Şimdi Ara

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
29
Favori
23.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yostuning Yasin usta böyle yapmasın düzeltsin bence böyle saçma şey mi olur? Toz varsa yıkayacaksın arabayı o Zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şekilde göndermeyiz hocam gelin değiştirelim filmi

• quote:

Orijinalden alıntı: HP.

İstanbul aksarayda 60 TL markası nedir bilmem 3 araç yaptırdım ne kabarma ne açılma oldu polis çevirirse paşa paşa çiziyor ustunede cezayi kesiyor buda aklinizda bulunsun

Polis cam filmini çizemez, çizerse mala zarar verme suçu oluşur. Çizmek isteyeni ikaz edebilirsiniz, ancak bu durumda aracı tarfikten men edebilirler mi onu bilemem :)
  • Banada aynısını söyledi hocam. Toz falan kalabilirmis. Benim araçta saysam 25-30 tane bu resimde gösterdiğiniz gibi küçük noktalar mevcut. Bende tartışmayı sevmiyorum yasin kardes de son derece sakin konuştuğu için bişi demedim. Şimdi burdan getirin bakalım demekle olmuyo sayın yostuning getirdik normal dediniz kim bilir daha kaç kişi var böyle.

• yostuning kullanıcısına yanıt
    Müsait olunca bendeki hataları resmedeyimde böyle göndermeyiz dediğiniz ve getirdiğim halde normal deyip değiştirmediginiz filmleri göstereyim sayın yostuning.

• Benim filmde aynı şekilde bir sürü toz var,sorduğumda ''onlardan birey olmaz,su kalmıştır içinde yakında geçer'' demişlerdi ama 3 hafta oldu daha aynen duruyor.
    Pişman oldum yaptırdığıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: zotacing

quote:

Orijinalden alynty: h4rml3ss

Orjinal renkli cama ceza yazylamaz zaten. Sonradan modifikasyon yapylan her ?eye ceza yazabiliyor isterse. Zamanynda Atatürk stickerine ceza yazyp haberlere çykan da vardyr..

Renkli cam filmli cam fark etmez, kapkaranlyk arabanyn içi görünmüyor, syrf 500.000TL ve üstü diye arabalary çeviremiyorlar bile korkudan.

KARAYOLLARI TRAFYK YÖNETMELY?Y

Araçlara Ait Teknik ?artlar ve Araçlaryn Karayoluna Uygunlu?u
    Madde 63- (De?i?ik:RG-09/09/1997-23105) Araçlaryn; yapym, kullanma, karayoluna uygunluk ve trafik güvenli?i bakymyndan Bayyndyrlyk ve Yskan Bakanly?ynyn görü?ü alynarak, Sanayi ve Ticaret Bakanly?ynca çykarylan Motorlu Araçlar ve Römorklary Tip Onay Yönetmeli?i, Araçlaryn Ymal, Tadil ve Montajy Hakkyndaki Yönetmelik ve buna paralel olarak çykarylacak di?er yönetmelik hükümlerine uygun durumda olmasy mecburidir.
    Yurtdy?yndan getirilen ve birinci fykrada ady geçen Yönetmelik hükümlerine uygun olarak imal, tadil ve monte edilen araçlara Sanayi ve Ticaret Bakanly?ynca veya bu Bakanly?yn yetki verece?i kamu veya özel kurulu?lar tarafyndan “Karayolu Uygunluk Belgesi” verilir.
    Askeri araçlarla, rayly sistemle çaly?an ve i? makinesi türünden araçlaryn, karayolu uygunluk belgeleri ilgili kurulu?larca düzenlenir.
    (Ek: RG-09/09/1997-23105) Motorlu Araçlar ve Römorklary Tip Onayy Yönetmeli?i ve Araçlaryn Ymal Tadil Montajy Hakkyndaki Yönetmelik hükümleri do?rultusunda imalatcy veya yetkili temsilcisi tarafyndan düzenlenen “Karayolu Uygunluk Belgesi” bulunmayan araçlaryn tescili yapylmaz.
    Ayrıca, taşıtların camlarının görüntüyü değiştirecek seviyede renkli kullanımı veya camların üzerine renkli film tabakaları yapıştırılması yasaktır.
    Bilmeden ahkâm kesmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkaradeniz -- 7 Mart 2016; 16:22:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

Banada aynısını söyledi hocam. Toz falan kalabilirmis. Benim araçta saysam 25-30 tane bu resimde gösterdiğiniz gibi küçük noktalar mevcut. Bende tartışmayı sevmiyorum yasin kardes de son derece sakin konuştuğu için bişi demedim. Şimdi burdan getirin bakalım demekle olmuyo sayın yostuning getirdik normal dediniz kim bilir daha kaç kişi var böyle.

