Şimdi Ara

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
29
Favori
23.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende hafta sonu Yasin kardeşimde yaptırdım yaklaşık 3 saat emek verdi fakat özellikle ön camda çok hata var 2 tane bozuk para büyüklüğünde kabarcık ve alt noktalarda boşluklar var, kelebeklerde boşluklar var,yan camları detaylı incelemedim fakat oralarda da hatalar mevcut, neyseki ev yakın hafta sone felan geçerken dükkana bir uğrayacağız inaşallah..
    Bu mesaja eklenen görseller:

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• ReDDerhan kullanıcısına yanıt
    2 numara hocam
  • Izmitte yok mu soyle guzel isciligi olan bir yer bilen? Epeydir aklimdaydi ama ankara bu ara gitme ihtimalim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    kabarcıklara kesinlikle el sürmeyin 1 hafta içinde kaybolur içindeki sıvı buharlaştıkça. buna hata denmez bence ziya her film çekilen yerde karşılaşılan bir olay. çekebiliyorsanız aracı güneşe çekin hızlansın kuruma işlemi.
  • bur4k_ B kullanıcısına yanıt
    daha söylediklerimden vazgeçtim 2 numara önler için iyi gece görüşü epey etkiliyor doğal olarak 3 numarada çok zorlanırsınız sanırım dün akşam ki ilk gece sürüşten sonra bu kanıya vardım.
  • Clio 2 aracıma film çektirmeyi düşünüyorum. Farlarda sararma mevcut, far temizleme işlemi yapıyor musunuz. Hem film hem de far temizleme işlemini aynı anda aradan çıkarmak için soruyorum. Yapıyorsanız fiyat nedir?
  • Bende iki aracıma LLumar film çektirdim. Yasin kardeşimiz işinde gayet titiz ve özenle yapıyor. İçiniz rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz. Fotoğraflar refarans olsun diye paylaşmak istedim
    Bu mesaja eklenen görseller:

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• sulo2525 S kullanıcısına yanıt
    far temizleme de yapıyoruz far kaplamada ;) siz gelin seçin far temizliği farın durumuna göre fiyatlandırılıyor ama sizi üzmeyiz film çekilirken oda yapılır çıkar aradan
  • yostuning kullanıcısına yanıt
    Cumartesi sabah gelmeyi düşünüyorum o zaman eğer randevu yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo2525 -- 24 Şubat 2016; 16:55:19 >
  • 0312 911 1 YOS (967) numaradan arayınız lütfen
  • Far karartma yaptık Film çektirdik herşey on numara Yasin ustaya bırakın o kafasına göre halleder :) Tekrar teşekkürler.

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

eve geçince daha detaylı foto eklerim arka farlarıda kararttık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: waitu

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

Arkadaşlar konu çok rağbet gördü, tebrik ederim güzel işler çıkıyor ama cam filmi piyasası belli, orjinalliğin kanıtlanması gerek. Piyasada raf ömrü bitmiş veya kullanılamayacak 2. kalite cam filmleri geziyor veya çok miktarda uzakdoğu filmi. Buna karşılık burada at serisi cam filmi uygulandığı söylenmiş ama benim orjinallik açısından bir kaç sorum olacak.

*Ürünün faturası rakamlar kapatılacak şekilde sayfaya sunulabilir mi?(LLumar Türkiye Distrübütörü Akmanlar gruptur, bayileri de sitesinde mevcuttur)
    *Ürünün Orjinal AT serisi barkodlu LLumar kutusu mevcut mu? Mevcutsa resmi sayfaya atılabilir mi?
    *LLumar hatasız filmlerine LLumar logosu basmadan göndermez. Aşağıdaki resimde olduğu gibi jelatinde LLumar logosu mevcut mu?

Ürünlerin orjinalliği konusunda bu bilgileri sayfada paylaşırsanız çok memnun olurum. Eğer ikna olursam 4 kadar arkadaşım tarafınıza cam filmi uygulatacak.

