Şimdi Ara

CardFinans Trabzonspor 900 TL FAİZSİZ Nakit +19,67 TL ParaPuan Hediye! Sınırsız Ücretsiz Nakit! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
14
Favori
18.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kurye ile gelir kuryeye verildi diye mesaj gelir size
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayhan2515

quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Arkadaşlar ön onaylandı. En kısa sürede ulaşacaklarmış bu noktadan sonra kartın verilmemesi durumu varmı acaba?

değerlendirilip ona göre kabul yada red olabilir diye dönüş olur ?

750 tl limit verildi. Bunun hepsini sıfır Faizsiz taksitle çekebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartım dün geldi bugün anında kredi çektim 900tl 9 ay vadeli olarak sigorta ücreti 9,89tl bence samandaki iğne sayılır bu normalde kat ve katı faiz alıyorlar he birde 1 hafta sonra çekebilirsiniz felan diye yazılar okuyordum böyle birşey koşullardada yazmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyildizim7

kartım dün geldi bugün anında kredi çektim 900tl 9 ay vadeli olarak sigorta ücreti 9,89tl bence samandaki iğne sayılır bu normalde kat ve katı faiz alıyorlar he birde 1 hafta sonra çekebilirsiniz felan diye yazılar okuyordum böyle birşey koşullardada yazmıyor?

Kampanya tarihleri arasında ilk kez CardFinans Trabzonspor kredi kartı edinen müşteriler kartlarını teslim aldıktan 1 hafta sonra kampanya kapsamında bedava anında kredi kullanabilmektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bsrkycn

quote:

kartım dün geldi bugün anında kredi çektim 900tl 9 ay vadeli olarak sigorta ücreti 9,89tl bence samandaki iğne sayılır bu normalde kat ve katı faiz alıyorlar he birde 1 hafta sonra çekebilirsiniz felan diye yazılar okuyordum böyle birşey koşullardada yazmıyor?

Kampanya tarihleri arasında ilk kez CardFinans Trabzonspor kredi kartı edinen müşteriler kartlarını teslim aldıktan 1 hafta sonra kampanya kapsamında bedava anında kredi kullanabilmektedir.

demek ki sıfırdan müşteri olanlar için bu uygulanıyor benim normal cardfinans kartım vardı trabzonspor kk gelince 7 gün beklemek zorunda kalmadım

• Arkadaşlar 75ü tl kart limiti onaylandı da bu miktarı faizsiz taksitli çekebilir miyim acaba?

• quote:

Arkadaşlar 75ü tl kart limiti onaylandı da bu miktarı faizsiz taksitli çekebilir miyim acaba?

750tl mi 75tl mi ? cardfinans anında kredi alt limiti 250tl dir.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar 75ü tl kart limiti onaylandı da bu miktarı faizsiz taksitli çekebilir miyim acaba?

750 tl hocam.

• hiçbir masraf ve aidat yoktu deniliyordu şimdi 10tl sigorta masrafı alındı deniyor.aidat da alır bunlar finansbank kadar sinsi hareket eden banka yok

6000tl limitli normal cardfinans kartım olmasına rağmen trabzonspor kartını onaylamadılar
  • quote:

quote:

quote:

750 tl hocam.

250-900tl arasındaki işlemler dahil o yüzden yararlanabilirsiniz kullanınca sigorta ücretinizi merak ettim yazarsanız sevinirim ayrıca 9 taksit olarak çekmeniz lazım bilginize
  • quote:

quote:

quote:

quote:

750 tl hocam.

250-900tl arasındaki işlemler dahil o yüzden yararlanabilirsiniz kullanınca sigorta ücretinizi merak ettim yazarsanız sevinirim ayrıca 9 taksit olarak çekmeniz lazım bilginize

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliyildizim7 -- 3 Kasım 2017; 21:37:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: renklinot

hiçbir masraf ve aidat yoktu deniliyordu şimdi 10tl sigorta masrafı alındı deniyor.aidat da alır bunlar finansbank kadar sinsi hareket eden banka yok

6000tl limitli normal cardfinans kartım olmasına rağmen trabzonspor kartını onaylamadılar

neyse ki ben 7200 den 2000 e düşürmüştüm ondan günler sonra başvuru yaptım onaylandı ama limitimi 3000 e bile çıkaramıyorum :D koşullarda sigorta bedelini alınacağı yazıyor aidat için ise yine bilgilendirme var bilmem 20.01.2017 mi ne den sonra kart başvurularında ilk yıl kart aidatı yok diye yazıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

750 tl hocam.

sigorta ücretine nereden bakabilirim ki?

• aliyildizim7 A kullanıcısına yanıt
    Bankamatikten mi çektiniz hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

750 tl hocam.

sigorta ücretine nereden bakabilirim ki?

kampanya koşullarında yazıyır

• quote:

Orijinalden alıntı: pvnrt34

Bankamatikten mi çektiniz hocam

hayır internet bankacılığından finansbank hesabıma geçti oradan da mobilden enpara hesabıma ücretsiz havale ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliyildizim7 -- 5 Kasım 2017; 2:13:58 >
  • pazartesi başvurdum çarşamba aradılar bilgileri aldılar halen değerlendirme aşamasında normal mi bu süre bana uzun geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L0D0S

pazartesi başvurdum çarşamba aradılar bilgileri aldılar halen değerlendirme aşamasında normal mi bu süre bana uzun geldi?

Evet benim bile cardfinans kartım olmasına rağmen bekledim bi süre o yüzden merak etmeyin :)

• arkadaşlar ilk ekstra borcumu ödedim şimdi çekemiyorum ikinciye faiz çıkıyor bu kampanya 31 aralığa kadar değilmiydi bilginiz var mı konu hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk15

arkadaşlar ilk ekstra borcumu ödedim şimdi çekemiyorum ikinciye faiz çıkıyor bu kampanya 31 aralığa kadar değilmiydi bilginiz var mı konu hakkında.

İlk anında kredinizi kullandınız mı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.