Şimdi Ara

CardFinans Trabzonspor 900 TL FAİZSİZ Nakit +19,67 TL ParaPuan Hediye! Sınırsız Ücretsiz Nakit!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
14
Favori
18.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CardFinans Trabzonspor 900 TL FAİZSİZ Nakit +19,67 TL ParaPuan Hediye!  Sınırsız  Ücretsiz Nakit!

Kampanya koşullarını karşılayan müşteriler, limit müsaitliğine göre birden çok Anında Kredi kullanabilir.
    Ayrıca Kartın 1 Yıl Kart Ücreti de Yok.
    İlk Kez Finansbank Müşterisi Olucaksanız Kart Size Teslim Edildikten 1 Hafta Sonra Kredi Kullanabilirsiniz.
    Hayat Sigortası Zorunlu Olduğu İçin 10-30 TL Arasında Ücret Çıkabilir
    490 TL Altı Çekimlerde Sigorta Ücreti Çıkmamaktadir.

Kampanya Detay
    http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/ortak-markali-kartlar/cardfinans-trabzonspor.aspx?card=trabzonspor

Basvuru İçin
    https://www.cardfinans.com.tr//cardfinans-ile-tanisin/popup/hizli-kart-basvurusu-ortak-markali-kartlar.aspx?card=trabzonspor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 16 Kasım 2017; 0:7:26 >

• Arkadaşlar kısaca bilgi vereyim. Kartı yeni aldıysanız 1 hafta beklememek için müşteri hizmetlerinden 1 defa 450 TL kredi kullanın daha sonra kendiniz internet şubeden istediği adette kart limiti kadar kredi çekebilirsiniz. Yoksa müşteri hizmetlerini arayıp 40 kere 450 çekmek istiyorum falan demeyin. Yoksa kampanya erken sonlanır ve bir çok forumdaş faydalanamaz. Demem o ki kim Nasıl işlem yaptıysa burada detaylı paylaşsın, bilgiyi saklamasın ve buradaki insanlarda müşteri hizmetlerini arayıp sorular sorup bankaları uyandırıp kampanyaların erken sonlanmasını ya da şartların değiştirilmesini sebep olmasın. Ben kullandım işimi gördüm kim ne yaparsa yapsın mantığı forum dayanışması açısından etik bir davranış değil.
  • Başlığa Trabzonspor kart yazsaydın kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart ücreti olmadığına dair bilgi nerde yaziyor.

Sayfada sadece ilk yıl yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storm -- 20 Ekim 2017; 19:38:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90 tl ücreti var

• quote:

Orijinalden alıntı: storm

Kart ücreti olmadığına dair bilgi nerde yaziyor.

Sayfada sadece ilk yıl yazıyor.

Kampanya Şartlarında Yazıyor 1 Yıl Kullanıp Daha Sonra Kapatabilirsiniz, Acil Nakit İhtiyacı Olanlar İçin.

15/01/2017 tarihi itibarıyla yıl sonuna kadar onaylanan kartlardan ilk yıl yıllık üyelik ücreti alınmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 20 Ekim 2017; 19:46:52 >
  • Konu şimdi tam oldu. Şuan müsait limitim var düşünebilirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biraz nakite ihtiyacım vardı, sizce başvursam ne kadar bedava kredi çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

Arkadaşlar biraz nakite ihtiyacım vardı, sizce başvursam ne kadar bedava kredi çıkar

max. 900 tl yazıyor sitesinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 20 Ekim 2017; 20:31:2 >
  • Bankamız tahsis koşulu gereği Anında Kredi kullandırımlarında, teminat olarak kredi tutar ve vadesiyle uyumlu hayat sigortası yapılmaktadır.

SORUN ÇIKARIR MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

quote:

Arkadaşlar biraz nakite ihtiyacım vardı, sizce başvursam ne kadar bedava kredi çıkar

Tek Seferde 900,Daha Sonra Eğer Kredi Puanınız Yeterli İse Birden Fazla 900 TL Ayrı Ayrı Alabilirsiniz.
  • Kullanan var mı ? Sigorta için ekstra ücret ödemesi gerekiyor mu ? Trabzon’da yaşıyorum zaten alık ihtiyaç için değerlendirebilirim belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehliask -- 20 Ekim 2017; 22:53:58 >
  • quote:

quote:

geri ödemesi nasıl oluyor
  • trabzonu yakan katarlıların bankası.

yapmayın etmeyin be, siz yapmayın bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chrissrathfield

trabzonu yakan katarlıların bankası.

yapmayın etmeyin be, siz yapmayın bari.

bi yanan trabzon mu? çaydan fındığa bordan çinkoya komple pazarlanıp satıldık taksitlerini de biz ödüyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bankamız tahsis koşulu gereği Anında Kredi kullandırımlarında, teminat olarak kredi tutar ve vadesiyle uyumlu hayat sigortası yapılmaktadır.

SORUN ÇIKARIR MI?

+1

• Başvuru yaptık bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: ehliask

Kullanan var mı ? Sigorta için ekstra ücret ödemesi gerekiyor mu ? Trabzon’da yaşıyorum zaten alık ihtiyaç için değerlendirebilirim belki

Kullanım Yapan Kişiye Sordum Şuan Görünen Bir Ücret Bulunmuyor Dedi, Sonradan Kesemez Sanırım Ama Müşteri Hizmetlerine Sorun Yinede Siz.

• Max 900 çekilir diyen de var 8000 diyen de var. Bunu biraz açalım mı

• Müşteri hizmetleri der ki ''kart alınınca aidatı yansır.''
    1 yıl alınmayacağı şeklindeki bilginin kaynağı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Müşteri hizmetleri der ki ''kart alınınca aidatı yansır.''
    1 yıl alınmayacağı şeklindeki bilginin kaynağı nedir?

Beni aradılar başvuru onayı için

Yıllık 90 tl aidat deyince

MH ne sordum ilk yıl Yok değil mi diye

Evet ilk yıl Yok dedi mh de.

Ben de onay verdim.

9. Ay kredi bitince direkt kapatırım

Bu arada Trabzon a 6 atan takım bize tel tel döküldü :)

Hakem olmayaydı iyidi :/

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.