Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: brkbr06 , batu26 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14.940
Cevap
452
Favori
2.681.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Bizim Türk markalari nedense bir Türkiyede taş yiyor. Oysaki Beko filan çeşitli ülkelerin Amazon'un da best seller..
    Oralara kalitesi nispeten yüksek ürün gönderiyorlardır, beIN H&E kanalını açın izleyin, dünyanız değişir. Koç Holding'in destekçileri terörist İngilizler programlarında reklamlarını yapıyorlar...

Kafalar kapkaranlık maalesef; buraya çer çöp döküp oraya kalite kontrol testlerini geçmiş ürünleri gönderip para kazandırtıyorlar, kim kime "kaka"layabiliyorsa artık, ne yazık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün Amazon.de de gezerken denk geldim. Fiyati dikkatimi çekti. Satici amazon degildi ve stok 2 adetti. Arastiriyim derken stok 1 e dustu. Gözucuyla genel özelliklerine bakarak Almanyadaki ailemin evine aldim hemen. Fiyat yükseldi sonra. Almanyada baska sayfalarda fiyatina baktim hepsi 550€ üstü. 325€ a aldim. 2015 de üretilmiş bir modelmiş. İsi pompali ve A+++. Umarim iyi yapmisimdir. :)

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://urun.n11.com/yedek-parca-ve-aksesuar/universal-kurutma-makinesi-sabitleme-aparati-P394805720

Bu üründen aldım. Wpro SKS101 ürünün ismi. Yurtdışında binlerce satılmış bir ürün.
    Tepsili olması ve makinenin halatla bağlanmış olması çok iyi . Sağlam kaliteli bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireysel.emeklilik -- 15 Şubat 2020; 15:16:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

https://urun.n11.com/yedek-parca-ve-aksesuar/universal-kurutma-makinesi-sabitleme-aparati-P394805720

Bu üründen aldım. Wpro SKS101 ürünün ismi. Yurtdışında binlerce satılmış bir ürün.
    Tepsili olması ve makinenin halatla bağlanmış olması çok iyi . Sağlam kaliteli bir ürün.

ya arkadaş şu plastiğe 300 lira vermek de koyar adama.

peki deliyor musunuz herhangi bir yerini alttaki makinenin veya üsttekinin?

• Candy A++ 9kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi 1999 tl görünüyor hepsiburada'da. Önerir misiniz?
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Fatura gonderdi mi satici?

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Delmek yok pedlerin uzerine koyup baglaniyor.

Siz candyi telefon uzerinden ayarlayip cslistirabildiniz mi?

• wrisked W kullanıcısına yanıt
    A++ programın süresi 260 dakika, çok uzun. Bu süre benim makinemde 185 dakika mesela. Malzeme kalitesi de zayıf, bu yüzden ben Hoover grubunu önermiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim. Peki Haftada 3-5 defa çalıştırılacak bir makine için A101'e 20 şubat aktüelinde gelecek SEG KM 701(B SINIFI)'i önerir misiniz? Aradaki fiyat farkına bakınca(1000 tl) A+ bir makine almaya gerek var mı?
    Ustadim bunu surekli dile getiriyorsunuz ancak bilgi yanlis. Ben makineyi kullaniyorum. En uzun program suresi, en kuru modda 3 saat. 180 dakika yapiyor. Bundan uzun program yok makinede!

Bircok insan size guveniyor saygi goruyorsunuz burada. Hemen herkes agzinizdan cikacak yorumlara bakip karar veriyor. Yorumunuzu duzeltin lutfen.

Benim simdiye kadar kuruttuklarim 2 saat 15dk yi gecmedi hic. Nem sensoru de var kuruyunca program suresi kisaliyor otomatik kapaniyor.

Hocam mesaj kutunuza bakabilir misiniz?

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    electroluxun kendi ürünü (Kurutma Bağlantı Kiti STA9GW) 379 TL.

Bir diğer unsur benim alttaki makinenin titreşim yapıyor evde de iki çocuk olunca bu bağlamalı model güven verdi. Kaldıki sadece gergi mekanizmasını nalburlar 50-100 TL ye satıyor.