İyi çalışmalar

takip

Sadece bir film kutusu paylaşılmış ama benim sorduğum sorulara cevap verilmemiş. Ne faturanın rakamları kapatılıp konuya sunulmuş, ne de AT 20 CH SR HPR kodlu ürününüzün kutusu paylaşılmış. Yanlış anlamayın ama bu orijinallik için yeterli değil. İnsanlar burada sizlere güvenip film çektiriyorlar ama 2 yıl sonra filmler solmaya başladığında garantinin sürüp sürmeyeceğini veya sizi bulup bulamayacaklarının garantisini kim verebilir? En basitinden sorayım: herkes %20 film çektirdi ama siz bize sadece bir adet AT 35 kutusu görseli paylaştınız. Şuana kadar aşağı yukarı 5 rulo(AT 20) film harcamışsınızdır ama siz bu AT 20 lerin ne kutusunun ne de faturasının görselini paylaşabildiniz.

Konunuzu baltalamak istemiyorum ama sunduklarınız ne garanti açısından, ne de orjinalik açısından objektif bir şekilde bakıldığında anlam ifade etmiyor. LLumarın ön cam filmini 100 TL ye çekiyoruz diyorsunuz. Hangi serisi olduğunu, kutusunu, ön cam filminin logosunu, faturasını hiçbir şeyini paylaşmıyorsunuz. LLumarın orjinal filmini 100 TL ye çekmenin mümkünatı yok. Sonrasında Suntek marka çektiğinizi söylemişsiniz aracınıza ama ne serisini, ne koyuluk derecesini(%) verebiliyorsunuz. Kutu görselini ve rulonun içindeki etiketi paylaşmanız gerek. Bu arada LLumar cam filmleri satış rakamları aşağıda. LLumarın ön cam filmi AIR serisidir. Liste fiyatı 1000$ + KDV'dir ve bir arabaya yaklaşık 2 metre gider. Yani bir rulodan 15 araba çıkar ve bu da araba başına 70$ + KDV yapar. 100 TL ye LLumar ön cam filmi çekilir mi çekilmez mi siz karar verin. Amacım sadece gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya çalışmak, kimsenin ekmeğinde vs. gözüm yok. Ama bir kutu ve bir ruloyla orjinal LLumar kullandığınız kanısına biz varamayız.

Fiyatlara KDV dahil değil.

LLumar bayisi olursan garanti kartı verebiliriz demişsiniz ama LLumar bayisi olmayan EMR GARAGE 199 TL ye(KDV dahil) AT serisi faturalı LLumar cam filmi çekiyor ve garanti kartı veriyor. Linki de aşağıda. Bence böyle şeylere gerek duymamalısınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_103585775/tm.htm

quote:

Orijinalden alıntı: yostuning

Arkadaşlar lumar toptancımız ile görüştüm dedi ki; lumar bayisi olursan garanti kartlarından veririz size ama o zaman da bayiler arası rekabet yaratmamak için ZORUNLU 300-350tl den aşağı film çekemiyormuşuz. Ve başka markalarıda çekemiyormuşuz o yüzden bu bizim işimize gelmiyor... Ürün orjinal sıfır kurusunda gelmektedir geri dönüşüm falan değildir öyle bir durum olsa filmde hata çıkar öyle bir durumda da haklı olarak söktürürsünüz. Gelelim garantiden kasıt ne? Güneşten dolayı morarma, beyazlama, hava kabarcığı yapma, kavlama, çizilme(elibize anahtarı alıp çiziliyormu diye çizilenler garanti dışıdır)...
    Yaptığımız işlerden hiçbir olunsuz yorum almadık şimdiye kadar farklı amaçlar ile yazanları lütfen dikkate almayınız.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 24 Şubat 2016; 22:20:55 >

• Siz konuyu iyi takip etmemişsiniz amacınızda belli zaten o yüzden tek cevabım emeğe saygı

•  CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• Yaptığımız işe güveniyoruz tüm orjinallik resimlerini attık ama hala karalama yapmaya çalışanlara rağmen randevu alan ve memnuniyetlerini foruma attıkları resimlerle gösteren arkadaşlara gönülden Teşekkürler...
  • Kampanya uzarsa güzel olur. Bu sıralar müsait olamadım. yarın iş için şehir dışındayım, bir hafta yokum malesef. Sonrasında yaptırmayı düşünüyordum
  • 29 şubata kadar ileri tarihde olsa alabilirsiniz kampanyaya dahil ederiz

• maxpower M kullanıcısına yanıt
    Araçlardaki 3 numara galiba? Yeni leon da ön camda hangisi uygulandı?

• istanbulada gelin yav :)
  • İleride belki 😄

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.