Şimdi Ara

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
29
Favori
23.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyamız 3-29 şubat tarihlerinde geçerlidir

Kalitemiz ve referansımız sizden gelen bildirimlerdir...

5 yıl garantili LLUMAR marka cam filmleri 5 cam KDV dahil 150tl donanım haber üyelerine geçerli fiyattır..

Açılışa Özel Kampanyamızdır.

Profesyonel işçilik ve müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet vermekteyiz...
    Bekleme süresi boyunca çay, kahve, su, vb. siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Filmimizin Tonları resimler içerisine eklenmiştir...

Yos Tuning & Oto Kuaför

Lütfen Randevu alarak geliniz.
    İrtibat:(0312) 911 1 YOS (967)

Keçiören Çiçekli mahallesi, Selçuklu caddesi(Papaz Deresi) Tezol sokak no:2 ANKARA
     CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL
     CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yostuning -- 3 Mart 2016; 6:11:03 >

• Istanbul'da uygun fiyata yapan tavsiye edebileceğiniz yerler neresi arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ist ist ist

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) İstanbulda illaki vardır iyi ustalar beyefendi ama benim bilgim yok...Yolunuz Ankaraya düşerse bekleriz
  • KDV hariç fiyatıysa dahilini de görmek isteriz. diğer konuda yönetim uyarmıştı, yasalara aykırı iş yapmayın diye galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.
    Sanayide 4 cam 90 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahalı

• Orjinal llumar 5 camı 150 liraya yap adanadan gelecem

Sahte llumar piyasada çok, LUMAR diye sürüyorlar piyasaya mesela

• Orijinal lumar 150 tl ise cok iyi fiyat.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Orjinal Lumar Kesinlikle orjinallik garantisi veriyoruz.
    Sadece şubat ayı için fiyat bu fiyattır amacımız daha iyi hizmet verebilmek ve çok yüksek fiyatlarla insanların kandırılmasına dur demektir.
    Kar oranımız yok denecek kadar azdır anca reklamın pahası piçilemez mantığı ile hareket etmekteyiz...
    Teşekkürler
  • yostuning kullanıcısına yanıt
    az önce aradım saat 7 de orada olacağım dedim randevu aldık bakalım. araba çok kirli bu arada hemde yıkanmış olur llumar mı değil mi az çok anlarım akşama ya da yarına foto paylaşırım arkadaşlar.
  • izmirde de böyle reklama ihtiyacı olan firmalar bekliyoruz
  • 150 tl yi şimdi ödesem ama arabayı yazın alacağım için yazın yaptırsam olur mu :) ciddiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canozturk -- 3 Şubat 2016; 18:19:13 >
  • Kampanya süper ötesi görünüyor. Bir randevu da ben aldım. HAyırlısı bakalım
  • bizden gidenden bir resim göreydik iyiydi :)
  • istanbul icin cevap beklliyoruz arkadaslar.

• Cuma günü alfa romeo giulietta aracım için randevu aldım arkadaşlardan, uygulama sonrası resimleri göndereceğim.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Çizilmez cam filmi kullanıyoruz, Kabarcık için %100 değişim yapıyoruz.

Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.
  • Yarin oglen 12 de getireyim mi

• Dun ciktim ankaradan 2 gun evvel yazaydinya gurbnim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.