Şimdi Ara

Canan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dedi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

E bundan doğal ne var. Şaşırtıcı bir şey değil. Gece gündüz burada MHP-AKP ittifakına sövenler mecbur HDP ittifakına. Artık nasıl sindirirler onların bileceği iş kimse karışamaz.

Yani diyorsunuz ki biz teröristlerle birlik olalım yeter ki akp gitsin.

Ciddi olarak soruyorum;

Bugün CHP'ye laf eden AKP'liler olarak, AKP'nin geçmişte HDP ile olan ilişkilerinden, Oslo'daki gizli anlaşmadan ya da PKK'lıları AKP'nin affetmesinden haberiniz mi yok, yoksa oy kullanmanıza mani olacak başka bir sorun mu var?

Bugünkü durum gösteriyor ki akp hem ülkemizde hem de sınırlarımız dışında pkknın suriye kolu olan pyd ve ypg yi temizliyor. Yaklaşık 1 ayda 1700 den fazla terörist etkisiz hale getirildi . Chp ise partisine teröristleri sokmakla kalmayıp , teröristlerin yokedilmesine karşı çıkmış bir partidir

Bkz: Kılışdaroğlu : “Türkiye’nin Suriyede ne işi var”

Şimdi size ciddi ciddi soruyorum , sizce akp mi terör destekçisi yoksa cehape mi :)

Canan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dedi

Resim eklemeyeydin iyiydi be gurban olduğumun AKP'lisi. Sayende bize eğlenme imkanı doğdu yine...

Canan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dediCanan Kaftancıoğlu HDP'yle işbirliğine 'olur' dedi

Gurban olduğumun AKP'lisi nedir ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vatan Partisi var şuan CHP den de İyi Parti dende daha vatanseverdir daha Cumhuriyetçi dir.İyi Parti natocu amerikancı dır.Ne geldiyse başımıza batıdan geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=quJ0yEBAiAc
  • chp akp nin yan çarı gibi full oy kasılıyor
  • akp hdp ile iş birligi yaptıgında cozum süreci olur ...

chp yaptıgında terorist ile iş birligi yapıyor olur...

akp li hukumetin bakanı pkk nın uzantısı olan hdp ye evet verin diye kagıt goturmus

siz nelerden bahsediyorsunuz hey gidi hey....
  • Chp hdp dir diyoruz sizds akp hdp dir diyorsunuz. Kusura bakmayın da hdp ye muhtaç olan chp dir

• Mevzu HDP' nin ulusal sol ile işbirliği tutmayi kabul edip etmemesi. Böyle bir hamle de sanmıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

E bundan doğal ne var. Şaşırtıcı bir şey değil. Gece gündüz burada MHP-AKP ittifakına sövenler mecbur HDP ittifakına. Artık nasıl sindirirler onların bileceği iş kimse karışamaz.

Ciddi olarak soruyorum;

Bugün CHP'ye laf eden AKP'liler olarak, AKP'nin geçmişte HDP ile olan ilişkilerinden, Oslo'daki gizli anlaşmadan ya da PKK'lıları AKP'nin affetmesinden haberiniz mi yok, yoksa oy kullanmanıza mani olacak başka bir sorun mu var?

Bugünkü durum gösteriyor ki akp hem ülkemizde hem de sınırlarımız dışında pkknın suriye kolu olan pyd ve ypg yi temizliyor. Yaklaşık 1 ayda 1700 den fazla terörist etkisiz hale getirildi . Chp ise partisine teröristleri sokmakla kalmayıp , teröristlerin yokedilmesine karşı çıkmış bir partidir

Şimdi size ciddi ciddi soruyorum , sizce akp mi terör destekçisi yoksa cehape mi :)

Sana sorulan sorulara cevap versene. Veremeyeceksen sus da adam sansınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

quote:

quote:

quote:

quote:

Ciddi olarak soruyorum;

Sana sorulan sorulara cevap versene. Veremeyeceksen sus da adam sansınlar.

:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu dağıtıp Okları akp ye boş yere yöneltmeyin, işbirliğine iten yine Chp zihniyetiydi, yapmayın şehit veririz/Veriyoruz diye ağlayıp çözüm süreçlerine soktular. Çıkarken'de çözüm sürecinden çıkmak çok büyük bir hatadır bakın bu kadar Şehit verdik dediler.

Böyle Lanet. Partiler arasında bir ülke düzgün yönetilmez.

Muhalefet dediğin Düzgün, namuslu olmalı ki lafının sözünün bir ağırlığı güvenilirliği olsun. Şimdi hepiniz kudurun, koyunlar mee liyo sanın ancak. Düzenden haberi olmayan insanların düzen kafasını dinlemeyeceğim, iliştirdim bitti.
  • Valla beyler ben CHP'ye oy verirdim, iyi partiye vereceğim önümüzdeki seçimde.

