Şimdi Ara

Carrefour'da Patates 25 TL (SS)li (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
4.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sah!n

quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

hükümet istifaaaa

Sen intihar etmedin mi?

İPTEN DÖNDÜM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soğanın kilosunun 5 kuruş patatesin kilosunun 10 kuruş olduğu bir yıl vardı , çiftçiler tüm mahsülü çöpe atıyordu satmaya kalksak zarar ediyoruz diyerek ...
  • Kızartılırken kullanılan gazın parası o bi kere
  • Yakinda duser diye tahmin ediyorum 2 aya yeni patates cikacak eski patates mecburen ya curuyecek yada ucuzdan satilacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WapTRyphoon

sözde tarım ülkesiyiz... 1920'lerde uçak üretip çeşitli ülkelere ihraç edebilen seviyedeyken, şuanda samanı bile ithal ediyoruz. Koskoca anadoluyu samana muhtaç bıraktılar. hamdolsun eyiye gidiyoruz değilmi...

Öyle deme ama . Cumhuriyet ilan edildi arap harfleri ve takke-fes kaldırıldı. Dinsizleştik bla bla bla'cılar gelir birazdan.
  • Zamanlama manidar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Şimdi bu vaziyeti bile savunan arkadaşlar gelecek, tartışma çıkacak konuyu kapatacaklar

Kemal gelecek patetesumin kilosu 10 kurus olacak

• Yazın babam ne olur olmaz diye 1 çuval patates almıştı hala onu yiyoruz. Şimdi gidip 3-4 tl patatese vermek çok kötü olurdu.
  • Pahalı geliyorsa gidip pazardan alırsın, 2-3 liraya bulabilirsin. Zengin takımına carefourdaki fiyatlar koymaz, kipa migros vs. yerlerde sebze meyve pahalı zaten ilkkez mi gidiyorsunuz.

Bu arada
    http://www.polis.web.tr/ekonomi/ciftci-az-ekti-patates-fiyatlari-artti-2014-fiyat-artislari-h9666.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 21 Ocak 2014; 0:28:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Şimdi bu vaziyeti bile savunan arkadaşlar gelecek, tartışma çıkacak konuyu kapatacaklar

Kemal gelecek patetesumin kilosu 10 kurus olacak

Zaten blokluymuşsun merakıma yenik düştüm, birincisi karşıt görüşlü herkese CHP'li muamelesi yapıp durmayın, milyar dolarlar kaçırılıyor vergiden ondan bundan, euro olmuş 3 lira dolar olmuş 2.25 lira hala neyi savunuyorsun be adam? insaf ya

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burda 3.25 lira. Yuh lan yuh ne günler görüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatasaray 

Bimde 1 kg soyulmuş patates 3.5TLydi galiba

1 hafta önce almıştım 3.25 TL zam geldiyse bilemiycem.
  • gökten taş yağsa suç,hükümetin oluyor onlar da topu ''lobilere'' atıyor bir allahın kulu da çıkıp demiyor ki aga bu nedir?
  • bir de vay efendim uçak ihraç ediyorduk da şimdi saman ithal ediyoruz diyen arkadaş var kendilerine ''milli şef''imizi ve zat'ı ali'lerinin olaydaki rolünü araştırmalarını tavsiye ederim
  • Burada 3.5 tl ve sorumlulari ortada s*can oynamaya devam ediyor.Fakirin yedigi patatese bile zam geldi simitten sonra.

• yok artık daha neler, nasıl bir ülke olduk yaa.

ben de geçen gün köy biberini 8,5 TL'ye görmüştüm.
  • 1,5 kilo patatese 6,5 verdim geçen gün içim acıdı.

• Bunlar ii gunlerimiz ilerde gramla alicaz.Bakkal amca 99.99 gram patatest verebilirmisiniz

• Ögrenciyim Ögrencinin mazotudur patates ve makarna patates fırladı geçen sene 65krdan aldıgımız patatesin kilosu 3tl oldu makarnaya abanmaktan kuruduk şahsen patates alacağımıza tavuk alıyoruz artık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.