUNLULUKTAN mopaştan yapıyoruz.

Carrefoursa avm olarak zaten çoktandır ölüydü.

• gecem1903 G kullanıcısına yanıt
    Batıkent'te kapanan CarrefourSA Express'ten bahsediyorsunuz sanırım. Hemen yanındaki Gimsa'yı tercih etmiyor musunuz?

• Bugün Carrefoura gittim. Süper market burası. Reyonlar dağınık ürün çeşidi az mağaza rezil durumda

Kapatsa daha iyi olur. aldığım indirimli ürünlerden sadece birinde indirim geçerliymiş fişe baktım sordum böyle saçmalık ilk kez görüyorum.

Hipere gidip ayrı fiyat miniye gidip ayrı fiyat görmek de ayrı bir saçmalık

Edit
    Üstteki alıntıyı görünce şaşırdım. Burası da bundan farklı değil. Bir yeri Yönetim batırır arkadaş bu net. Kilerler gayet iyiydi sadece pahalıydı.
    twitter'da gördüm Bugün ceo övünüyor çok iyi hale getirdik şöyle şöyle müşteri artırdık vs diye. Komedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 22 Şubat 2017; 0:32:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intensifier

Batıkent'te kapanan CarrefourSA Express'ten bahsediyorsunuz sanırım. Hemen yanındaki Gimsa'yı tercih etmiyor musunuz?

Batıkent carrefoursayı bilmiyorum, orada da eğer böyle bir durum varsa işletmecilik açısından bayağı vahim bir durum var.

Bahsettiğim eryamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 22 Şubat 2017; 0:31:44 >
  • CarrefourSA nin yer zaten sıkıntılıydı ulaşım kendi aracınızla sağlardiniz. Symbol,41 burada vs açıldıktan sonra pek bir esprisi kalmadı. umarim Real de kapanmaz Real konum olarak baya iyi ama orada eskisi gibi değil 2012 senesinde inanılmaz yoğunluk vardı şimdi bir kısım reyonlari kapamıslar

• başkanlık konusunda (her sorunu çözeceği konusunda) hiciv etmiştim aslında. tepkiler gelmiş, haklıdır sağlık olsun.
  • bi sürü olumsuzluk var bizim ailede de Carrefoursa alışverişlerimize dair. En son 3 tane kartı satmadı bana über sorumlu kasadaki görevlisi. Kasımdan beri 2 kere axess kampanyası olmasına rağmen adımımı atmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gebba

İzmit'e 2009'da geldim, ilk yıllarımda real ve carrefour avm'ye alışverişe gittiğimizde kalabalıktan bunalırdım, o geniş koridorlarda arabayı süremezdim insanlara çarpmaktan. Kasaların önü silme kuyruk olurdu. Şimdi carrefour kapanıyor, real'in içini küçültmüşler bazı reyonlara branda germişler, içi tenha.
    İyi de izmitin nüfusu azalmadı, arttı. İnsanlar yediği içtiğini de çok azaltamaz, bu müşteri nereye gitti?
    Migrostan da öyle kalabalık taşmıyor yani.
    Tahminim her yere mantar gibi açılan a101 ve bim çekti müşteriyi, bunlar genelde dolu oluyor çünkü.
    Büyük marketler bakkalları bitirdi, a101-bim-şok da büyük marketleri yiyor şimdi.
    Yarın carrefoura uğrayacağım ne kalmış bakayım yazarım buraya ilgimi çeken şeyler bulursam..

Tüketim alışkanlıkları değişti. Hiper market dönemi bitiyor. Eski alım güçleri yok.Carrefour, Real gerçekten pahalı yerler. Toplu alışveriş yerine ihtiyaç oldukça her gün alınıyor. Her mahallede açılan Bim, Şok, A101'de her şey bulunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ironcarbonom

CarrefourSA nin yer zaten sıkıntılıydı ulaşım kendi aracınızla sağlardiniz. Symbol,41 burada vs açıldıktan sonra pek bir esprisi kalmadı. umarim Real de kapanmaz Real konum olarak baya iyi ama orada eskisi gibi değil 2012 senesinde inanılmaz yoğunluk vardı şimdi bir kısım reyonlari kapamıslar

İzmit Real'in yeri yazın satılmıştı.

AVM, lüks ofisler de içeren Rezidans yapmak istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortuneteller

quote:

Orijinalden alıntı: gebba

İzmit'e 2009'da geldim, ilk yıllarımda real ve carrefour avm'ye alışverişe gittiğimizde kalabalıktan bunalırdım, o geniş koridorlarda arabayı süremezdim insanlara çarpmaktan. Kasaların önü silme kuyruk olurdu. Şimdi carrefour kapanıyor, real'in içini küçültmüşler bazı reyonlara branda germişler, içi tenha.
    İyi de izmitin nüfusu azalmadı, arttı. İnsanlar yediği içtiğini de çok azaltamaz, bu müşteri nereye gitti?
    Migrostan da öyle kalabalık taşmıyor yani.
    Tahminim her yere mantar gibi açılan a101 ve bim çekti müşteriyi, bunlar genelde dolu oluyor çünkü.
    Büyük marketler bakkalları bitirdi, a101-bim-şok da büyük marketleri yiyor şimdi.
    Yarın carrefoura uğrayacağım ne kalmış bakayım yazarım buraya ilgimi çeken şeyler bulursam..

Tüketim alışkanlıkları değişti. Hiper market dönemi bitiyor. Eski alım güçleri yok.Carrefour, Real gerçekten pahalı yerler. Toplu alışveriş yerine ihtiyaç oldukça her gün alınıyor. Her mahallede açılan Bim, Şok, A101'de her şey bulunuyor.

bir de şöyle bir şey var, bim a101 şok her yerde var ama mesela carrefour hipermarket bana 10 km uzaklıkta ve bunlardan pahalı. Neden insanlar buralarıtercih etsin ki? Hatta artık internetten alıyorlar. Bence bu carrefourun kendi beceriksizliği

• fırsattan çok muhabbet olmuş konuda
    yok mu uygun fiyatlı , ss isterük
  • Bugün öğleye doğru gittim carrefour'a, içerisi epeyce kalabalıktı, ne kadar akbaba varsa (ben dahil) üşüşmüş malları yağmalamaya, bence carrefour kapatmaktan vazgeçsin ama her ay kapatıyor diye söylenti yaysın çok işe yarar. Reyonların bir bölümü boştu, diğerlerinde çok işe yarar bir indirim göremedim, çocuğa oyuncak aldım 1 alana 1 bedava vardı, o kadar. Çıkarken kasiyere sordum başka bir yere mi taşınıyor diye, komple kapanıyormuş artık izmitte carrefour olmayacak. Siz ne olacaksınız dedim, işten çıkıyoruz dedi, üzüldüm kadına bir şey de diyemedim kalabalıkta. Allah yardımcıları olsun..
    Yerine çekici bir şey açılmazsa oradaki diğer esnaf da topu diker yakında yalnız, komple kapanır avm. Oraya müşteriyi çeken carrefour'du, küçük esnafın hatırına kimse oraya gitmez, hepsi batar birkaç aya.
  • gebba G kullanıcısına yanıt
    Aynen devredilse daha iyi olurdu Carrefour ve kipa beceremedi bu işi ankarada toptancı tarzı süpermarketler iyi tuttu aslında bunu diğer iller de yapabilir.

• Ölücü mezarcılar koşarak gider
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.