Şimdi Ara

CANGAZ MI ATIKER MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar brava 1.6 aracıma cangaz taktırmayı dusunuyorum forumda pek yorum bulamadım zavollının uretımı oldugu yazıyor yerlı ama beyın ve yazılım zavollı ıle aynıymıs bılgısı olan paylasırsa sevınırım Atıkerle arasında kaldım

• tabikiyerli ürünlerin çoğalması güzel bir şey ama önemli olan insanları mağdur etmemeleri

bir sorun olduğunda iade garantili takıyorlarsa fiatıda uygunsa denemye deger
  • quote:

Orijinalden alıntı: webber

arkadaslar brava 1.6 aracıma cangaz taktırmayı dusunuyorum forumda pek yorum bulamadım zavollının uretımı oldugu yazıyor yerlı ama beyın ve yazılım zavollı ıle aynıymıs bılgısı olan paylasırsa sevınırım Atıkerle arasında kaldım

ikisi için de aldığınız fiyatlar nedir?

garanti bitti enjektörler yada ecu yada regülatör arızalandı. yedek parça fiyatları için ne diyorlar?

atikerin heryerde bir sürü bayii var. montaj işçilikleri için bişey diyemem ama yedek parça temininde sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum. cangazı ise ilk defa duyuyorum. fırat lpg mi üretiyor?
    http://www.firatlpg.com/lpg-markalarimiz/cangas-sirali-otogaz-lpg-sistemleri.html
    burdaki fiyat doğru mu acaba?

atiker aeb yazılımını kullanıyor. bir çok italyanla arayüzü nerdeyse tıpatıp.

atikerle ticari bir bağım yok. safefast modelini yaklaşık 14 aydır kullanıyorum 25000km yaptım. mekanik montaj açısından sıkıntı yaşamadım. arabamda hoplama zıplama tekleme hiç olmadı. rölantide stop etme hiç olmadı. bobinle ilgili hiç sıkıntı olmadı. ayar ve kalibrasyonla ilgili bazı sıkıntılar oldu. kendi ayarımı kendim yaparak hepsini hallettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: webber

arkadaslar brava 1.6 aracıma cangaz taktırmayı dusunuyorum forumda pek yorum bulamadım zavollının uretımı oldugu yazıyor yerlı ama beyın ve yazılım zavollı ıle aynıymıs bılgısı olan paylasırsa sevınırım Atıkerle arasında kaldım

ATİKER TÜRKİYE ÇAPINDA YAKLAŞIK 550 ADET BAYİSİ VARDIR PİYASADA LPG ARAÇLARIN YÜZDE 50 SİNE LPG MONTAJI YAPMIŞTIR
    CANGAZ İSE ÜRETİM YERİ İZMİRDİR
    POLARİS LPG NİN TÜRKİYE DİSBÜRÜTÖRÜ TARAFINDAN ÜRETİLMEYE BAŞLANMIŞTIR
    KAÇ TANE ARACA TAKILMIŞTIR HANGİ SIKINTILARLA KARŞILANMIŞTIR VEYA NE KADAR SAĞLIKLIDIR MUAALLAKTA OLAN BİR KONUDUR
    MONTAJ YAPTIRACAĞINIZ SERVİSİN USTALIĞINA VE İŞÇİLİĞİNE GÜVENDİYSENİZ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ VEYA SİZİN ARACINIZA CANGAZ TAKILDIĞINDA AVANTAJLARINIZ NE OLACAKNİŞ BU KONUDA KAFANIZA YATTIYSANIZ DENEYİN

• Konunun üzerinden geçmiş ancak ben yinede sonradan bakacaklar için yazayım;
    Arabam 2006 model VW POLO ve cangas kullanıyorum. montaj yapılalı 2 sene oldu neredeyse hiç bir sıkıntı yaşamadım.
    Bundan önce ki arabamda OMVL marka pahalı sistem vardı 2 ayda bir adamlarla kavga etmek zorunda kalıyordum.

Atikeri ise Toyota Corolla aracımızda kullanıyorum. aynı şekilde onda da pek bir sıkıntı görmedim. sadece bilgisayar ayarı gerektirdiği süre Cangas'a göre daha fazla.

her ikiside yerli her ikiside sıkıntısız. bu nedenle yerlilik oranına bakabilirsiniz. bildiğim kadarıyla yerlilik oranı Cangas'da daha yüksek ve fiyatı biraz daha düşük.

tercih sizlerin.
  • konuyu hortlatmış olmayayım ama forumda konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için yazıyorum.

99 model megane aracımda düz tip r12 lere takılan lpg vardı söktürdüm ve cangas taktırdım. nerden de taktırdım diye lanet okuyorum.
    bi sistem bukadar sorunlu bukadar berbat olur.taktırdığım günden beri ustayla akraba olduk. başka bi araç daha aldım cangas taktırdığım bayiye gittim bu araca da lpg taktıracam dedim. abi getir 750 ye takarız dedi, 150 ye taksan yine taktırmam dedim gidip başka bir bayiden atiker taktırdım sorunsuz kullanıyorum.

sze tavsiyem cangas dan uzak durun başınız ağrımasın 3 kuruş için.
  • doğru tercih etmişşiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.