Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Launched: ikinci silahınız bazuka ile değiştirilir launcher,
    ölen askerlerden cephane alınabilir

Lookout: düşmanların isimleri çok uzun mesafelerden bile ekranda gözükür hemen farkedersin ve mini map daha büyük alanı kapsar

Forage: ölen askerlerden cephane alınabilir ve hızlı silah değiştirilebilir

Hustle: hızlı reload

Rifleman: iki ana silah alınabilinir ve hızlı silah değiştirilebilir

Duelist: ikinci silahta 2 eklenti eklenebilinir

Gunslinger: sprint atarken(koştururken) ateş atmeye daha hızlı başlanır

Espionage: düşman uçakları ve hasar verdiğimiz düşmanlar mini-mapte belirir

Smoked: Extra ölümcül ekipman ve duman elbombası

Hunker: bombalardan az etkilenme

Scoped: nişan alırken silahın namlusu sallanmaz daha iyi isabet oranı alırsın

Undercover: lookouta karşı perk yani isminiz hedef alındığızda gözükmez ve öldürdüğünüz düşmanların yerinde kurukafa işareti belirmez

Ordnance: Scorestreakler yani puan alıp aktif ettiğimiz uçaklar toplar vs daha az puana açılır

Requisitions: Scorestreak puanları ölünce silinmez ama bir Scorestreak daha fazla puanda açılır ve maç boyunca sadece bir kere açılır

unsuspecious - yürürken daha az ses çıkarma ama sesi tam kesmiyor onun için mountain sınıfı sesi tam keser

Energetic: daha uzun sprint atabilme

Birde bazı perkler sadece division prestige olunca açılır:
    Scoped - infantry
    Energetic - airborne
    unsuspecious - mountain
    Hunker - Armored

Eksiklerim olabilir bulabildiklerim ve aklıma gelenleri yazdım

• wyldechild W kullanıcısına yanıt
    Harikasın dostum ellerine kollarına sağlık helal olsun.
  • Adamlar oyundan atiyor artik saglam basinca bunlara adam bye dedi bana dagittigim yerden bi baktim cikmisim vay ak 47 ler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 26 Aralık 2017; 16:54:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wyldechild

Launched: ikinci silahınız bazuka ile değiştirilir launcher,

Lookout: düşmanların isimleri çok uzun mesafelerden bile ekranda gözükür hemen farkedersin ve mini map daha büyük alanı kapsar

Undercover: lookouta karşı perk yani isminiz hedef alındığızda gözükmez ve öldürdüğünüz düşmanların yerinde kurukafa işareti belirmez

Ordnance: Scorestreakler yani puan alıp aktif ettiğimiz uçaklar toplar vs daha az puana açılır

Requisitions: Scorestreak puanları ölünce silinmez ama bir Scorestreak daha fazla puanda açılır ve maç boyunca sadece bir kere açılır

unsuspecious - yürürken daha az ses çıkarma ama sesi tam kesmiyor onun için mountain sınıfı sesi tam keser

Scoped - infantry
    Energetic - airborne
    unsuspecious - mountain
    Hunker - Armored

Hocam prestige nasıl oluyoruz?

• Cod larda en sevdiğim olaylardan biri silarlarda yaptığımız oynamaların oyuna etkisini çok iyi hissetmek bu oyunda bu özellik varmı , taktiksel olarak kendinize göre optimize edebiliyormuyuz silahı
  • theheretic kullanıcısına yanıt
    Valla mükemmel oynuyorsun, videoda çok güzel olmuş. joystick ile mi böyle güzel oynuyorsun?
  • Sağolun hocam. 2008 ps3 den beri konsolda oynuyorum oyunları, alıştık iyice herhalde. Evet Ds4 ile oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theheretic -- 26 Aralık 2017; 20:35:40 >
    Valla hayran kaldım, bende konsoldo oynuyorum oyunları ama beni delik deşik ediyorlar. Hatta dün gece Cod oynarken kolu tv ye fırlatacaktım Bir oyunda ortalama kill 8-9 falan. Taktik alalım o zaman senden
  • Hocam öncelikle şunlar çok önemli. Şimdi biz bir kere online multi-player oyunlarda Avrupa ve Amerika'ya göre zaten bir sıfır geride başlıyoruz ping durumu yüzünden. Kablolu, sorunsuz iyi bir bağlantı ve kesinlikle düşük input laglı bir tv çok önemli. Ben de 50 mbit fiber var. Konsola modemden bağlantı kablo ile. Bu yaz düşük input lag değerlerine sahip yeni bir tv aldım. İnanın çok farkediyor.

