Şimdi Ara

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
29
Favori
23.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşım oturduğun yerden bol keseden sallıyorsun.
    ben adamın işçiliğine laf mı söyledim y a da karalama mı yaptım?
    herkesin söylediği gibi filmin arkasında llumar ın logosu olur varsa orjinaldir yoksa değildir
    bende sordum logo nerede gösterir misin kalkıpta bana başka filmdeki logoyu gösterdi
    ne anladım bu işte ? bana alttaki filmden kaplama yaptı ona da açtım baktım göremedim
    olanı biteni yazıyorum sende kalkıp niyetimi sorguluyorsun. art niyetli olsam kaplama yapmadan buradan bol keseden sallardım senin yaptığın gibi.
    diyorsun ki ilk ve son 20 cm de yazar bana gösterdiği filmde 30 cm arayla llumar logosu vardı. senin dediğine göre bu filmde çakma film o halde.
  • Kendi bilgisizliğinize insanları sürüklememenizi tavsiye ederim. LLumar-3M, Suntek, Madico, Sungard ve diğer tüm orijinal amerikan filmlerle içli dışlıyım. Bu ürünler Amerika'da üretilir ve logolu filmde yaklaşık olarak her 50 cm de bir logo mevcuttur tüm rulo boyunca. Ben yukarıda kaç kere açıklama istedim ama arkadaşlar sadece garanti biziz ve filmlerimiz orjinaldir, siz bizi kötülemek amaçlı yazıyorsunuz gibi tepkiler aldım. Benim amacım sadece insanların yanlış yönlendirilmesini engellemekti. Sözde AT 20 aşağı yukarı 5 kutu çekilmesine rağmen tek bir kutu dahi gösterilmedi ve ben logo sorup orijinallik veya fatura istediğimde de hep garanti biziz denildi. Kusura bakmayın ama ben logo ve kutu istedikten sonra 2 gün içerisinde bir LLumar logolu 10 metre film ve bir LLumar kutusu bulmak hiç te zor değil. Yukarıdaki arkadaşta haklı olarak çekilen film ile rafta duran filmler arasında fark olduğunu söylemiş. Ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. Filmler 2 yıl sonra solmaya başladığında ve dükkan yerinde olmadığında ne gibi bir hukuki dayanağınız var? Ne garanti kartınız var, ne orjinalliğe dair bir bilginiz.

Kimse kusura bakmasın ama insanlar 200 tl ye garanti kartlı film çekiyorlar, LLumar bayisi de değiller. 300 TL ye ATR çekiyorlar ve logoyu da kutuyu da gösteriyorlar. Ben Yasin arkadaşımızın emeğine sonsuz saygı duyuyorum ama yaptığı işin şeklinin doğru olduğunu düşünmüyorum. Yöneticilerimizin(kocaballi) de bu konuyla ilgilenmesini rica ediyorum. En azından 5 kutu AT 20 faturası veya AT 35 faturası versinler. Burada bu işe göz yumarak orjinal faturalı LLumar film çekenlerin hakkına girmekten başka bişey yapılmıyor.

Biraz hesap yapın, Elgard 150 Tl ye çekiliyor ve 1,52*30 metresi 300 TL gibi bir rakamdır Elgard'ın ve Elgard marka filme tineri döktüğünüzde boyası olduğu gibi akar, isterseniz deneyin. LLumar 1100 TL AT serisi ve 200 TL ye çekiliyor. Bir kutuda 800 TL fark var ve bu fark araba başına 50 Tl ye çekiliyor müşterilere. Çekilen filmin orijinal LLumar olduğuna nasıl olur da inanmamızı bekliyorsunuz hala anlam veremiyorum. Ne diye insanları kandırmaya gerek duyuyorsunuz, yazık günah. Bi de herkese ispatladık diyorsunuz, kimseye ispatlayamadınız orjinal LLumar logolu film çektiğinizi. Elinizi vicdanınıza koyun, insanları kandırmak hukuken de vicdanen de büyük suçtur. Parayı geçin bunun vebalini ödeyemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 1 Mart 2016; 15:03:07 >

• Arkadaşa cam filmi çektirdim. işçiliği falan gayet iyi, memnunum. Zaten Llumar dışında film olma ihtimalini de baştan kendimce kabul etmiştim. Derdim uğraşmadan işimi görmekti. Neyse, çektiği filmin rulosunun içine baktığımda llumar etiketini göremedim. Meşhur llumar kutusunun üzerindeki kargo etiketi de Mayıs 2015 tarihli (22.05.2015 yanlış hatırlamıyorsam). Sanırım o kutu orada dekor olarak duruyor. Mantık olarak eski kutuların atılması, yenilerinin geldikçe görünür olması gerekir. 9 aydır başka mal almadıysa bilemem.

