Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BayburtluCamper-35

quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

quote:

Orijinalden alıntı: FEYM

telefonun mobil verisi üstünden oynamak sağlıklı oluyor mu peki ?

Ben lagsiz oynuyordum ama artik oynayamiyorum 11 gb guncellemeyi nasil yaparim diye 3 gundur dusunuyom

neden normal net yok onu cevapla bize aklımızda sorular

Evde adsl internet baglantim yok bulundugum bolgede altyapi sıkıntısı oldugu icin herhangi bir internet sunucusuna sahip olmadigimdan dolayi mobil veriyi acarak oynuyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu oyunda multiplayer oynarken fitil olduğum tek nokta zıplayarak ateş edenler. Yahu arkadaşım jetpack muhabbeti bu oyunla beraber bitti, nasıl bir alışkanlık edindiniz önceki oyunlardan hala zıplayarak vurmaya çalışıyorsunuz Bu arkadaşları vurunca daha bir tatmin oluyorum, vurulunca da aynı şekilde daha bir uyuz oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reverse.angle -- 29 Aralık 2017; 18:16:52 >
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt
    Bende mayinlara ölünce uyuz oluyom bide carpraz atesin arasinda kaldigimda

• Herkes multi konusuyor arkadas oyunun campaign'i nasil kimseden ses yok. Multi multi multi birbirinizle didismekten bikmadiniz su multide.

Cod'un campaign modlari kaliteli ve uzun soluklu oluyor. Cod WWII de de bu ayni kalitede devam ettirilmis mi nasil olmus? Multi ile isim olmadigi icin az ucuzlamasini bekliyorum almak icin. Ijfinite Warfare i bile yeni aldim daha. Ve o Cod kalitesi yije devam etmis. Tabii ucuyoruz kaciyoruz ama temasi boyle yapilmis ve uyduruktan da yapilmamis sukur ki gayet kaliteli bir aksiyonun icindeyiz. WWII'de de yine cizgisini korumus mu bu kalitede acaba?

• Gelecek diye söylenen 3x 2xp yalan oldu.

2xp soldier veriyor ama ne wintery carentanda ne de gun game de diğer 2xp leri vermiyor.
    Edit: çıktım girdim düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawolverine -- 29 Aralık 2017; 23:37:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

silahınızın ilk prestige yaptığınız da silah üstün de clan tag iniz yazar. ikinci kez prestige yaptığınız da ise o silah ile toplam kaç kişi öldürdüğünüzü yazar.

Başka bi özelliği yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wyldechild

quote:

Orijinalden alıntı: BurakPs4

quote:

Orijinalden alıntı: wyldechild

Launched: ikinci silahınız bazuka ile değiştirilir launcher,
    ölen askerlerden cephane alınabilir

Lookout: düşmanların isimleri çok uzun mesafelerden bile ekranda gözükür hemen farkedersin ve mini map daha büyük alanı kapsar

Forage: ölen askerlerden cephane alınabilir ve hızlı silah değiştirilebilir

Hustle: hızlı reload

Rifleman: iki ana silah alınabilinir ve hızlı silah değiştirilebilir

Duelist: ikinci silahta 2 eklenti eklenebilinir

Gunslinger: sprint atarken(koştururken) ateş atmeye daha hızlı başlanır

Espionage: düşman uçakları ve hasar verdiğimiz düşmanlar mini-mapte belirir

Smoked: Extra ölümcül ekipman ve duman elbombası

Hunker: bombalardan az etkilenme

Scoped: nişan alırken silahın namlusu sallanmaz daha iyi isabet oranı alırsın

Undercover: lookouta karşı perk yani isminiz hedef alındığızda gözükmez ve öldürdüğünüz düşmanların yerinde kurukafa işareti belirmez

Ordnance: Scorestreakler yani puan alıp aktif ettiğimiz uçaklar toplar vs daha az puana açılır

Requisitions: Scorestreak puanları ölünce silinmez ama bir Scorestreak daha fazla puanda açılır ve maç boyunca sadece bir kere açılır

unsuspecious - yürürken daha az ses çıkarma ama sesi tam kesmiyor onun için mountain sınıfı sesi tam keser

Energetic: daha uzun sprint atabilme

Birde bazı perkler sadece division prestige olunca açılır:
    Scoped - infantry
    Energetic - airborne
    unsuspecious - mountain
    Hunker - Armored

Eksiklerim olabilir bulabildiklerim ve aklıma gelenleri yazdım

Hocam prestige nasıl oluyoruz?