Sonrasında ise dediğim gibi zamanla bu oyunlara alışmak kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theheretic -- 26 Aralık 2017; 21:6:52 >
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    tabi ki de, her değiştirdiğin özelliği cidden hissediyorsun oyundayken
  • quote:

Orijinalden alıntı: theheretic

Hocam öncelikle şunlar çok önemli. Şimdi biz bir kere online multi-player oyunlarda Avrupa ve Amerika'ya göre zaten bir sıfır geride başlıyoruz ping durumu yüzünden. Kablolu, sorunsuz iyi bir bağlantı ve kesinlikle düşük input laglı bir tv çok önemli. Ben de 50 mbit fiber var. Konsola modemden bağlantı kablo ile. Bu yaz düşük input lag değerlerine sahip yeni bir tv aldım. İnanın çok farkediyor.

Sonrasında ise dediğim gibi zamanla bu oyunlara alışmak kalıyor.

TV interneti ps4 de ki internete etki ediyor mu?
  • Tv interneti değil hocam. Tv de ki input lag değeri. Ds4 ü hareket ettirdiğinizde TV de ki gecikme süresi. Konumuz oyunlar olduğu için ds4 örneğini verdim. Ne kadar az ise o kadar avantajlı olursunuz. Mesela Battlefield 1 için örnek verirsek, konusunda görüyoruz ki en iyi ping değerini alıyorum diyen kişi (Türkiye için) 50ms aldığını söylüyor. Ortalama 50 ms veya üstü kötü bir tv ile beraber 100 ms lik bir gecikmeyle oynuyorsunuz demektir yani rakip sizden 1 sn. daha avantajlı oynuyor anlamına gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: theheretic

Tv interneti değil hocam. Tv de ki input lag değeri. Ds4 ü hareket ettirdiğinizde TV de ki gecikme süresi. Konumuz oyunlar olduğu için ds4 örneğini verdim. Ne kadar az ise o kadar avantajlı olursunuz. Mesela Battlefield 1 için örnek verirsek, konusunda görüyoruz ki en iyi ping değerini alıyorum diyen kişi (Türkiye için) 50ms aldığını söylüyor. Ortalama 50 ms veya üstü kötü bir tv ile beraber 100 ms lik bir gecikmeyle oynuyorsunuz demektir yani rakip sizden 1 sn. daha avantajlı oynuyor anlamına gelir.

Bu Tv de ki input lag değeri özellikler kısmında ne diye görünüyor, bu aralar bende Tv almayı düşünüyorum da, ona dikkat edeyim hocam
  • Özellikler kısmında bulamazsınız hocam. Hangi marka olursa olsun. 4k, hdr, smart vs. genel özellikler yazıyorlar. Baktığınız tv nin modeli için İnternetten bulabilirsiniz.

• Benim anlamadığım dalga şu bu bağzı kansızlar Ps4 te hile açmayı nasıl başarırıyor bazen hilecileri tek tük de olsa görmek mümkün denk geliyor bana hergun 1 kerede olsa

• Hocam hile dediğiniz klavye fare olsa gerek. Konsolda yazılımsal(wallhack, aimbot) mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakPs4

quote:

Orijinalden alıntı: wyldechild

Launched: ikinci silahınız bazuka ile değiştirilir launcher,

Scoped - infantry
    Energetic - airborne
    unsuspecious - mountain
    Hunker - Armored

Hocam prestige nasıl oluyoruz?

3 çeşit prestige var
    1 - rütbe 55n olunca prestige olabiliyorsun tekrar 1 den başlıyorsun bütün silahların perklerin tekrar kilitleniyor tekrar sırayla açman gerekiyor
    2 - sınıfın 4. level olunca bir süre sonra prestije uygun oluyorsun headquartersa gidip sınıfını prestij yapınca 1 tane silah ve perk kazanıyorsun ama yine 1. levelden başlıyorsun sınıfına
    3 - silahın 10. level olduktan sonra prestije uygun oluyor ama prestij yapınca noluyor bilmiyorum hiç denemedim

• wyldechild W kullanıcısına yanıt
    Benim division sınıfım 4.seviye ama headquarters da division prestige olmaya çalıştım kabul etmedi :(

Tv de ki input lag değeri diye bakacağım değil mi? Bi de bu değer Yüksek mi olması yoksa dusuk mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakPs4

Benim division sınıfım 4.seviye ama headquarters da division prestige olmaya çalıştım kabul etmedi :(

prestige eligible gibi bişe yazması lazım yoksa etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyldechild -- 27 Aralık 2017; 10:58:55 >
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.