Şimdi Ara

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
16
Favori
23.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 227 antalya
  • Sportive 224 - Bilecik

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız )
  • Merhaba carraro crp 710 2015 model almayı düşünüyorum. Bisiklet kaç kg ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Carraro crp 710 kulanan yokmu yahu ?

• Merhaba. Crp 710 kulanıyormuşsunuz önerirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

Merhaba. Crp 710 kulanıyormuşsunuz önerirmisiniz ?

Slm. Ben gidecegim yere gitmek icin asvaltta kullaniyor ve araziye giriyorum. Benim olayim arazide. Surus keyifli ama biraz zorlayinca koy veriyor. Zaten downhill bisikletlerine kayacagim bu sebeple. Onun haricinde vites bilesenleri gayet basarili fren sorunsuz. Basima actigi sorunlar (zorladigimi belirtmek isterim); disk egilme, jant gibegi kilidinin acilmasi (cikarken farkettigim icin kazadan kurtuldum) ha bide gobekten gelen igrenc ses. Istedigini sorabilirsin yardimci olmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle ilginden dolayı Allah razı olsun. Zorlandığınızı belirtmişsiniz bu ağır anlamına mı geliyor ? Diğer sorunlar başka bisikletlerde olmaz mı ilk kez profesyonel bisiklet alacamda. Beni bisikletten soğutan şeyler jant eğilmesi, disk eğilmesi, arka değiştiricinin yerinden çıkıp kırılması ve dediğiniz gibi iğrenç tak tuk sesler. (Bisan spx 3500) kullanıyorum 1500 tl'ye kadar rahat edeceğim bisiklet istiyorum donanım olarak çok iyi ama kadrosunun ağır olduğu söyleniyor sizin dediğiniz gibi ve carraro kadroları diğer markalara göre daha dandik deniyor. Uzun lafın kısası bu bisiklet yerine aynı paraya daha sağlamı var mı daha iyisi ? Yoksa bu modeli önerirmisiniz ?

• quote:

Öncelikle ilginden dolayı Allah razı olsun. Zorlandığınızı belirtmişsiniz bu ağır anlamına mı geliyor ? Diğer sorunlar başka bisikletlerde olmaz mı ilk kez profesyonel bisiklet alacamda. Beni bisikletten soğutan şeyler jant eğilmesi, disk eğilmesi, arka değiştiricinin yerinden çıkıp kırılması ve dediğiniz gibi iğrenç tak tuk sesler. (Bisan spx 3500) kullanıyorum 1500 tl'ye kadar rahat edeceğim bisiklet istiyorum donanım olarak çok iyi ama kadrosunun ağır olduğu söyleniyor sizin dediğiniz gibi ve carraro kadroları diğer markalara göre daha dandik deniyor. Uzun lafın kısası bu bisiklet yerine aynı paraya daha sağlamı var mı daha iyisi ? Yoksa bu modeli önerirmisiniz ?

Ben 710 kullanmadan önce Kron XC 250 kullandım. CRP 710 a geçtiğim anda doğru karar yaptığımı anladım. XC 250 nin yanında kuş gibi hafif kaldı. Ben diğer arkadaşın yaşadığı hiç bir sorunu yaşamadım. sabah 9 dan akşam 7 ye kadar Bursa Uludağ tırmanışım oldu full araziden inişimde bir buçuk saat sürdü yine araziden sadece maşa kitleme çalışmadı onuda servisi 5 dk da tamir etti. Aldığımda sadece lastiklerini Rubena lastik ile değiştirdim. Tavsiye ederim

• quote:

Öncelikle ilginden dolayı Allah razı olsun. Zorlandığınızı belirtmişsiniz bu ağır anlamına mı geliyor ? Diğer sorunlar başka bisikletlerde olmaz mı ilk kez profesyonel bisiklet alacamda. Beni bisikletten soğutan şeyler jant eğilmesi, disk eğilmesi, arka değiştiricinin yerinden çıkıp kırılması ve dediğiniz gibi iğrenç tak tuk sesler. (Bisan spx 3500) kullanıyorum 1500 tl'ye kadar rahat edeceğim bisiklet istiyorum donanım olarak çok iyi ama kadrosunun ağır olduğu söyleniyor sizin dediğiniz gibi ve carraro kadroları diğer markalara göre daha dandik deniyor. Uzun lafın kısası bu bisiklet yerine aynı paraya daha sağlamı var mı daha iyisi ? Yoksa bu modeli önerirmisiniz ?

Est. Ben bisikletten zorlanmiyorum ben bisikleti zorluyorum. Gercekten olmasi gerektigi gibi arazide kullaniyorum. E tabi duz yol degil sonucta kac km takur tukur yollarda kullaniyorum. Benim zamanimda f/p en ideali buydu. Ayni param olsa idi yine bunu alirdim. Kadrosuda digerleri gibi. Ayni fiyat ve donanimda hangi marka daha hafif kadro yaparki. Jant disk egilmeleri her zorladigin bisiklette olabilecek seyler, onemli olan bu sorunlari ciddi bir duruma sebebiyet verecek duruma getirmemek. Ben giant almak istiyorum ozamana kadar benim icin en iyisi bu 😊

• Benim bisikleti almam sebebim şehir içi gezi ve şehirler arası, ben Diyarbakırda yaşıyorum bulunduğum bölgede yollar biraz çukur onun için mtb tercih ediyorum hem toprakta hemde asfaltta sürecem. Crp 710 en iyisi diye düşünüyorum.

• quote:

Benim bisikleti almam sebebim şehir içi gezi ve şehirler arası, ben Diyarbakırda yaşıyorum bulunduğum bölgede yollar biraz çukur onun için mtb tercih ediyorum hem toprakta hemde asfaltta sürecem. Crp 710 en iyisi diye düşünüyorum.

• arkadaslar selam. Sehir ici kullanimi icin carraro 806 man hd modelini almayi dusunuyorum. Sehir ici kullanimi icin sizce yeterli ve ideal olurmu? Baska tavsiye edebileceginiz model varmi yoksa yeterli mi bu model. Ayrıca kullanan arkadaslar bu markadan memnun mu? Bisiklet fiyatı 1200 civarı.Degermi sizce??

Tesekkurler
  • Beyler sportive 327 almayı düşünüyorum kullanan varmı, memnunmu? Birde fotoğrafını paylaşırsa sevinirim internetteki fotoğrafı çok basit duruyor
  • gokayaktan kullanıcısına yanıt
    Sportive 227 51 kadro ile ben de aranıza katıldım. Gaziantep... Saygılar
  • zgronrn kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    https://store.donanimhaber.com/e3/ec/c7/E3ECC7766D45E5D3B05F452F316543A3.jpg

linkteki görselde şifreli sarmal bi kilit görğyorum harika... Marka model nedir acaba?
  • Carraro Force 520 HD - ANKARA
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Şuna benziyor,

http://www.bisikletcim.com/halat-kilit-12x180-cm-sifreli
  • Carraro sportive 227 Gaziantep.

• carraro 224 de v fren.bu fren oalyı çok önemlimi ? bilen kullanan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.