Şimdi Ara

Canan Karatay Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halkına ne pahasına olursa olsun , gerçekleri anlatmaya çalışan gerçek bir tıp kadını mı ? Yoksa medyaya reyting malzemesi olmuş bir şovmen mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 2 Nisan 2017; 2:16:1 >

• Avrupada ve Amerikada fena taştaş geçiyorlar.
  • Bilmediği konular hakkında konuşuyor.Üslubu bir doktordan çok bir esnafa benziyor.Ben söylediklerini pek ciddiye almıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asiri abartiyor isi sova dokmus. Hakli yanlari var tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Sabahın 6'sında lokantaya gitmiş lahmacun yemek için fırıncı bunu kovalamış daha fırını yakmadık diye.
  • şarlatan ,, bazı söyledikleri elbette doğru ama bu onun şarlstan olduğu gerçeğini değiştirmez

• Tıp dünyasında dikkate alınmıyor binlerce doktorumuz başarı olarak çok çok önünde bu kadın yayınladığı makalelere bakın pubmedden 40 yıllık doktor en son 3-4 makale vardı ki 30-35 yaşındaki doktorlar buraya 20-30 makale sığdırıyor daha o yaşlarda pubmedden bütün dünya da doktorların yayınlanan bilimsel makalelerini gösteren bir site.

Ayrıca dikkatimi çekiyor her program bir soru geliyor kitabımda yazıyor git satın al diyor. Ben para için medyayı kullandığını düşünüyorum.

• Kadın çıkmış insanları bilinçlendirmeye çalışıyor beslenmeye dair. Profesör olmuş 70 küsur yaşında kadının şaklabanlık yapacak hali yok herhalde.

• Ben seviyorum

• Full yalan dolan konuştukları. Gelişine sallıyor onun kafasına uyarsan kalıp kalıp tereyağ yiyip üstüne günde 1 kilo marul yemen lazım.

Neymiş efendim protein tozu zararlıymış. Yav o zaman et de zararlı onda da protein var. Sallıyor sadece inanmayın.

• meyve yemeyin diyor cok komik ben 1 elma bile yemeyecek miyim

• Olaya hakim olmasam bile etdeki doğal protein dostum.

Senin mantıkla vitamin haplarıda iyi güzel şeyler Allah bulandan razı olsun hergün içelim

• Okumayan sadece televizyon izleyen bir toplumun Karatayın dediklerine sorgusuz sualsiz inanması normal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Bu resim herşeyi özetliyor ve ayrıca zamanında dolandırıcılar tarafından dolandırılmış birisidir kendisi sebebi de adam akıllı yemek yemediği için kafa çalışmıyor

• Onu yeme onuda yeme bunda şeker var.Ben zaten kitabımda yazdım kitabımda var ne yiyeceğiniz.

Ne yiyek Lo B.K mu yiyek

• Benim hocalarım şarlatan gözüyle bakıyorlar. Hepsi illaki bir dersinde ona laf çakmıştır. Ayrıca o kadının özel muayenehanesinde bir girip selam versen 700tl. İnanmayan araştırabilir. Anlattığı konuları herhangi bir bilimsel dayanağı olmadan kafasından uyduruyor.

• Ne reytingi kardeşim nasıl insanlarsınız onca emek tezler ve akademik yayınlar reyting için mi yapılıyor sanıyorsun Çok değerli bir hocamız gıda sektörü ve destekçisi olan yalancılara karşı insanları bilinçlendirmeye çalışan ve popüler birisi Üniversitelerimizde canan hocamız gibi çalışmalar yapan fakat popüler olmayan insanlar var Avrupada Amerikada ve ülkemizde hocamıza karşı tepki gösteren ve saldıranlar gıda sektörünün köpeği olan tipler tek yaptıkları yanıltıcı araştırmaları kendi havuz yayınlarında yayınlamak Okumayan insanların inanması normal diyen olmuş arkadaş ne eğitimi alıyor ve hocanın dediklerini yalanlayacak nasıl bir bilgiye sahip merak ettim Karatayı inandırıcı bulmuyorsanız açın önemli üniversitelerimizin sağlık fakültelerinde bu konudaki yayınları okuyun Sağlık fakültesindeki hocalara öğrencilere danışın burada tartışmaya ayıracağınız vakti araştırmaya ayırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 2 Nisan 2017; 9:42:18 >

• Arılar 300 KM KARELİK alanda uçar diyebilecek kadar bilgisiz

• Hocam kadın protein tozunu steroid zannediyor çünkü anlattığı yan etkiler falan steroidlerin yan etkileri hala ısrarla anlatmaya devam ediyor

• sırf gündemde kalmak için bir şeyler yapıyor bir keresinde boğaz köprüsünde arabaları durdurup zeytin yağı uzatıp zeytin yağı yiyin sağlıklıdır falan diyordu amaç?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.