3 çeşit prestige var
    1 - rütbe 55n olunca prestige olabiliyorsun tekrar 1 den başlıyorsun bütün silahların perklerin tekrar kilitleniyor tekrar sırayla açman gerekiyor
    2 - sınıfın 4. level olunca bir süre sonra prestije uygun oluyorsun headquartersa gidip sınıfını prestij yapınca 1 tane silah ve perk kazanıyorsun ama yine 1. levelden başlıyorsun sınıfına
    3 - silahın 10. level olduktan sonra prestije uygun oluyor ama prestij yapınca noluyor bilmiyorum hiç denemedim

Sınıfım 4.seviye oldu ve prestige için uygun hale geldi. Prestige'i açtım fakat o prestige kısmına hala geçemiyorum? Oraya nasıl geçerim? Sanırım orada bi tane General var ve o herif ne işe yarıyor biliyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Şu oyunda multiplayer oynarken fitil olduğum tek nokta zıplayarak ateş edenler. Yahu arkadaşım jetpack muhabbeti bu oyunla beraber bitti, nasıl bir alışkanlık edindiniz önceki oyunlardan hala zıplayarak vurmaya çalışıyorsunuz Bu arkadaşları vurunca daha bir tatmin oluyorum, vurulunca da aynı şekilde daha bir uyuz oluyorum.

Sorma bende kıl oluyorum, eskiden pc'deyken bende yapıyordum da sonra gereksiz olunca kısa sürede bıraktım. Hem zıplayan için cidden zor oluyor, çünkü o sıra da hem zıplamaya basman gerekiyor hemde adama iyi odaklanman gerekiyor
  • Yok. Sadece clan tag ya da toplam kill sayınız yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 30 Aralık 2017; 11:5:42 >
  • Prestige için karakterinizin 4. Seviyeyi tamamlaması gerekir. Level dört tamamlamak zaman alır. Tamamladığınızda generale gidin. Prestige olacak karateri seçin. Tüm karaktetlerinizi prestige yaparsan tüm basic trainingler açılmış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Prestige için karakterinizin 4. Seviyeyi tamamlaması gerekir. Level dört tamamlamak zaman alır. Tamamladığınızda generale gidin. Prestige olacak karateri seçin. Tüm karaktetlerinizi prestige yaparsan tüm basic trainingler açılmış olur.

Karakterim 55 LV geçtikten sonra prestige yaptıktan sonra mı 4 LV yapmam gerek yoksa, Division'ımı Prestige yaptıktan sonra onun mu seviyesi 4 olması gerekir?
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • 55 level olmana gerek yok. division ın dördü tamamladığında head quarter da "division prestige" gideceksin, "general" e değil.
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Zaten General'e gitmem için division prestige olmam gerekmiyor mu? Olmadan Generale gidebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Herkes multi konusuyor arkadas oyunun campaign'i nasil kimseden ses yok. Multi multi multi birbirinizle didismekten bikmadiniz su multide.

Cod'un campaign modlari kaliteli ve uzun soluklu oluyor. Cod WWII de de bu ayni kalitede devam ettirilmis mi nasil olmus? Multi ile isim olmadigi icin az ucuzlamasini bekliyorum almak icin. Ijfinite Warfare i bile yeni aldim daha. Ve o Cod kalitesi yije devam etmis. Tabii ucuyoruz kaciyoruz ama temasi boyle yapilmis ve uyduruktan da yapilmamis sukur ki gayet kaliteli bir aksiyonun icindeyiz. WWII'de de yine cizgisini korumus mu bu kalitede acaba?

Single mod cöp beni bunalttı resmen oynarken bu kadar sıkıldıgım bir cod hikaye moduyla ilk defa karsilasmistim

• Multiden pek sıra gelmedi ama ara ara 3-4 bölüm oynadım gayet hoşuma gitti. Sadece gösterilen sahneler biraz uzun ve skip yapılmıyor, burda biraz sıkıldım.
  • pm attım
  • Klan kaydı nasıl oluyor bu oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakPs4

Zaten General'e gitmem için division prestige olmam gerekmiyor mu? Olmadan Generale gidebilir miyim?

general e sen 55 lvl bitirdiğinde gidebilirsin,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Klan kaydı nasıl oluyor bu oyunda

silahın üzerine ve isminizin yanına yazacağınız Clan Tag ını soldier/dossier/clan tag yazabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.