Şimdi Ara

Cambly Uygulamasını Kullananlar Var Mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
8
Favori
113.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cambly uygulamasına aylık 150 200 tl vermektense discordu kullanmak daha mantıklı değilmi sonuçta oradakilerde native
  • Konuşmak isteyenlere, fatih5622
  • üyeliğini devretmek isteyen bana mesaj atabilir? acil üyelik lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: l_l

üyeliğini devretmek isteyen bana mesaj atabilir? acil üyelik lazım
    %60 indirim kodu devam ediyorsa, 12 aylık üyelik 30 dk, 232 TL uygun gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coderMX C kullanıcısına yanıt
    12 ay çok uzun geliyor dört beş ay istiyorum. onda da indirim çok az yüzde 15
  • "camblybedava" kodu ile üye olanlar artık 10 dk değil 15 dk bedava konuşma hakkı kazanıyorlar.
  • camblyucretsiz kodu ile üye olursanız ücretsiz 15 dakika ve %50 indirim veriyor arkadaşlar
  • Sherlocked01 kullanıcısına yanıt
    Discord nedir hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben kullandım 1 ay kadar ama para tuzağı diyebilirim. Şimdi ise Speakingline uygulamasını kullanıyorum. İlk bakışta benzer bir yapıya sahip ama dersleri bu uygulamaya nazaran daha verimli geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rftblgn459612

Ben kullandım 1 ay kadar ama para tuzağı diyebilirim. Şimdi ise Speakingline uygulamasını kullanıyorum. İlk bakışta benzer bir yapıya sahip ama dersleri bu uygulamaya nazaran daha verimli geçiyor
    Her konuya aynı yazmışsın hayırdır. bu speakingline para tuzağı olmasın.
  • Paramın ve umutlarımın karşılığı bir uygulama ancak bu kadar veremeyebilirdi. Cambly'i forumdan bir arkadaşın referans kodu ile alıp denediğimde ilk etapta hoşuma gitti. Sonrasında günde 30 dk/haftada 3 gün/1 aylık paket olan 579 tllik paketi satın aldım almaz olaydım. Eğitmenlere eğitmen demeye bin şahit ister. Her bağlandığımda ya ingilizce konuşmayı öğrenir öğrenmez burada para kazanmaya çalışan eğitmenler bağlandı ya da 70+ yaşındaki teyzeler. Bir de kimi görsem bunların reklamını yapıyor böyle kötü içeriğe sahip bir uygulama nasıl bu kadar yaygınlaşabildi anlamıyorum.
  • yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    Sesli ve yazışmalı konuşma uygulaması. Serverlar var oraya bağlanıp insanlarla konuşarak sohbet edebiliyorsun. Genelde oyunlar için kullanılır. Teamspeak uygulamasının aynısı
  • İlk 3 aylık paketimi aldığım zaman bende aynı sıkıntıyı yaşamıştım, kendi seviyeme uyumlu eğitmen bulmakta zorlanmıştım. Her zaman ders yaptığım eğitmenin rezervasyonları o hafta dolu olunca, o günlü hakkım yanmasın diye farklı bir eğitmen ile 30 dk ders yaptım, eğitmen birşeyler söyledi ve ben anlamadığımı belirttim, yazmasını istedim, eğitmen oflamıştı, şaşırdım biraz. Ama insanlık halidir der geçerim. İyi eğitmenlerde var, tek tek deneyip keşfetmek gerekiyor, yışbaşına doğru tatile çıktıkları zaman benim için büyük sıkıntı oluyor, her zaman alıştığın eğitmen ile ders yapmak daha iyi. Bu aralar işlerimin yoğunluğu nedeniyle derslere ara vermek zorunda kaldım, cambly'nin eğitim içeriğinin arttırılması gerekiyor.

• Bende aynı fikirdeyim. 1 aya yakındır Cambly uygulamasını kullanıyorum. Toplasan 10-12 kere derse girmişim ama çok sıkıntılı bir alt yapısı var. Sürekli ders sırasında bağlantı kopması yaşıyorum. 3 aylık paket almıştım ama sanırım bu sebeplerden dolayı devir yada iptal için başvurucam.
  • Daha önceden almış olduğum randevu saatinde hocam gelmediği için başka bir hoca bulmam gerekti ve internette sorun yaşadığım için hat kesildi. Halbuki gün içinde boştum ve internet sıkıntısı çekmedin dersi tamamlayabilirdim. Plan yapmıştım ve bu sebepten büyün her şeyi değiştirmem gerekti. En azından daha önceden bilgilendirilmek isterdim.
  • "camblybedava" kodu ile üye olanlar artık 10 dk değil 15 dk bedava konuşma hakkı kazanıyorlar.
  • denizari847 D kullanıcısına yanıt
    Ben de indirim kodu buldum ve 12 ay/5gün/30dk alsam nasıl olur acaba diye düşünürken bi araştırayım öyle alırım dedim, bulunduğum yer mahrumiyet bölgesi, sık sık internet kesintileri de yaşıyoruz burada. Gerek wifi gerekse mobil internette durum aynı. Bu yorumunuza istinaden abone olmak pek akıllıca gelmedi. Heveslenmiştim halbuki :(
  • 15min free cambly meeting by code metincos3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinuster -- 6 Şubat 2020; 23:41:38 >
  • Cambly üye oldum üyeliğimi iptal etmek istiyorum max 2 saat olmuştur iptal ettik yazısı hala gelmedi.Üye olurken herşey güzel ama iş iptale gelince ne bu rezillik anlam veremiyorum
  • Bir arkadaşımda iptal etti, sıkıntısız iptal ediyorlar. Umarım hiç ders yapmamışsınızdır. Tarifeden caymış gibi, kullandığınız ayları normal fiyattan ücretlendiriyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.