Bende varım bu şekilde, dediğiniz gibi baya var bencede.
    Lakin Yasin'i sevdiğim için şimdilik ses etmiyorum. Bakalım dahada gitmezse sıkıntı olacak gibi (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDDerhan

quote:

Banada aynısını söyledi hocam. Toz falan kalabilirmis. Benim araçta saysam 25-30 tane bu resimde gösterdiğiniz gibi küçük noktalar mevcut. Bende tartışmayı sevmiyorum yasin kardes de son derece sakin konuştuğu için bişi demedim. Şimdi burdan getirin bakalım demekle olmuyo sayın yostuning getirdik normal dediniz kim bilir daha kaç kişi var böyle.

Bende varım bu şekilde, dediğiniz gibi baya var bencede.
    Lakin Yasin'i sevdiğim için şimdilik ses etmiyorum. Bakalım dahada gitmezse sıkıntı olacak gibi (:

Benim de her camda onlarca var benzer şekilde. Dikkatli baktığımda noktalarıın içinde toz zerreciklerinin kaldığını görebiliyorum. İçinde toz kaldığı için ne kadar beklersek bekleyelim geçmeyecektir. Yasin usta kibar ve ilgili birisi ancak yeterince bilgili olduğunu düşünmüyorum. Cam filmi için tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarsom -- 9 Mart 2016; 17:43:19 >

• serdarsom S kullanıcısına yanıt
    Desiğiniz gibi ise onları değiştiririz hocam yaparken de söylediğimiz çok küçük kalabilir ama büyük oranda ve uzaktan belli ise zaten değiştiririz

• serdarsom S kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi hocam yasin usta gerçekten kibar ve ilgili sohbetide hoş lakin cam filminde eksikleri var. Cam filmi yapan başka bi yere gittim porshe cayenne için film yapiyolardi öyle titiz yapiyolardiki içimden keşke buraya gelseydim diye geçmedi değil. sonra benim filmleri inceledi kaç lira verdin buna dedi 150 dedim yazık olmuş dedi ve kendi yaptıklarını gösterdi yasin ustanin kalabilir dediği bir tek toz zerresi yoktu. Ben bide izmirden gelmiştim. Neyse artık olan oldu ama bende cam filmini tavsiye etmiyorum.

• Arkadaşlar lütfen önce bize gelin çözüm bulunmaz ise yazın buraya ama önce bize ulaşın. Kalp kırmak kolay onemli olan kalp almak... Gözle görülür hataları değiştiririz tabiki ama yakından bakınca gibi bahanelerle getirmeyelim lütfen

• Kampanya devam ediyor mu?
  • Bende sıkıntı yok Allah'a şükür

• Bende oto kuaför için an itibariyle aracımı bıraktım. Koltukların bej ve biraz kirlice olması nedeniyle yarın akşama ancak yetiştirirebileceklerini söyledi yasin usta oto kuaförde makbulü de 2 gündür zaten hem detaylı temizlik hem boya koruma koltukların kuruması vs. İnşallah memnun kalırım. Baya bir arkadaşımda geri dönüş bekliyor benden, forumda da merak eden var. Yarın akşam işlemler sonrası foruma tecrübemi yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yostuning

Arkadaşlar lütfen önce bize gelin çözüm bulunmaz ise yazın buraya ama önce bize ulaşın. Kalp kırmak kolay onemli olan kalp almak... Gözle görülür hataları değiştiririz tabiki ama yakından bakınca gibi bahanelerle getirmeyelim lütfen

İşçiliklerinin kötü olduğu ve sonrasında hatalarını kabul etmeyip ayıplı hizmeti telafi etmedikleri konusunda uyarımı yapmış ve bu konuya yazmayacağımı söylemiştim ama son yorumu görünce dayanamadım.

Bakın konunun ilk sayfasında ve ilerleyen sayfalarda ne demişsiniz:

quote:

Çizilmez cam filmi kullanıyoruz, Kabarcık için %100 değişim yapıyoruz.

Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

quote:

Gelelim garantiden kasıt ne? Güneşten dolayı morarma, beyazlama, hava kabarcığı yapma, kavlama, çizilme(elibize anahtarı alıp çiziliyormu diye çizilenler garanti dışıdır)...