AKP zamanında HDP ile köküne kadar kardeşti. Megri megriler mi dersin, dağdan in af verelim mi dersin. HDP en çok AKP sayesinde palazlandı bu ülkede. Bu yüzden hayatta AKP'ye oy vermeyeceğim.

Bu arada MHP'nin aldığı karar yüzünden AKP'ye oy verenleri anlamıyorum, nerede kaldı o milliyetçilik ? Tayyip demedimi milliyetçiliği ayaklar altına alırım diye ?

Her neyse ben iki taraf gibi değilim, HDP ile ne şekilde olursa olsun yardakçılık edenlerin yanında yer almam. Kanımda hiç bir şekilde amaç ne olursa olsun teröristlerle iş birliğine / pazarlığa yer yok.

Her iki partililere de kolay gelsin, Savunma mottolarınızı yazıyorum : AKP'yi kandırırlar iş birliği yapmada haklı olur, CHP tayyibi indirmek için ortalık yapar haklı olur.

Ben ikisine de katılmıyorum. Ezilip yok edilmesi gereken bir partidir HDP, Doğuda ki suçsuz kardeşlerimize yardım ederek onları terörden koruyarak oylarını diğer partilerin alması lazım.

• Kürd(istan)Açılımını Akape yapınca da lanetledik,
    Kürd(istan)Açılımını Y.CHP yapınca da lanetliyoruz...
    Türk'üz/Atatürk'çüyüz diyenler Kürdistana evet diyen herkesi lanetleyecektir.
    Bu konuda hiç kimseye ayrıcalık tanımıyoruz.....

Atatürk yalnız Şeriatçıları mı idam etti, Kürtçüleri idam etmedi mi?
    Bu ne gaflettir bu ne dalalettir!
  • CHP'de en az 10-15 tane (belki daha fazla) terör örgütü sempatizanı milletvekili var. Bu milletvekillerinin HDP'lilerden farkı yok zihniyet olarak. Nasıl iş ki Atatürk, Cumhuriyet, Ordu, Vatan gibi değerlere önem veren CHP seçmeni buna itiraz etmiyor.
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    Ediyor arkadasim merak etme Calistigim ofiste bulunan arkadaslardan 13 u İyi partiye gecmis durumda hemde sozde degil fiilen calisiyorlarda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de muhalefet YOK! Mevcut partiler vatandaşları AKP'ye yönlendirmek için çalışıyor resmen.
    Türk Milliyetçisi olduğunu iddia eden parti bile her türlü Türk düşmanlığı yapan partiyi alenen desteklediğini açıklıyor.
    Diğer partiler de oy almamak için ellerinden geleni yapıyor.
    Mevcut seçim barajı ile "zaten barajı geçmez" denilerek bir çok oy alabilecek isim ve parti egale edilmiş oluyor.

Mevcut CHP'yi "balıkları ağa sürüklemek için suyu bulandıran" olarak görüyorum. Suyu bulandırıp herkesi BALIK AĞINA sürüklüyorlar. CHP kurultayında kazanan Kılıçtaroğlu değil RTE idi zaten.

MHP Bahçeli'den kurtulmadıkça ve gerçek ülkücü çizgisine dönmedikçe, CHP Kılıçtaroğlundan ve içindeki terör sempatizanlarından arınmadıkça benden oy alamaz.

SP'nin de Abdullah Gül için düşünelebilir demesi mide bulandırıyor.
    HDP'ye oy vermek yerine ölürüm daha iyi.

İyi Parti ve HEPAR arasında git geller yaşayacak çoğu gerçek vatanseverler. İyi partiye de şüpheyle yaklaşıyorum.

Aslında en büyük problem vatanseverler olarak seyirci kalmamız. Yani önümüze sunulan seçeneklere razı olmamız. Halbuki bizim de siyasi sistem içinde bir rol üstlenmemiz lazım. İktidarı satın alanların muhalefeti satın alamayacağını mı düşünüyorsunuz? Bana göre çoktan satın alındı hepsi.

• hala chp le akp nin yaptığını aynı sanan var yahu hadi akp analar ağlamasın barış çiçek böcek açılım diyerek, belki silah bırakırlar vazegeçerler diye yaptı %40 ı aldı otuturdu zaten yerine ;) ordun namusun sıcak çatışmadayken her gün oluk oluk mehmetçik kanı akarken chp hangi kafayla yapıyor? chp nin bir amacı bile yok ? akp le chp nin yaptığı arasında jupiter kadar fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Şubat 2018; 14:19:7 >
  • Keşke haberin içeriğini okusaydı yorum yapanlar. Konuşmada hdpyle ittifak yaparız diye birşey söylenmemiş, saraydakilere karşı hdp de dahil topyekün bir direniş gösterilmeli denilmiş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.