Şimdi Ara

Canlı fiyat değişimleri ve fiyat geçmişi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
53
Favori
20.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her kategoride inanilmaz fazla urun bulunuyor; boyle olunca guncelleme sikligini atiyorum 10 dakikadan 1-2 saate dusurmek gerekiyor. tum bu urunleri almak yerine urunleri sadece basarili magazalara gore kisitlamak sizce mantikli mi?
  • 1-2 saatte olur hepsi olmalı bence. Zaten mağaza ne olursa olsun sen onaylamayinca para hesabına geçmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharap

1-2 saatte olur hepsi olmalı bence. Zaten mağaza ne olursa olsun sen onaylamayinca para hesabına geçmiyor

n11 i 3 saat yapacagim sanirim, cunku neredeyse milyon tane urun var :O
  • Teknosa,bimeks,gittigidiyor ve hatta sahibinden get ve sıfır ürun ilanları olabilir

• Biten entegrasyonlar;

- Bimeks
    - VatanBilgisayar
    - Hepsiburada
    - Webdenal
    - N11 (urun sayisi milyonu geciyor, buna daha duzgun cozum bulmadan aktiflestirmeyi dusunmuyorum)

Bimeks, webdenal vs. tarzi baska kullandiginiz nereler var arkadaslar? (n11 gibi pazar sistemi olmasin mumkunse)
  • Teknosayı, mediamarktı ekleyebilirsin, giyim olarak trendyol morhipo tarzı yerler olmaz sanırım butik açtıklarından dolayı. Onun haricinde boyner, lcw, defacto, koton, flo olabilir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

Teknosayı, mediamarktı ekleyebilirsin, giyim olarak trendyol morhipo tarzı yerler olmaz sanırım butik açtıklarından dolayı. Onun haricinde boyner, lcw, defacto, koton, flo olabilir hocam

tesekkurler inceliyorum simdi dediginiz siteleri.
    butik ve pazar yapisi bu sisteme pek uymuyor maalesef
  • Barcin olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kizilzenci K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Vatanbilgisayar özelinde konuşacak olursam, bahsettiğiniz şekilde indirimlerden sonra herhangi bir yüzdesel simge kullanılmıyor.

Güzel bir proje, kolaylıklar dilerim.
  • Güzel olur hocam, hepsiburada ve boyner

Gercekfiyatı veya gercekdegeri olabılır atı

• kizilzenci K kullanıcısına yanıt
    Ürünleri listelerken "başarılı mağaza" yerine "en çok satılan" gibi bir parametre varsa bence daha mantıklı olabilir. O da çok geliyorsa, çok satılanlar arasında başarılı mağazalara göre kısıtlama olabilir?
  • isterseniz bi deneme versiyonunu yayınlayın biraz kullandıktan sonra geri bildirimlerimiz yapalım . düzletmeleri yaparsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 19 Ağustos 2016; 13:05:22 >
  • İyi fikir umarım olur. Teknosa - Bimeks outlet bölümleri olursa da olur hani.
  • incehesap.com eklenebilir. Bazen güzel fiyatlar veriyor.

site ismi için tavsiye sicakfiyatlar.com :)
  • Guncel durumu paylasayim;
    Ileride cok daha fazla magaza eklenebilsin diye kurdugum mimariyi gelistirdim, artik magaza ekleme isini daha kolay yapiyorum.

N11-GittiGidiyor-SanalPazar vs. siteler acilista takip edilen siteler arasinda olmayacak, eger proje tutarsa ya da gelecegi oldugunu dusunursem sadece bu tarz siteler icin ayri bir takip sunucusu kullanmayi dusunuyorum.

Sitenin suan server kismini kodluyorum, yani demo gosterebilecegim bir sey yok. Server kismini tamamladiktan sonra, sade-anlasilir bir arayuzle burada paylasacagim.

Suan icin entegrasyonu biten siteler:

- Hepsiburada
    - VatanBilgisayar
    - Webdenal
    - Bimeks
    - Incehesap
    - Bizdehesapli (akakce uzerindeki yorum sayisina gore ekledim bunu)
    - MediaMarkt
    - IstanbulBilisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilzenci -- 20 Ağustos 2016; 2:52:49 >
  • tebrikler hocam. ne zaman görebiliriz siteyi acaba
  • Super olacak

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilzenci

Guncel durumu paylasayim;
    Ileride cok daha fazla magaza eklenebilsin diye kurdugum mimariyi gelistirdim, artik magaza ekleme isini daha kolay yapiyorum.

N11-GittiGidiyor-SanalPazar vs. siteler acilista takip edilen siteler arasinda olmayacak, eger proje tutarsa ya da gelecegi oldugunu dusunursem sadece bu tarz siteler icin ayri bir takip sunucusu kullanmayi dusunuyorum.

Sitenin suan server kismini kodluyorum, yani demo gosterebilecegim bir sey yok. Server kismini tamamladiktan sonra, sade-anlasilir bir arayuzle burada paylasacagim.

Suan icin entegrasyonu biten siteler:

- Hepsiburada
    - VatanBilgisayar
    - Webdenal
    - Bimeks
    - Incehesap
    - Bizdehesapli (akakce uzerindeki yorum sayisina gore ekledim bunu)
    - MediaMarkt
    - IstanbulBilisim

Hocam merakla bekliyorum sitenizi :)

• İstanbul bilişimde fiyat var ama ürün olmaz. Onu boşa koyma, dip fiyatla kendine çeker ama yok satar. Emeğin için teşekkür.
    Hızlı al da konmalı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.