Şimdi Ara

Canlı fiyat değişimleri ve fiyat geçmişi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
53
Favori
20.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıcak fırdatçının vageçilmezi olan fiyata göre sırala ve indirime göre sırala gibi sıralama ölçütlerini de eklemenizi öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

sıcak fırdatçının vageçilmezi olan fiyata göre sırala ve indirime göre sırala gibi sıralama ölçütlerini de eklemenizi öneririm

hepsi olacak hocam, fiyata - indirim oranina vs. gore siralayabileceksiniz.

saka maka bugun kacan firsata bakar misiniz, urun 3 dakika falan yayinda kaldi yok oldu sonra
     Canlı fiyat değişimleri ve fiyat geçmişi

• Evet hocam bimekste cok acaip seyler Oluoyor. Ama gondemiyorlar genelde.ben oyle cok sey yakaladim ama cogunu gondermediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surekli boyle seyler dusuyor :D

http://www.bimeks.com.tr/urun/149498/sony-xperia-m5-gold.aspx?utm_source=fiyatfil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilzenci -- 23 Ağustos 2016; 18:11:46 >

• sistem beta durumunu gecmiş gibi duruyo ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

sistem beta durumunu gecmiş gibi duruyo ama ?

henuz degil, en azindan bazi fonksiyonalitelerin olmasi lazim ki beta olarak acilis yapalim.

suan acsam sadece fiyatlari izlersiniz :D o da pek anlamli olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilzenci

Surekli boyle seyler dusuyor :D

http://www.bimeks.com.tr/urun/149498/sony-xperia-m5-gold.aspx?utm_source=fiyatfil

evet bimeksin olayı şu. arızalı değişime gitmiş iade edilmiş falan filan ürünleri sisteme girip sonra düşürüyorlar o arada bizde görüyüoruz. benim aldığım ve gönderilmeyen ürünlerle ilgili bir keresinde mağazadan aranmıştım bu şekilde açıkamıştı çocuk. genelde tek mağazada görünen 1 adet ürünler. ama o arada 400 liraya sony z1 almıştım onu göndermişlerdi. ama onun dışında çoğunu iptal ettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Surekli boyle seyler dusuyor :D

evet bimeksin olayı şu. arızalı değişime gitmiş iade edilmiş falan filan ürünleri sisteme girip sonra düşürüyorlar o arada bizde görüyüoruz. benim aldığım ve gönderilmeyen ürünlerle ilgili bir keresinde mağazadan aranmıştım bu şekilde açıkamıştı çocuk. genelde tek mağazada görünen 1 adet ürünler. ama o arada 400 liraya sony z1 almıştım onu göndermişlerdi. ama onun dışında çoğunu iptal ettiler

surekli boyle piyasadan ucuz urunler geliyor (http://www.bimeks.com.tr/urun/138946/profilo-bd2056l2nn-a-507-lt-buzdolabi.aspx?utm_source=fiyatfil#photos ) sonra yok oluyor 15-20 dk icinde.

bilgi icin tesekkurler

• Ürün eşleştirmelerinde sorun olmaz umarım, örnek verecek olursam Hepsiburada'da ürün "Sony 22" Super Plazma LED TV" diye geçerken Vatan Bilgisayar'da "Sony 22SPLEDTV" gibi model numarasıyla listelenmiş olabilir. Ve tabii ki Hepsiburada'da bulunan ithalatçı veya distribütör garanti durumu var. Diğer yandan kredi kartlarına özel kampanyalar vs. derken içiniz çok zor, umarım sorunsuzca hayata geçer proje, başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Ürün eşleştirmelerinde sorun olmaz umarım, örnek verecek olursam Hepsiburada'da ürün "Sony 22" Super Plazma LED TV" diye geçerken Vatan Bilgisayar'da "Sony 22SPLEDTV" gibi model numarasıyla listelenmiş olabilir. Ve tabii ki Hepsiburada'da bulunan ithalatçı veya distribütör garanti durumu var. Diğer yandan kredi kartlarına özel kampanyalar vs. derken içiniz çok zor, umarım sorunsuzca hayata geçer proje, başarılar dilerim.

baslangicta urun eslestirme gibi bir durum projenin kapsaminda yer almiyor, bu dediginiz model projeyi akakce-cimri gibi taraflara kaydiriyor. benim projemin amaci urunlerin fiyat gecmislerini, gunluk buyuk (oransal ya da tutar olarak) indirimleri ve zamlari, kullanicilarin oylamasi sonucunda gunun 'sicak' firsatlarini gosterebilmek. bunun disinda ustteki mesajlarda da belirttigim gibi, kendi filtreleriniz ile abonelikler olusturup dilediginiz kategorideki indirimleri vs. mail/bildirim de alabileceksiniz.

bu arada haklisiniz, urun eslestirme isi gercekten zor bir ozellik, bakalim olur da proje tutarsa belki 1-2 yazilimci daha katilir ve cozulur o is.

