Şimdi Ara

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
16
Favori
23.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kadro boyu konusunda bilgi verebilecek var mı? boyum 177, 51 kadro carraro 227 aldım da büyük sanki biraz, benim boyun altındakiler 46, üstündekiler 51 cm kadro ile mesut sanırım ama ben 51 aldım büyük geldi, 46 ile değiştirsem de küçük gelecek sanırım
  • Bisikletforum'da da aynı içerikte bir konu var, muhtemelen size ait. Orada da cevapladığım gibi 48 cm (19") bir kadro size en uygun ölçü. Lakin Carraro ve Salcano gibi markalar ara ölçüde ürün üretmiyorlar. Seçenekler 18 ve 20" (46-51cm) şeklinde.
    18" bir kadro sele boyu ve gidon boğazı ayarı ile sorunsuz kullanılabilir. 19" bir kadro ise bildiğim kadarıyla Sedona ve diğer üst sınıf markalarda mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yerden carraro sportive 327 buldum 1040 tl ye . sorum şu en büyük kadro boyu 54 diye biliyorum benim boy 188 acaba sıkıntı çıkar mı.şuan kullandığım bisiklet baya küçük fakat büyük bir sıkıntısını görmedim.acaba bunu alsam sele gidon ayarıyla uygun hale getirilebilir mi yoksa bulabilirsem bir kaç aya kadar triban 3 60 cm alıcam gibi gözüküyor.

• Force 510 Eskişehir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 227 Manisa

• Sakarya Carraro Crp 700 ile aranızdayım
    Yakında gezi fotolarımı paylaşmaya başlarım havaların durumuna göre, diye düşünüyorum
    Herkese kazasız belasız geziler diliyorum.
  • Arkadaşlar carraro kadrosu 27.5 buçuk janta uyumlu takas yapmak isteyen var mı benimki Medium L kadroyla takas yapmak istiyorum modeli big 1027 çizik çarpık yok çok temiz

• Facebook grubuyla kim ilgileniyor 2 gündür istek yolladım ama kabul edilmedi

• İzmir'de Carraro alanlar sorum size; Nereden aldınız :) En uygun fiyatı veren bayiler hangiler ? 221 bakıyorum bende.
  • Grunge 419-2011 model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgronrn

quote:

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

Beyler Sportive 221 kullananlar var mı?İnternette pek bilgi bulamadım.Nasıldır?Fiyatını hak ediyor mu?Kullananlar memnun mu?Değilse ne gibi sorunlarla karşılaştılar?

Ben 5 ay önce aldım şimdilik bir sorun yok tavsiye ederim.

Tabi şuan fiyatı ne bilmiyorum ama ben n11'den çek ve enpara ile 550 TL'ye almıştım.

Benide listeye ekleyebilirsiniz aldığım ilk gün çekmiştim.

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız )

Hocam ben de aynı bisikletten düşünüyorum, ağırlığı nasıl kaç kg?

ve bunun fiyatı nasıl bu kadar arttı şimdi 800 850 tl diyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_ege

Sportive 221 - İzmir

ağırlık nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catil

quote:

Orijinalden alıntı: zgronrn

quote:

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

Beyler Sportive 221 kullananlar var mı?İnternette pek bilgi bulamadım.Nasıldır?Fiyatını hak ediyor mu?Kullananlar memnun mu?Değilse ne gibi sorunlarla karşılaştılar?

Ben 5 ay önce aldım şimdilik bir sorun yok tavsiye ederim.

Tabi şuan fiyatı ne bilmiyorum ama ben n11'den çek ve enpara ile 550 TL'ye almıştım.

Benide listeye ekleyebilirsiniz aldığım ilk gün çekmiştim.

Hocam ben de aynı bisikletten düşünüyorum, ağırlığı nasıl kaç kg?

ve bunun fiyatı nasıl bu kadar arttı şimdi 800 850 tl diyorlar...

Hocam tam bilmiyorum kaç kg sitesinden bakabilirsin. Ben bir ay önce sattım 520 TL'ye

• http://www.hepsiburada.com/liste/carraro-smart-dag-bisikleti/productDetails.aspx?productId=outilrcasmart&categoryId=27058700&SKU=OUTILRCASMARTSB&propertyname=Renk

arkadaşlar merhaba şu bisikletten alan memnun olan var mı?

artı eksi yönlerini yazabilir misiniz rica etsem?
  • Carraro force 330 nasıl sizce nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Fefa

İstanbul (Anadolu) | Sportive 225

Maltepe - Bostancı - Caddebostan sahil hattında turluyor ve yol arkadaşı arıyorsanız, bana seslenebilirsiniz.

slm dostum. yeni aldım bende bisikletimi. 2 3 arkadaşız istersen telini ver senide davet edelim uygun olduğunda gelirsin.
  • carraro azimut 710

hiç bilinmeyen bir model. shimano deore var ön ve arkada.
    yine shimano hidrolik disk frenim var. 28" şehir bisikleti. 1000 liraya almıştım.
    isteyen olursa fotoğraf atarım
  • Beyler force 540 almayi dusunuyorum, onerir misiniz?Ya da baska bisiklet de onerebilirsiniz.Butce 1000 tl.

• İyi günler öğrenciyim ve mtb bisikleti alıcam carraro 520 hd mi yoksa sedona 711v mi fazla bütçem yok 450tl carraro sedona 550 TL sizce hangisi

• Arkadaslar bayıldım bu carrarolara, şöyle 700 lira civarı en güzel ne alabilirim?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.