Şimdi Ara

Cambly Uygulamasını Kullananlar Var Mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
127
Cevap
10
Favori
99.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 74
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 gün 23 saat 48 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • coderMX (26 mesaj) serkan8131 (8 mesaj) yasin_kaya (6 mesaj) garmen (5 mesaj) myömer (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (76 mesaj) Mobil (40 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (9 mesaj) (5 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Şu an %60 indirim var ve hafta da 3 gün 30 dk aylık 400 liraya geliyor. Toefla girmek için yaklaşık 8 ay gibi bir zamanım var. Cambly listening ve speaking için yardımcı olabilir gibi düşünüyorum açıkcası ingilizcem çok iyi değil. English Central üzerinden bir ders aldım o tarafta sanırım dersleri filipinli hocalar veriyor ve English Central beni çok cezbetmedi. İlk ders Level Testing dersiydi 4 - intermediate olarak puanlamışım kaç üzerinden olduğu hakkında fikrim yok. Toefldan 85-90 arası alabilmem gerekiyor 90+ olsa ne ala. Sizce Cambly'ı satın almalı mıyım gerçekten faydasını görür müyüm bu süreçte aylık 400 lira benim için az bir ücret değil.

• Maddi durumum çok iyi değil ama 6 aylık kampanya var galiba 2.200 veriyor. Mantıklı mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: amelie08

Maddi durumum çok iyi değil ama 6 aylık kampanya var galiba 2.200 veriyor. Mantıklı mı sizce?

Ben bu konuya yazdıktan sonra satın aldım daha 3 hafta oldu ve inanılmaz faydasını gördüm diyebilirim. Her seviyeyi eğiten hoca var. Kendinizde düzenli çalışıyorsanız faydasını göreceğinize inanıyorum fakat bütçe işi gerçekten sorun türkiye için. Ben haftada 3 gün yarım saat 1 yılı 4500 lira gibi bir şeye aldım yanlış hatırlamıyorsam. Maddi olarak karar vermek size düşüyor...

• Cambly üyeliğimi devrediyorum haftada 3 gün günlük 30dk 13 Mart'ta son ciddi alıcılar ulaşsın fiyatı biraz daha düşürevilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurgozde -- 8 Ocak 2022; 19:26:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be fiyatlara bak :D

• 1 yıllık haftada 3 gün yarım saatlik programlarını kullanmıştım. Tek kelime etmek istiyorum kesinlikle ama kesinlikle pişmanlıktır. Gıdım ilerlemedim.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.