Şimdi Ara

Carrefoursa izmit kapanıyor %50 indirim var (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
3
Favori
25.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carrefour ' ada acıyan ağlayan liselileride gördüm ya daha gam yemem. Herkez sabancının muhasebecisi olmuş orayı kapatır başka bir yere açar kardeşim sizene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 22 Şubat 2017; 16:27:5 >
  • Dağılın bakayım gençler buralar benim artık ağanın malı yormasın çenenizi

Carrefoursa izmit kapanıyor %50 indirim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fortuneteller kullanıcısına yanıt
    Zaten İzmitte avm az ya .

• Bugun bodrum turgutreis teki carrefour un tabelasini indiriyorlardi durup soramadim belki orayida kapatiyorlardir.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Maalesef kazık oluyor. Ama sizin aldığınız ürünû 15 tl ye satıyor geneli.

Alideki ürünün aynısından burdaki bir ucuz herşeyin satıldığı ne alırsan tarzı dükkandan 5 tl ye almıştım. Satıcıya dedi bende biliyordum. Abi başka yerde 15 tl o dedi bedava dedi sonunu ben almıştım. Hala o üründen getirmediler birdaha 2-3 ay oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 23 Şubat 2017; 0:31:50 >
  • Hafta sonu gıttım oyuncak harıc uygun bırsey goremedım ama ısın ılgınc yanı alısverıs arabası kalmamıstı ve delı gıbı yogundu herkes doldurmustu arabaları ama uygun bıseyde yoktu oda ısın ılgınc tarafı. calısan ıle konustum. ayakkabı, ve temızlık reyonlarında saglam ındırımler olmus ama hemen bıtmıs bız bıle yetısemedık dıyor . velhasıl kelam ındırım goremedım ben kayda deger. hıcbırsey almadan gerı cıktık keza ufak bırsey bıle alacak olsam yarım saat kyruk beklıcektım asırı kalabalıktı. calısan son gun belkı saglam ındırımler olur dedı ona dıkkat etmenızde fayda var.
    bu arada cok uzun yıllardır kocaelıdeyım. eskıden carrefour ve realın yerı bır baskaydı avm nıyetıne oraklara gıderdı mıllet. sonra ncıty dolphın symbol ve 41 burada ıle bırlıkte bende sahsen cok uzun suredır gıtmıyordum. eger yerıne yıne bu tarz bır market acılırsa pek faydalı olacagını sanmam ama ıkea vs gıbı yerler tutabılır.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir mağaza değil carrefour tamamen kapanıyor. Carrefour kapanırken çalışana sordum, diğer şubedelerde çalışanlar arkadaşları iş aramaya başlamışlar çünkü :(
  • gebba G kullanıcısına yanıt
    Heryere AVM yapıldı, avm lerdeki marketlere gidiliyor. Hem hatfa içi bim, a101, vb iş görüyor sanıyorum. İnsanlar yine alış veriş, biraz dikkatli gözlemleyin Çevrenizi. Köfteci Yusuf açıldığı ilk hafta arkadaşlarla yemeğe gittik. Arabayla anayoldan burnuzu sokamadik 15 dakka. Yarım saate arabayı park ettik yoğunluktan. Dedim ilk gün diye yemek ücretsiz mi? Nereye... Millet az da olsa çokta olsa parayi futursuzca harcıyor....

• şimdi de karfur mini de fiyat hatası sorunu...

fişe bakmadan ayrılmayın mağazadan tavsiyem budur.

• yılların mağazasıydı,orası zaten izole bir yer. kapanınca bina metruk hale düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

İşsizlik -> alım gücü düşmesi -> beklentilerde bozulma -> talebin düşmesi -> ciroların azalması -> kapana firmalar -> daha çok işsizlik. Bu süreç böyle gitmez umarım. Daha 5 yıl önceye kadar tüketimi hacmi ile göz kamaştıran firmların girmek için yarıştığı Türkiye' den gitmeye yer arıyor millet.

bu süreç uzun yıllar böyle gidecek,çözümü burada söylemek doğru olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

İşsizlik -> alım gücü düşmesi -> beklentilerde bozulma -> talebin düşmesi -> ciroların azalması -> kapana firmalar -> daha çok işsizlik. Bu süreç böyle gitmez umarım. Daha 5 yıl önceye kadar tüketimi hacmi ile göz kamaştıran firmların girmek için yarıştığı Türkiye' den gitmeye yer arıyor millet.

bu süreç uzun yıllar böyle gidecek,çözümü burada söylemek doğru olmaz.

Piyasada daralma olduğundan bahsediliyor. 34 yaşındayım. En az 10 senedir piyasa daraldı, daralıyor, daralacak.....

Benim ve çevremde ki herkesin alımgücü hergeçen gün artıyor.

İnternet alışverişi rekor kırıyor. Millet tuvalet kağıdını bile internetten alıyor. Bu bile mağazaların kapanması için yeterli. Hadi onu geçtim yerel marketler ile büyük oyuncular başedemiyor.

Hadi bunuda geçtim ben İzmir'de yaşıyorum, İzmit Carrefour arazisini ali Ağaoğlu nun satın aldığını ben bile duydum. Hala bir sürü hikaye ........

piyasa ile ilgili eleştiri yapanlar elini vicdanına koyup kendi alım gücünü düşünsün 5 sene öncesi ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smlyklmz -- 25 Şubat 2017; 21:12:55 >

• arkadaşlar telefonlarda indirim falan varmı bilen varsa bana dönebilirmi acaba?
  • smlyklmz S kullanıcısına yanıt
    2015 Ocak ayında 1086 dolar karşılığı TL maaş alıyorum.

2017 Şubat ayı 805 dolar karşılığı TL maaş alıyorum.

Elimi vicdanıma koydum, şimdi global dünyada benim alım gücüm arttı mı?

• smlyklmz S kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık , sürekli bir psikolojik kriz var , alım gücü düşüyor ama maşallah çevremde 2. Evini alan arkadaşlarım çoğalıyor kör sağır olup dili uzun olmak böyle birşey

• Sizi enflasyona karşı ezdirmeyen , alım gücünüzü arttıran işverenlerinize dua edin o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Global dünya yazmışsın. Ne kadar güzel ifade etmişsin. bizim ülkemiz global dünya şartlarını belirlemiyor. Demek istediğimde tam olarak buydu. Dolar bütün dünyada artıyor. Doların artışı ülkelerin karşılıklı ticaretine, büyüme oranına, uydurma kredi notuna.... bir çok koşula bağlı.

Amacım ukalalık yapmak değil, kimse ile polemik yapmak da değil. Carrefour krizden değil, Başka bir zengin o araziyi aldığı için kapanıyor. Ama derdi bize düştü. Günlerdir konuşuluyor.

• evet çok hunharca bir indirim var. balık kraker,plastik bardak gibi günlük aşırı tükettiğimiz ürünlerde

diğer raflar boş yada fiyatlar aynı. İZMİT carrefoursa kapanmalı mı EVET KESİNLİKLE KAPANMALI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

2015 OCAK DOLAR KURU 2,35 X 1086 = 2552 TL

2017 ŞUBAT DOLAR KURU 3,60 X 805 = 2898 TL ( MB VERİLERİ)

***BU DURUMDA MAAŞINDA 346 TL ARTIŞ OLMUŞ ***

ALIM GÜCÜN REEL OLARAK ARTMIŞ.
  • kararver kullanıcısına yanıt
    Mukemmel hesap Ayni zamanda turk egitim sisteminin aczinin de guzel bir ispati bu yanit

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.