Şimdi gelelim müşteri memnuniyeti olayına. Ben uygulama yaptırdıktan sonra sol ön camdaki film boydan boya çizikti (Çizilmez cam filmi, 5 yıl garantili, hem de LLumar) Ertesi gün işi gücü bırakıp dükkanınıza geldim, ona bile mırın kırın edilip değişim yapıldı. Sonrasında 4-5 gün cam açmadığım ve fazla dikkat etmediğim için fark edemediğim, camlarla film arasında KIL, TÜY, TOZ vb. kalmasından onlarca kabarcık olduğunu ve arka camlarda işçilik hatası olduğunu burda yazdım ve ''Getirin bakalım'' cevabını verdiniz. Yine bir fırsat bulup geldiğimde ''Ağbi normal bu kadar olur, %20'ye kadar kabarcık normal, arka camları da sonradan soyulmasın bilerek öyle yaptım'' cevabını aldım. Resimleri buraya eklediğimde ''Olmaz bu şekilde teslim etmeyiz'' demiştiniz oysa. Profesyonel işçilik diye lanse edilince, ortaya çıkarılacak işin güzel olmasını bekledik, hata mı ettik?

Müşteri memnuniyeti önemli, filmin ve işçiliğin garantisini şahsen 5 yıl olarak veriyoruz dediniz ama son mesajınızdaki tavrınız aklıma GORA filmindeki ''Büyüteçle bakıyor, niye büyüteçle bakıyorsun?...'' repliğini getirdi.

quote:

Gözle görülür hataları değiştiririz tabiki ama yakından bakınca gibi bahanelerle getirmeyelim lütfen

https://www.youtube.com/watch?v=hTpcNO0l_pI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 12 Mart 2016; 23:25:04 >

• quote:

Cam filmi yapan başka bi yere gittim porshe cayenne için film yapiyolardi öyle titiz yapiyolardiki içimden keşke buraya gelseydim diye geçmedi değil. sonra benim filmleri inceledi kaç lira verdin buna dedi 150 dedim yazık olmuş dedi ve kendi yaptıklarını gösterdi yasin ustanin kalabilir dediği bir tek toz zerresi yoktu. Ben bide izmirden gelmiştim. Neyse artık olan oldu ama bende cam filmini tavsiye etmiyorum.

Size de geçmiş olsun. Cam filmi olayında tek bir toz tanesi bile kabul edilemez. Profesyonel olarak bu işi yaptığını iddia eden bir işletmenin gelip de toz kalması normal demesi, insanın aklıyla alay etmektir. Ortamın temiz olması ve uygulama esnasında her iki yüzeyin de tozdan arındırılması gerekiyor. Ben açıkçası ilk fırsatta işini düzgün yapan bir yere gidip ücreti neyse verip söktüreceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 12 Mart 2016; 23:36:10 >

• Tekrar söylüyorum beyfendi eğer resminü koyduğunuz şekil ise getirin değişim yapılacak %100

• Hocam kuaför için yorumlarını bekliyorum. Benim aracımda krem renk döşeme yaptırmayı düşünüyorum.
  • Murat006 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben memnun kaldım. Çocuklu bir aile olduğumuzdan koltukların bej renkli olmasının da yardımıyla feci durumdaydı. Beklediğimden daha iyi şekilde temizlemişler. Konsol kapı kolları pırıl pırıl neredeyse ilk sıfır aldığım gibi olmuş. Tavan da da hanımın oje rimel izleri vardı onlarda kaybolmuş gayet temiz. Boya koruma kısmı ise klasik pasta cila gibi çok profesyonel bir iş değil, hoş pro bir iş dahi olsa ömrü 6 ay. Motorda gayet temiz bir durumda. Cumartesi sabah 9 gibi bıraktım aracımı pazar 18:30 gibi de teslim aldım. 3-5 saatte temizleyip verelim paramıza bakalım mantığını gütmedikleri içinde ayrıca memnun kaldım.

Yasin arkadaşımızda gayet hoş sohbet ve kendi emeğiyle elinden geleni yapmaya çalışan bir arkadaş. Ben memnun kaldım. Sonax vb gibi pro car care system etiketli yerler gibi beklememek lazım tabiki. Zira oralarda 400-500 TL gibi rakamlar vermek gerekir. 200 TLye el emeği göz nuru esnaf işi oldu benimki ben memnun kaldım hocam.herkese aynı emeği verebilirlerse şikayet alacaklarını sanmam. Ama cam filmi işine benzerse birşey diyemem tabi.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.