Şimdi Ara

CardFinans Trabzonspor 900 TL FAİZSİZ Nakit +19,67 TL ParaPuan Hediye! Sınırsız Ücretsiz Nakit! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
14
Favori
18.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mevcut kartı olanlarda trabzonspora başvurursa ilk yıl kart ücreti ilk esktreye yansıyacakmış MH dedi
  • Sadece 900 tl faizsiz avans veriyormuş

Az önce finansbank Mt'si aradı ve sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mevcut kartı olanlardan ilk yıl aidatı ilk aydan alınacak diyor MH.acaba durum nedir
  • Tuhaf banka bu finans. Haftasonu aradılar ilk eleman ilk yıl kart ücreti konusunda yok dedi şubeden başvurmalısınız dedi. Birkaç saat sonra başka bir eleman aradı, ben burdan göremiyorum dedi, tüm bilgileri aldı, en son aşamada sistemimizde kayıtlı telefon numaranız yok şubeden başvuracaksınız dedi. Ben bankanız müşterisi değilim ki dedim ama anlaşamadık. Madem başvuru alamıyorsun neden baştan demiyorsun ve 10 dakika telefonda tutup tüm bilgileri alıyorsun. Gıcık oldum bu bankaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renklinot

mevcut kartı olanlardan ilk yıl aidatı ilk aydan alınacak diyor MH.acaba durum nedir

Ben ekran görüntüsü aldım

MH ilk Yıl aidat d yok dedi telefonda

Açıkça Carsfinans Trabzonspor kartına ilk defa başvuranlara ilk yıl Yok da yazıyor

İtiraz ederim.

Yansıtırlarsa doktor kartını da ts kartını da kapatırım

Sonra onlar düşünsün

• Sadece 900 mü yoksa limit elverdiğince 900 ve katları mı? Şurayı net öğrenelim. Sadece 900 se hiç gerek yok !
  • Aynen limitimiz kadar mı yoksa sadece 900mü

• Kampanya koşullarını karşılayan müşteriler, limit müsaitliğine göre birden çok Anında Kredi kullanabilir.

Kampanya kapsamında %0 faiz ile kullanılabilecek Anında Kredi 9 ay taksit ile sunulmaktadır.

Limitiniz dahilinde 0850 222 0 900'u arayarak, ATM kanalından, İnternet Şubesi’nden veya Mobil Şube aracılığı ile 250-900 TL arasındaki tutarlarda 9 ay taksit ile %0 faizli Anında Kredi kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda Yazmasına Rağmen Tekrar Yazıyorum Limitiniz Varsa Birden Fazla 900 TL Çekebilirsiniz
    Kart Size Teslim Edildikten 1 Hafta Sonra Kredi Kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 25 Ekim 2017; 18:39:34 >
  • kart çıkardık hesap açtırdı nasıl başvuru yapacağız krediye işlem basamaklarını anlatabilirmisiniz.internet mobil bankacılığından yapamadım.

internet bankacılığına girdim kredi karlarına girdim ordan altta kredi sekmesini tıkladım "anında kredi" seçtim "bu işlemi yapabileceğiniz kartınız bulunmamaktadır" diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk15 -- 25 Ekim 2017; 12:58:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk15

kart çıkardık hesap açtırdı nasıl başvuru yapacağız krediye işlem basamaklarını anlatabilirmisiniz.internet mobil bankacılığından yapamadım.

internet bankacılığına girdim kredi karlarına girdim ordan altta kredi sekmesini tıkladım "anında kredi" seçtim "bu işlemi yapabileceğiniz kartınız bulunmamaktadır" diyor.

kart çıkardık hesap açtırdı derken o kart banka kartımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyildizim7

quote:

Orijinalden alıntı: mk15

kart çıkardık hesap açtırdı nasıl başvuru yapacağız krediye işlem basamaklarını anlatabilirmisiniz.internet mobil bankacılığından yapamadım.

kart çıkardık hesap açtırdı derken o kart banka kartımı ?

kredi kartı trabzonspor lu
  • Kredinin ilkini faizsiz verip sonrakileri faizli vermesin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu kartta limit kadar nakit avans çekilebiliyor mu? Toplam limitle nakit avans limiti arasındaki oranı bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mumkunsuz

Arkadaşlar bu kartta limit kadar nakit avans çekilebiliyor mu? Toplam limitle nakit avans limiti arasındaki oranı bilen var mı?

ekstreme baktım kredi kartı limiti 2000 nakit avans limiti 1500 yazıyor
  • aliyildizim7 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Başvurduk bakalım

Onaylanmış 1500 limit vermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Başvurduk bakalım

Onaylanmış 1500 limit vermiş.

bende başvuru yaptım onay aldım ama kredi kartı gelmedi daha krediyi çekemedim siz çekebildiniz mi?
  • mk15 M kullanıcısına yanıt
    akşam başvurdum sabah bilgilerimi aldı 5 dakika sonra kartınız 1500 tl limitle onaylandı dedi. daha dündü. kartım gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

akşam başvurdum sabah bilgilerimi aldı 5 dakika sonra kartınız 1500 tl limitle onaylandı dedi. daha dündü. kartım gelmedi.

krediyi cekemediniz değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.