Şimdi Ara

cam filmi yaptırcam nelere dikkat edeyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
18.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cam filmi yaptırcaam beyler nelere dikkat etmem lazım ankarada yaşıyorum cok sıkıntı olacağını sanmıyorum gördüğüm araçların %80 cam film li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaNeRR -- 23 Mayıs 2012; 0:05:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

cam filmi yaptırcaam beyler nelere dikkat etmem lazım ankarada yaşıyorum cok sıkıntı olacağını sanmıyorum gördüğüm araçların %80 cam film li

Cam filmi kanunen yasak...

Olmaz olmaz ama bir gün mutlaka bu konuda sorun yaşarsın... Diğer araçlarda olması yasak olmasını engellemiyor, iki yanlış bir doğru yapmaz...

Cam filmi yerine aracının orijinal camlarından renkli olanını taktırmayı düşün derim...

Hem muayenede sorun olmaz, hem de polis ile problem ihtimali ortadan kalkar.

• anladım yorumun için teşekkürler dostum renkli cam taktırmam biraz zor araç eski sonuç olarak birde muane yarın geçdikden sonra düşünüyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

cam filmi yaptırcaam beyler nelere dikkat etmem lazım ankarada yaşıyorum cok sıkıntı olacağını sanmıyorum gördüğüm araçların %80 cam film li

Polislere dikkat et yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Adamın İmzası Her Gördüğümde Krize Sokuyor Beni
  • Ucuza kaçma. Çok pahalıyada kaçma.
    Dışardan koyu görünsün ancak içerden çok rahatsız etmesin.

Benim ilk filmler felaketti. Sanki çift taraflı film çekmiş resmen dışarısını çok az görüyordum. Gece ise ölüm gibiydi :))

Filmleri 2 ay sonra sokturdum ve solarmaster markasını tercih ettim. 3 senedir çok memnunum. Ön cam dahil filmli.
    Ancak içeride kesinlikle rahatsızlık yasamıyorum.
    Dışarıdanda içerisi pek görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Ucuza kaçma. Çok pahalıyada kaçma.
    Dışardan koyu görünsün ancak içerden çok rahatsız etmesin.

Benim ilk filmler felaketti. Sanki çift taraflı film çekmiş resmen dışarısını çok az görüyordum. Gece ise ölüm gibiydi :))

Filmleri 2 ay sonra sokturdum ve solarmaster markasını tercih ettim. 3 senedir çok memnunum. Ön cam dahil filmli.
    Ancak içeride kesinlikle rahatsızlık yasamıyorum.
    Dışarıdanda içerisi pek görünmüyor

dostum polislerden yana sıkıntı yaşamıyomusun ön camda dahi var diyosun

Polislerden nasıl dikkat edecem dostum bir formül var mı?

birde r0x napim ya sıktı imza bende böle takılıyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaNeRR -- 23 Mayıs 2012; 0:32:20 >

• Ön camda yanlar kadar koyu film yok.
    Atıyorum yanlar 2.25 olsa ön cam 0,75tir. Çok sırıtmıyor :)
    Gündüz değil ama gece Çok sefer çevirmeye girdim ama filmlerden hiç ceza yemedim daha.
    Belki karşımdaki polise saygı duymak ve kurallara uymamdandir.
    Çevirmeye girerken her daim kemer takılıdır, sırf çok çakmasın diye ön camları sonuna kadar acarım, iç ışığı yakar sakınce beklerim.
    Sen güleryüzlü isen emin ol karşındaki polis %95 oranında aynı sekilde karşılık veriyor.

Ha istese yazmaz mı yazar. Belki bana hep iyileri denk geldi
    Filmden ceza yemiş 3-5 arkadasım da var.
    Belkide şans.

Ama sen öne film çektirme yinede.

• quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Ön camda yanlar kadar koyu film yok.
    Atıyorum yanlar 2.25 olsa ön cam 0,75tir. Çok sırıtmıyor :)
    Gündüz değil ama gece Çok sefer çevirmeye girdim ama filmlerden hiç ceza yemedim daha.
    Belki karşımdaki polise saygı duymak ve kurallara uymamdandir.
    Çevirmeye girerken her daim kemer takılıdır, sırf çok çakmasın diye ön camları sonuna kadar acarım, iç ışığı yakar sakınce beklerim.
    Sen güleryüzlü isen emin ol karşındaki polis %95 oranında aynı sekilde karşılık veriyor.

Ha istese yazmaz mı yazar. Belki bana hep iyileri denk geldi
    Filmden ceza yemiş 3-5 arkadasım da var.
    Belkide şans.