• quote:

quote:

henuz degil, en azindan bazi fonksiyonalitelerin olmasi lazim ki beta olarak acilis yapalim.

senin script veya botu ilgili siteler belli bir sure sonra banlayabilir diye endisem var.

saniye kac sorgu yapacaksınız, sizin bu amacınızı program anlamazda zararlı olarak algılayabilir mi ?

ustad kısaca bı fikirlerini ogrenmek isterim.

• quote:

quote:

quote:

senin script veya botu ilgili siteler belli bir sure sonra banlayabilir diye endisem var.

saniye kac sorgu yapacaksınız, sizin bu amacınızı program anlamazda zararlı olarak algılayabilir mi ?

ustad kısaca bı fikirlerini ogrenmek isterim.

banlanma isi pek olasi degil, soyle izah edeyim;

aylik 5-6$ ucreti olan workerlar ( 6 tane acik tutmayi planliyorum ) gidip sitelerden veri cekiyor (workerlar user-agent bilgisi olarak googlebot gonderiyor :D) ve her gun bu workerlarin ip adresleri degisiyor. suan yeni worker ekleme isini 15 sn civari bir surede halledebiliyorum, yani proje tutarsa tum n11 ve gittigidiyor'u da takip edebilecek altyapim var sadece butce meselesi.

saniyelik sorgu sayisi vs. cok degisken, onu da soyle izah edeyim; her sitenin her kategorisinin fiyatlarinin cekilmesi ayri bir is olarak kayitli, bu isler sonucunda cekilen urun sayisina ve fiyati degisen urun sayisina gore o isin bir sonraki calisma zamani otomatik planlaniyor. yani cok sik urun eklenen, cok sik fiyat guncellenen site ve site kategorileri daha sik tekrar inceleniyor, digerleri daha seyrek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilzenci -- 24 Ağustos 2016; 11:50:34 >

• Sabırsızla beklıyorum çok faydalanacagım bir site olmanın yanında
    teknik olarakda performansını çok merak ettigim bir site olacak kolay gelsin kardeşim.
  • quote:

Sabırsızla beklıyorum çok faydalanacagım bir site olmanın yanında
    teknik olarakda performansını çok merak ettigim bir site olacak kolay gelsin kardeşim.

kullandigim teknolojiler soyle;
    -backend: nodejs, redis, mongodb, elasticsearch
    -frontend: react, redux

umarim guzel bir sey cikar bitince :P burdan yine update'leri paylasmaya devam ederim zaten.

tesekkur ederim
  • Sitenin ismi klasik olacak fakat akılda kalması açısından canlifiyat.com olabilir. Ve tıkladığımızda o ürüne gidebiliyoruz değil mi? Eğer öyle ise güzel olur ve ürünün tam ismi yerine biraz daha kısaltmasını yazabilirsin canlı takip kısmına. Örn: Apple iPad 2 Gümüş tablet (yerine) Apple iPad 2 Gümüş vb)
  • Çok güzel düşünmüşsünüz hocam takipteyiz.

canlıfiyat.com ne ya benim site adı önerim liveprice.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: taptazesut

Çok güzel düşünmüşsünüz hocam takipteyiz.

canlıfiyat.com ne ya benim site adı önerim liveprice.com

Nickinide freshmilk olarak değiştirsen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

Sitenin ismi klasik olacak fakat akılda kalması açısından canlifiyat.com olabilir. Ve tıkladığımızda o ürüne gidebiliyoruz değil mi? Eğer öyle ise güzel olur ve ürünün tam ismi yerine biraz daha kısaltmasını yazabilirsin canlı takip kısmına. Örn: Apple iPad 2 Gümüş tablet (yerine) Apple iPad 2 Gümüş vb)

Tikladiginizda once sitedeki urun sayfasina gidiyorsunuz, oradan fiyat gecmisi-oylamalar-yorumlar vs. gorup isterseniz satis yapilan siteye gecebiliyorsunuz
  • dustudusuyor.co olabİlir site ismi

Ya da anlik fiyat "anfi.co"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy.Krueger -- 24 Ağustos 2016; 13:39:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kizilzenci K kullanıcısına yanıt
    Fiyat karşılaştırması yapabiliyor muyuz? Mesela bi ekran kartı hangi sitede nezaman daha ucuz olmuş aratınca böyle bir sonuca ulaşabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.