Şimdi Ara

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
16
Favori
23.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İst -Anadolu - 224
  • Selam Arkadaşlar

Carraro Smart Dağ Bisikleti

görüşleriniz nedir , dağda bayırda hırpalanmayacak bi bisiklet düşünüyorum,
  • benide ekleyin carraro big 827 ama lastikler 27.5 x 1.50 maxxis detonator modified...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı İbrahim Paşa

benide ekleyin carraro big 827 ama lastikler 27.5 x 1.50 maxxis detonator modified...

Lastikleri nerden aldın acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydın/nazilli-Carraro 227
  • Eskişehir Carraro Force 510

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carraro 225 kullanıcılarına sesleniyorum, amortisör olması kafamı karıştırıyor çünkü çoğu zaman kilitli kullanacağım gerek var mı ve şu ağırlık mevzusu var ya öyle bir diyorlar ki hani düz maşa alın hızlı ve seri olsun amortisör boşuna ağırlık yapmasın falan gerçekten çok ağırlık yapıyor mu? seri mi bisiklet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Carraro 225 kullanıcılarına sesleniyorum, amortisör olması kafamı karıştırıyor çünkü çoğu zaman kilitli kullanacağım gerek var mı ve şu ağırlık mevzusu var ya öyle bir diyorlar ki hani düz maşa alın hızlı ve seri olsun amortisör boşuna ağırlık yapmasın falan gerçekten çok ağırlık yapıyor mu? seri mi bisiklet?

Üstune biraz daha para koyup 227 almani öneririm. Malum yollarimiz hep düz değil, insanın omzu çürüyor on amortisör olmayınca. Ağırlığa gelince, eğer uzun yol dusunuyorsan zaten bagajın vs olucak yeterince ağırlıklı olucaksin 1-2 kilo çok bi sey farkettirmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Obeyy

quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Carraro 225 kullanıcılarına sesleniyorum, amortisör olması kafamı karıştırıyor çünkü çoğu zaman kilitli kullanacağım gerek var mı ve şu ağırlık mevzusu var ya öyle bir diyorlar ki hani düz maşa alın hızlı ve seri olsun amortisör boşuna ağırlık yapmasın falan gerçekten çok ağırlık yapıyor mu? seri mi bisiklet?

Üstune biraz daha para koyup 227 almani öneririm. Malum yollarimiz hep düz değil, insanın omzu çürüyor on amortisör olmayınca. Ağırlığa gelince, eğer uzun yol dusunuyorsan zaten bagajın vs olucak yeterince ağırlıklı olucaksin 1-2 kilo çok bi sey farkettirmez

teşekkürler cevap için, 227 tavsiye etme nedenin ne peki? ikisi de kilitli maşa zaten?

• TheFormul kullanıcısına yanıt
    Bana kalirsa 225 al herseyiyle yeterli bir bisiklet 1 ay oldu alali cok memnunum. 227yle arasindaki fark gidondan kitlemeli masa cok gereksiz bi sistem sonuc olarak durman gerekiyor kilitlemen icin agirlik vermemen lazim

• TheFormul kullanıcısına yanıt
    amortisör olduğunu okumadım. Biraz önce baktım aralarında pek fark yok 225 alabilirsin
  • scarface123 S kullanıcısına yanıt
    Kitlemek için durmana gerek kalmıyor.
  • Legendh kullanıcısına yanıt
    Nasil kalmiyor bisikletin uzerindeyken cok zor oluyor kilitlenmesi

• scarface123 S kullanıcısına yanıt
    Anahtar gibi açıp kapanıyor gayet basit bir sorun olabilir gidip baktır derim. İlk bisikleti aldığımda benimde anahtar kilitlenmiyordu gidip değiştirdim.
  • Carraro CRS 600 Bilecik
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodiag

quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı İbrahim Paşa

benide ekleyin carraro big 827 ama lastikler 27.5 x 1.50 maxxis detonator modified...

Lastikleri nerden aldın acaba ?

www.pushys.com.au
  • quote:

Orijinalden alıntı: gky05

Carraro bisikletler ve teknik konular hakkında bilgi paylaşabileceğimiz ortak konumuzdur.

FACEBOOK SAYFAMIZ:https://www.facebook.com/groups/carrarokullananlarkulubu/

Kulüp Üyelerinin Kullandığı Modeller:

1-Track 712
    2-Sportive 224
    3-Sportive 225
    4-Force 530
    5-Daytona 436
    6-Crs 600
    7-475 J Race

Listeye adınızı yazdırmak için yaşadığınız ili,bisikletinizi ve isterseniz isim ve soyisminizi bana PM atarak bildiriniz

İSTANBUL (ANADOLU)

gky05 - Gökay Aktan - Carraro Track 712 D
    Yuyushi - Carraro Sportive 225
    pausell - Carraro Sportive 224
    fatihto - Carraro Sportive 224
    asdfg945671 - Carraro Crs 600
    DT Swiss - Carraro 475 J Race
    ozcanar1 - Carraro Crs 600

İSTANBUL (AVRUPA)

ANKARA

erphan - Carraro Sportive 225
    metehan__ - Carraro Daytona 436

İZMİR

berkcank - Carraro Sportive 224
    Fos - Carraro Sportive 224

ISPARTA

ALTINBAŞAK - Carraro Sportive 224

SAMSUN

ysff_srdr - Carraro Force 530

MERSİN

LillemaN - Carraro Sportive 225

MANİSA

burakaydin - Carraro Track 712 D

ESKİŞEHİR

Casco! - Carraro Crs 600

istanbul anadolu , carraro grunge 420d

• Kron XC250 ye lanet olsun diyerek kastım kendimi ve CARRARO CR-P 710 u bügün almış bulunmaktayım. Evet yanlış duymadınız kron xc250 ye lanet olsun Ümit bisikletin bile maşası daha iyidir. Daha 2 ay oldu kronu alalı ama canıma tak etti her yerinden ses gelmeye başladı bende çok kısa araştırma yaparak (2 saat) 710 u aldım. Artık kronu pazara giderken kullanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nazif_brs

Kron XC250 ye lanet olsun diyerek kastım kendimi ve CARRARO CR-P 710 u bügün almış bulunmaktayım. Evet yanlış duymadınız kron xc250 ye lanet olsun Ümit bisikletin bile maşası daha iyidir. Daha 2 ay oldu kronu alalı ama canıma tak etti her yerinden ses gelmeye başladı bende çok kısa araştırma yaparak (2 saat) 710 u aldım. Artık kronu pazara giderken kullanırım :)

Benim de aklımda xc500 vardı onu almaya giderken başka bir dükkana girdim ve hiç aklımda olmayan carraro crp 700 ü aldım çıktım. 1 ay oldu neredeyse doğru karar vermişim diyorum. mtb lastikleri toprakta gayet iyi ama asfaltta gitmiyor. dağ bayır sürerim diye tercih etmiştim alırken ama yoğun olarak şehirde sürüyorum. bu yüzden daha ince bir lastik almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.