Yasin kardeş, çektiğin film Suntek olsa razıyım. Bari bunu söyle. :)
  • Zam mi yaptınız 200 oldu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zonguldakta veya yakın yerlerde bayiniz var mı?
  • ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremcik18 -- 1 Mart 2016; 20:56:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TALENJEKTAZİ

Zam mi yaptınız 200 oldu ?

Zam değil indirim oranı değişti

• Ben önlere 2 numara arkalara 3 çektirdim. 3 de içeri gözükmüyor. Resimler daha koyu gösteriyor. Yasin Bey gayet ilgili ve sıkıntı çıkarsa malına sahip çıkacak bir arkadaş. Zaten size yaptıktan sonra gösteriyor detaylarını. Kampanyalı ürün olmasına rağmen üstün körü değil uzun uzadıya uğraşıyor detaylara.
    Bu mesaja eklenen görseller:

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• Garanti süresi ne kadar acaba ?

• 5 yıl

• Yeni bir kampanya ile yakında karşınızdayız

• Orjinaldi, sahteydi muhabbetleri hala devam ediyor mu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar bende iki hafta önce yasin arkadaşa çektirdim filmi. Bahsedilen kabarciklar bendede mevcut acaba geçermi diye bekledim lakin geçmedi. arayıp randevu isteyip kendisine göstereceğim hatta arka camda baya büyük baloncuk var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yargicc -- 4 Mart 2016; 0:18:25 >
  • Benim araca film cekileli 10 gun oldu. Cekildikten bir iki gun sonra farkettigim kabarciklar hala gecmedi, daha once de yazmistim bekleyecegim diye. 10 gun bekledim kabarciklar hala duruyor. Daha da beklememe gerek var mi? Ne zaman kaybolur bu kabarciklar. Sol arka cam, sol on kelebek ve de arka camda var gorebildiklerim.
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    Hemen getirin ilgilenelim efendim
  • Bosuna goturmeyin, toz dolayisiyla kabarcik kalmasi normal dedi arkadas. Ayrica konuya daha önce attigim resimlerdeki iscilik hatasi da normalmis. Kolay kolay kimseyi kotulemem ama böyle esnaflik olmaz. Bir de 5 yil garantiliymis, gunesten solsa ona da normal diyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 6 Mart 2016; 11:43:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Bosuna goturmeyin, toz dolayisiyla kabarcik kalmasi normal dedi arkadas. Ayrica konuya daha önce attigim resimlerdeki iscilik hatasi da normalmis. Kolay kolay kimseyi kotulemem ama böyle esnaflik olmaz. Bir de 5 yil garantiliymis, gunesten solsa ona da normal diyecekler.

Bu olmaz bunu söksün geri yapsın toz varsa banane tozu o Zaman kendi kaçırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

quote:

Bosuna goturmeyin, toz dolayisiyla kabarcik kalmasi normal dedi arkadas. Ayrica konuya daha önce attigim resimlerdeki iscilik hatasi da normalmis. Kolay kolay kimseyi kotulemem ama böyle esnaflik olmaz. Bir de 5 yil garantiliymis, gunesten solsa ona da normal diyecekler.

Bu olmaz bunu söksün geri yapsın toz varsa banane tozu o Zaman kendi kaçırdı

Cam ve Film arasinda toz kalmasi, ortamin temiz olmamasi ve islemi yaparken askida partikul kalmasindan yani iscilik hatasindan kaynaklanir. Bana verilen cevap "abi senin arabanin fitillerinde toz vardi" yani suc arabanin. Yanimda arkadasim vardi polemige girmek istemedim, zaten tartismak istemiyorum kimseyle. Memnun kalmamam bir yana, aptal yerine konulmak hosuma gitmedi. Bu konuya da yazmayacagim bir daha. Hoscakalin..

• quote:

Aynı şekilde benimde arka camda 8-10 yerde toz kalmış,şimdi arka camda rezistans olduğu için ücretsiz sökmeye kalksalar bile reistansa bir zarar verirlerse 700-800 lira cam parası çıkacak.Uğraş dur.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.