@Lasvegaswings Evet satıcı fatura gönderdi. Özellikle belirttim.
  • highlove H kullanıcısına yanıt
    Ben hangisi iyidir hangisi kötüdür onu pek bilmem. lakin örnek olması amacıyla şunu söyleyebilirim; cihaz ne kadar elektronikse o kadar arıza çıkarıyor.

biz evlere servise gittiğimizde genelde teknolojik yeni aletler arıza cıkarmış oluyordu.

hani bilirsin arabalarda da böyledir. ne kadar elektronik parça ne kadar teknolojikse arıza çıkarma durumları daha yüksek olur.

gönderdiğin modellerle biz çok uğraşmıştık. genelde ön panel sorun çıkıyordu. ön panelde elektronik kart var. onu değiştirirdik.

lakin eğer dediğin modeli alacaksan kesinlikle ek garanti yaptır. 7 yıl kafan rahat olsun. hee bir de Arçelik ''bu kullanıcı hatası'' demiyor. genelde müşteri memnuniyeti adına elinden geldiğince garanti kapsamında yapmaya çalışıyor. ama çamaşır makinesinin kapağındaki kapağı açma kapama kolu (açma/kapama tutamacı denir) garantiye girmez. eğer insaflı teknikere denk gelirseniz garanti kapsamın değiştirir. buzdolabı kapı tutamacı, raflar garantiye girmez. ama tekniker insaflıysa garanti kapsamın değiştirir. ben çalıştığım dönemde böyleydi. müşterileri mağdur etmemeye çalışırdık. ama şimdi prosedür değişmişte olabilir. mesela belki tekniker garanti kapsamında değiştirilmesini talep eder ama fabrika o garantiye girmez diyerek parçayı göndermeyebilir.

Bir örnek daha vereyim; bir müşterimiz üst sınıf buzdolabı ve bulaşık makinesi almış. siyah renk ikiside. ve ikisininde ön tarafında kalın bir cam kullanılmış. ikisinde de üst tarafında çık ufak cam kırıklığı var. hani kadın söylemese fark etmezsin bile. ve müşteri bunu defolu olarak almış. aldıktan sonra içi rahat etmemiş servis talebinde bulunmuş. eve gittiğimizde camların değiştirilmesi istedi. ikisinin yanlış hatırlamıyorsam ortalama 2500 tl kadar bi fiyatı vardı. biz bunu garanti kapsamında değiştirdik. oysa ki değiştirmek zorunda değildik. zaten defolu olarak almış. konunun bilince olarak almış. heee ama şimdi böyle midir bilmiyorum.

Amacım arçeliği övmek değil yanlış anlaşılmasın. senin zararından benim kârım olmaz. ben bildiklerimden örnek vermek istedim sadece

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Xiaomi aldım kasım ayında.

• Vestel 8811 / 7711 / 9711 arasında sadece kilo farkı mı var? diğer özellikleri aynı mı?
    Bir de bizim çamaşır makinası 7 kilo ise 7 kilo mu almalıyım kurutma makinasını? 8 kilo mu?
    Bilen tarafsız bir arkadaş cevap verebilirse şu işi bitirmek istiyorum artık
  • xeraw3 kullanıcısına yanıt
    Yorumların için teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    8811 ve 9711 tambur hacimleri aynı. 9711 de kapı yönü değişebiliyor. 8811 de değişmiyor.
    7611 yani benim kullandığım makinanın tamburu yukarıdakilerden daha ufak.

ancak yine de siz 9 kg çamaşır makinası kullansanız da 7 kg kurutma makinası işinizi hayli hayli görür...
  • Arkadaşlar merhaba.

Siemens düşünen arkadaşlar için aşağıdaki fiyatlardan yardımcı olabilirim.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • A101 de satılacak olan SEG 701 Kurutma makinesinin elektrik sarfiyatı merak ediliyordu;
    aynı ürünün REGAL markalı olanının linki ve yıllık elektrik tüketimi

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 504 Kwh
    https://www.regal-tr.com/regal-km-7100#teknik-bilgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 18 Şubat 2020; 11:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabialife

A101 de satılacak olan SEG 701 Kurutma makinesinin elektrik sarfiyatı merak ediliyordu;
    aynı ürünün REGAL markalı olanının linki ve yıllık elektrik tüketimi

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 504 Kwh
    https://www.regal-tr.com/regal-km-7100#teknik-bilgiler
    B enerji sınıfı. :-(

Şahsi fikrimi yazıyorum: Sırf kurutma makinem olsun diye gidip B enerji sınıfı makineye para vermem. Sabrederim, bütçeyi tamamlarım, hiç olmazsa A++ bi makine alırım.

Elektrik fiyatları her geçen gün artıyor, 230-240 Kwh tüketimi olan bir makine ile kısa sürede (bir kaç yıl, sizin kullanım sıklığınıza bağlı) aradaki fiyat farkını amorti edersiniz zaten.

Sadece şu koşullarda olabilir: Bekarsındır, çok çamaşır yıkanmıyordur evde, haftada 1 kez kurutma çalışacaktır. O zaman düşünülebilir.

• 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.