Ama sen öne film çektirme yinede.

anladım dostum yok öne çektirmem ya o yemez açıkcası yanlara cok koyu olmamak kaydıyla yaptırcam

• Çevremdeki birçok arkadaş en açık cam filmi taktıranlar bile ceza yedi.
  • ankarada belli başlı yerler sakat onu biliyorum onun dışında istanbulda baya önem göstermeye başlamışlar bu duruma açık renk yaptırcam ben zaten hayırlısı artık
  • Aracımın yan camlarında 2, arka camında 3 numara film var. Henüz bir sıkıntı yaşamadım.

Bir daha da kesinlikle filmsiz araca binmeyeceğim. Yazın güneş ışınlarından bir nebze koruyarak daha rahat yolculuk etmenizi sağlıyor, kırmızı ışıklarda rahatsız edici bakışları engelliyor. Yararı çok.

Ben de Ankara'da yaşıyorum.

Fiyat olarak ne düşünüyorsun?
  • Normal şartlarda yasak, ancak polisin o günkü yapacağı uygulama ile doğrudan ilgili... Bir emir gelir kemer uygulaması yapar, bir emir gelir film uygulaması yapar, bir emir gelir alkol uygulaması yapar...

Sizin de şansınıza artık. Kemer uygulamasında cama odaklanmazlar, alkolde hiç bakmazlar... Yırttığınızı zannedersiniz, ancak o filmler olduğu sürece büyük şehirlerde sorun yaşama ihtimaliniz var...

Takdir sizlerin...

Haaa güzel olmuyor mu? Bayılıyorum bu tarz camlara o ayrı...

• kolluk kuvvetlerine çok dikkat et
  • Cam filmi teknik değişiklik olduğundan bir kere yakalattıktan sonra ya söktüreceksin ya da ruhsata işleteceksin. Güneşe karşı alerjisi falan olanlar doktor raporu ile işletiyorlarmış diye duydum ama zor görünüyor. Eğer filmle ikinci kez yakalanırsan aracı bağlarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Aracımın yan camlarında 2, arka camında 3 numara film var. Henüz bir sıkıntı yaşamadım.

Bir daha da kesinlikle filmsiz araca binmeyeceğim. Yazın güneş ışınlarından bir nebze koruyarak daha rahat yolculuk etmenizi sağlıyor, kırmızı ışıklarda rahatsız edici bakışları engelliyor. Yararı çok.

Ben de Ankara'da yaşıyorum.

Fiyat olarak ne düşünüyorsun?

Fiyat olarak 150 diyen yer var 250 diyen yer var 85 e buldum orda bi arkadaş yaptırdı american çizilmez baya iyi duruyo bilmiyorum valla
  • Hazır böyle konu açılmışken bilgisi olanlara sorayım.Siyah renk aracıma bende Film ya da Bod Perde yaptırmak istiyorum.Polisten çekiniyorum da perdeye birşey demiyorlar herhalde kullananların yorumlarını merak ediyorum.film mi perde mi hemen hemen aynı fiyatlarda.Ayrıca film yasaksa niye satışı yapılıyor ve polislerde kamu görevlileri de abartılı film kullanıyor bu sana yasak ama ben yaparımdan başka birşey değil mi!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhan1923

Hazır böyle konu açılmışken bilgisi olanlara sorayım.Siyah renk aracıma bende Film ya da Bod Perde yaptırmak istiyorum.Polisten çekiniyorum da perdeye birşey demiyorlar herhalde kullananların yorumlarını merak ediyorum.film mi perde mi hemen hemen aynı fiyatlarda.Ayrıca film yasaksa niye satışı yapılıyor ve polislerde kamu görevlileri de abartılı film kullanıyor bu sana yasak ama ben yaparımdan başka birşey değil mi!!

bizler de vatandaş olarak "o kamu görevlilerinin araçlarına ceza kesebilsek" ne güzel olurdu

bod perde için bir yaptırım söz konusu değil diye biliyorum.

• Polisten her an ceza yiyip,polislerin flimlerini çizme riskini göze almalisin öncelikle.Flim olarak Llumar ürünlerini tavsiye ederim.

• O gün bir polis arkadaşla aramda geçen konuşma P-arabaya o gün film çektirdim süper oldu B-nasıl yani yasak değilmi P-yasaak b-ee sen nası çektirdin ceza kesmiyorlarmı p-biz polisiz bir şey diyemezler durum bu yani kendilerini bir şey sanıyorlar

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.