Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Cambly Uygulamasını Kullananlar Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
46
Cevap
6
Favori
29.057
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Yabancı Diller ve Dil Eğitimi >> İngilizce >> Cambly Uygulamasını Kullananlar Var Mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      32 Mesaj
      01 Mart 2019 20:08:35
      üyeliğini devir etmek isteyen varsa görüşebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      10 Nisan 2019 16:49:38
      Cambly'yi daha önce kullanmadıysanız şayet Forumda'da bulunan referans kodları ile üye olup kısa süre deneme fırsatı yakalayabilirsiniz; ya da YouTube üzerinden kullanıcı deneyimlerini izleyip bir fikir edinebilirsiniz.

Cambly sık sık promosyon kodu sağladığı için satın almayı düşünüyorsanız şayet özel günleri (yeni yıl, sevgililer günü, bayram vb) takip ederseniz muhakkak bir indirim kodu elde edebilirsiniz.

Her bir oturumunuz kaydedildiği için görüşme bittikten sonra dilediğiniz zaman önceki konuşmalarınıza göz atabilir ve nerelerde hata yaptığınızı, nasıl bir gelişme sergilediğinizi takip edebilirsiniz.

Eğitmenler ağırlıklı olarak ana dili İngilizce olan kişiler olduğu için telaffuz, aksan ya da gramer gibi kritik konularda problem yaşamazsınız.

Not: Toplam 30 dk içeren hesabımı satıyorum, incelemek isterseniz dükkanımdaki ilana göz atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daddario_tel -- 10 Nisan 2019; 16:57:37 >
      |
      |

• 10 Nisan 2019 18:54:45
      milkandp0
      |
      |
      24 Nisan 2019 09:07:04
      arkadaşlar referans kodum hala aktif ''camblybedava'' kullanın kullandırın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan8131 -- 29 Mayıs 2019; 13:17:36 >
      |
      |
      12 Haziran 2019 14:38:37
      Üyeliğini devretmek isteyen varsa, mesaj yazabilir...
      |
      |
      13 Haziran 2019 13:57:07
      Gençler kısa süreli bir kampanya var faydalanın ;

Merhaba, "camblybedava" kodu ile Cambly'den 10 dakika ücretsiz ders kazanabilirsiniz. Referans kodu alanına bu kodu yazarak kaydınızı tamamladığınızda Cambly'den 3 aylık aboneliklerde %25 indirim kodu da iletilecek. Kısa süre için geçerli bu indirimden yararlanmak için acele edin. Maillerinizi kontrol etmeyi unutmayın.
      http://bit.ly/camblybedava
      |
      |
      13 Haziran 2019 14:16:49 Konu Sahibi
      Arkadaşlar, bu konu altında referans kodlarını dağıtıyorsunuz fakat sizin referans kodlarını kullanıp, üye olan insanlar, eğer ki bağlantı sorunu yaşarlarsa, size ücretsiz dakika tanımlanmıyor ve genelde illa ki bağlantı sorunu yaşanıyor. Ben kendimde ilk kullandığımda kamera yada mikrafon sorunu yaşadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
son dakika
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,167
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.