Şimdi Ara

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
29
Favori
23.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar;

Forumda arama özelliği geçici olarak devre dışı bırakılmış muhtemelen sorulmuştur ama bulamadım. Kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyuz?

Teşekkürler
  • Arif kullanıcısına yanıt
    evet kredi kartıyla ödeme mevcut denildi
  • Bu kampanya arka cam ve yan camlar olmak üzere 5 cam için değil mi?
    Peki, ön cama da taktırsak fiyatı ne kadar olacak? (filitreli olanlardan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Bu kampanya arka cam ve yan camlar olmak üzere 5 cam için değil mi?
    Peki, ön cama da taktırsak fiyatı ne kadar olacak? (filitreli olanlardan)

ben de merak ediyorum.
  • Merhaba istanbulda oldugum icin kampanyadan faydalanamiyorum. A3 sedan sahibiyim ic dosemesi siyah arac rengi beyaz Llumar atr serisi bir kac model var hangisini secmeliyim bilemedim ona gore llumar bayiileriyle pazarlik etmeyi dusunuyorum 5 cama 3 numara atr serisinde cok koyu olmaz sanirim.. Atr serisindeki modellerin ozellik detayini bilemedigim icin karar veremedim. Yardiminizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilgı alaka cok guzel ıscılık on numara henuz ıslemler bıtmedı bıttıkten sonra ayrıntılı foto eklerım...

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Merhabalar;

Forumda arama özelliği geçici olarak devre dışı bırakılmış muhtemelen sorulmuştur ama bulamadım. Kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyuz?

Teşekkürler

pos var ama nakit daha çok tercih ediliyor ek bilgi olarak sunayım.
  • bur4k_ B kullanıcısına yanıt
    dış görünüş olarak aracın içeriği kararacağı için koyu görünecektir. ama güneşli havada içeriden görünüş olarak 3 uygun. cama güneş vurduğunda 3 mü yaptırsaydım acaba diye düşünmedim değil.
  • portative P kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ön cam fiyatları sadece ön cam yapılırsa 125tl ama diğer 5 camı da bizde yaptıran arkadaşlara 75-100tl arası değişir.
    Geçikme için kusura bakmayın
  • bur4k_ B kullanıcısına yanıt
    5 cam 3 numara gece zorlar arkalar 3 ama önler 2 olmalı şahsi fikrimiz çünkü dikiz aynaları akşam çok lazım oluyor
  • yeni gelen filmimiz ilk önce kendi aracımızda denedik sizlere fikir vermesini için.

Bu mesaja eklenen görseller:

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yostuning -- 23 Şubat 2016; 17:09:26 >

• yeni gelen film hangisi?
  • araç üzerinde sağ ve solda bulunan filmler
  • yostuning kullanıcısına yanıt
    )) hocam onu anladım
    markası nedir nedir özelliği kaç numaradır vs vs
  • Suntek marka orta koyulukta koyusu tam ayna gibi açığı var birde hocam denemek amaçlı aldık eğer severseniz bunun 5 cam fiyatı şuan için 200 tl bunun hem maliyeti hem işciliği daha çok. Orjinal usa filmi

• quote:

Orijinalden alıntı: yostuning

araç üzerinde sağ ve solda bulunan filmler

Bunlarda LLumar marka sanırım, bu üründe de fiyatınız aynı değil mi.
    Ben çok beğendim bunu. Ürünün orjinalliği konusunda da ispatını yapyı arkadaşımız, fiyat aynıysa arayacağım sizi en kısa sürede.

Haberlerinizi bekliyorum.
    İyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDDerhan -- 23 Şubat 2016; 18:05:20 >
  • Bugun aracıma fılm cektırdım. Yasın kardeşimiz işini özenle yapıyor. İnşallah gelecekte bir sıkıntı yaşamazsak sorun yok.
    Bu mesaja eklenen görseller:

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• quote:

Orijinalden alıntı: yostuning

5 cam 3 numara gece zorlar arkalar 3 ama önler 2 olmalı şahsi fikrimiz çünkü dikiz aynaları akşam çok lazım oluyor

hocam daha önceki yazılanlara göre ben 1 numarra daha koyu diye anlamıştım, yanlış mı anladım? bu mesaja göre siz de 3 koyu diyorsunuz. en açık renklisi hangisi yani? önlere açık arkalara koyu yaptırsak?
  • wolkien kullanıcısına yanıt
    En açık numara 1. Benim şahsi görüşüm farklı koyulukta yaptırırsanız çok sırıtır. 5 cam aynı koyuluk olmalı bence.

• wolkien kullanıcısına yanıt
    Aynen 1 numara en açık eğer çok koyu olması gübi bir amacınız yoksa 2 numara ideal olur

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.