Y

Yüzbaşı
28 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba.

Istanbulda belki bilirsiniz gaziburma adinda bir isletme var. kaliteli bir yerdir. Surekli alisveris yapariz. Fakat en son gittimizde kotu bir olay yasadik. Malesef icinden kocaman bir hamam bocegi cikti. Kaliteli dedigimiz yerler bunu yapiyor ise digerlerini dusunemiyorum.

Yasadigim olayi herkesin en azinda bilgi sahibi olmasini istiyorum.

Sizlerden ricam google da yaptigim yorumun one cikmasi icin begenebilirmisiniz? Bir sekilde one cikarip isletme sahibinin aciklama yapmasini saglamaya calisiyorum.

Destekleriniz icin simdiden cok tesekkurler
https://www.google.com/maps/reviews/data=!4m5!14m4!1m3!1m2!1s116968880088204931236!2s0x0:0x2a00d95e781940da?hl=en-TR
Arkadaslar selamlar

Tanix Tx6 cihazimin adaptoru bozuldu. Bunun ucu kacliktir? Hangi adaptoru almaliyim? Yardimci olabilirseniz sevinirim
Arkadaşlar selam

Bir yardıma ihtiyacım var. Yeni evleneceğim televizyon arıyorum. Son olarak LG 49UH850V de karar kıldım. Fiyatı 3800 tl hepsiburada da.

Ne dersiniz uygunmudur? Yada bu fiyatlara bundan daha iyi bir televizyon varmıdır?
Arkadaşlar merhaba

Finans üzerine yüksek lisans yapıyorum. Tez için 3 tane konuya ihtiyacım var. Aklımda birşeyler var ama sizlerinde bir fikri varsa değerlendirmek istiroyurm.

Finans ile ilgili tez konusu aklınızda olan yada fikri olan varmı?
Arkadaşlar merhaba i

Uzun ingilizce tecrübesi olan bir arkadaşım yeni bir kurs açtı. Kendisi gramer konusunda çok deneyimli ve sadece düşük bir miktar para ile bu işi yapıyor.

6 ay öncesine kadar çoğu kursla uğramış biri olarak kesin söyleyebilirim ki 10 numara ve herşeyi mantığına göre öğreten bir hocadır. Normal kurslarda 1 senede zamanları öğrenecekken burda 2 derstte tüm mantığını çözmüş olursunuz.

Sorularınız varsa bana sorabilirsiniz. Yada kendisine ekli mailden ulaşabilirsiniz.

ingilizcekasabasi@gmail.com
Arkadaşlar merhaba ,

Uzun bir süre önce aldığım Artes D1003 modeli tabletim açılmamaya başladı. ekranda android ve artes yazıları dönüp duruyor.

Öncelikle bu tür bir sorun yaşayan varmı? Cihazı pc de görmüyor bu şekildeyken.

İnternetten hard reset nasıl yapılır bu cihazlar için biraz bakmaya başlıtım ve cihazımda uygulaadım ama menü bir şekilde açılmadı.

Yardım edecek için şimdiden teşekkürler.
Arkadaslar merhaba.

Bir ton siteye paralar dokuyoruz. Ama ya begenmiyoruz yada verim alamiyoruz. Neden bir konusma kulubu kurmuyoruz?

Mesela ben istanbuldayim herhangibir starbucks gibi bir yerde bulusup 1-2 saat muhabbet edemezmiyiz? Yada farkli onerisi olan varmi?
Arkadaşlar merhaba ,

Gearbest üzerinden K88H modeli bir akıllı saat aldım. Saat genel olarak güzel. Fakat bir sorunum var.

İçerisinde whatsup uygulaması olmadığı için gelen bildirilmler uyarı halinde geliyor. Fakat 1 mesaj geldiği zaman okuyabiliyorum sorun yok. ard arda atılan 2-3 mesaj olduğunda ekranda sadece 3 mesaj var uyarısı görüyorum mesajları okuyamıyorum. görüntüleye bastığımdam telefonda hızlı mesaj özelliği açılıyor.

Varmı bu tür sorunlar yaşayan bana yardımcı olabilecek kimse.

Şimdiden çok teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba ,

Tüplü bir televizyonum var ve bilgisayarımı bu televizyona bağlamak istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim. HDMI to Scart gibi bir kablo varmı önerebileceğiniz yada farklı bir öneriniz varmı?
Arkadaşlar merhaba ,

Kardeşim farklı bir şehirde oturuyor bu nedenle windows kurma konusunda kendisine destek olamıyorum. Gittiğim zaman 1 kere kuracağım fakat tekrar bir sorun olursa işletim sistemi açılmama yada farklı bir sorun onun tek bir tuşla aldığım bir yedeği geri getirmesini nasıl sağlayabilirim?

Bu konuda uygulama var ise önerebilirse sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
Herşey Güzel Olacak Olacak
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 812
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 78.964 (Bu ay: 1.201)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 100 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.