Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 sonuna kadar gelecek 4 olunca olmuyor :)
  • wyldechild W kullanıcısına yanıt
    silahınızın ilk prestige yaptığınız da silah üstün de clan tag iniz yazar. ikinci kez prestige yaptığınız da ise o silah ile toplam kaç kişi öldürdüğünüzü yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

Benim anlamadığım dalga şu bu bağzı kansızlar Ps4 te hile açmayı nasıl başarırıyor bazen hilecileri tek tük de olsa görmek mümkün denk geliyor bana hergun 1 kerede olsa

Bu oyunda hile yapanları nasıl report edebiliriz.

çok olmasa da karşılaşınca can sıkıyor.
  • camperlardan bütün maç boyunca aynı sotede bekleyenlerden benim gibi sıkılan varsa griderion diye bir mod var herkes hareket halinde çok eğlenceli tavsiye ederim dün ilk defa 39 kill yaptım bir maçta
  • theheretic kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, oynarken hangi silahına hangi attachment ları tercih ediyorsun ve basic training hangisini tercih ediyorsun. senden biraz tecrübe alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

silahınızın ilk prestige yaptığınız da silah üstün de clan tag iniz yazar. ikinci kez prestige yaptığınız da ise o silah ile toplam kaç kişi öldürdüğünüzü yazar.

saol hocam bilmiyodum bunu iyi oldu
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam :)
  • HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    5.seviye yok değil mi?
    Selamlar hocam.

Öncelikle her division için primed alıyorum. İki attachment bana göre yetersiz kalıyor. Yine her division ve silah için kesinlikle quick draw ve grip ekliyorum. Cod için silahlarda sekme yok diyorlar ama katılmıyorum ben. Bilhassa silahın range değerinin dışında bir atış yapıldığında sekme artıyor. O yüzden grip eklemek fayda sağlıyor. Bunlardan sonra artık silahın eksiği neyse son eklentiyi ona göre yapıyorum. Fire rate az ise rapid fire, accuracy az ise steady aim, Range az ise reflex side, advanced rifle vs. Airborne ile ekstra susturucu veya infantry ile ek bir attachment eklenince iyice etkili oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok
    hocam ps4 te hile olduğunu sanmıyorum
  • Hile degil mouse klavye olayi yuzunden cok cabuk donuyorlar malesef

• Ben anlam veremiyorum ps4 neden oyunun yüklü güncel sürümünü 0 layip tekrar bastan yüklememi ister? Ben mobil veriyi acip bu oyunu oynayan adls internet baglantisi olmayan biri olarak ben anlamiyorum dostlar bu ps4 neden böyle kahpelik yapiyor aynisini bf1 de de yapiyordu bana simdi cod ww2 ye gectim simdide buna yapti sebebi acaba ps4 ü uyku modunda beklettigim icin olabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 27 Aralık 2017; 21:21:53 >
  • quote:

Ben anlam veremiyorum ps4 neden oyunun yüklü güncel sürümünü 0 layip tekrar bastan yüklememi ister? Ben mobil veriyi acip bu oyunu oynayan adls internet baglantisi olmayan biri olarak ben anlamiyorum dostlar bu ps4 neden böyle kahpelik yapiyor aynisini bf1 de de yapiyordu bana simdi cod ww2 ye gectim simdide buna yapti sebebi acaba ps4 ü uyku modunda beklettigim icin olabilirmi?

hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım
    acaba lisansları geri yükleme yapmayı denesen çözülür mü böyle bir şey vardı
    bir de neden adsl internet yok mobil veri sağlıklı oluyor mu
  • rica ederim...
    Hocam bu haftalar 2 xp var. Karakterini prestige yapmak için hızlı ilerlersin. Kaçırma derim.
    Teşekkür ederim
  • Bf1 çok mobil veri tüketiyor codww2 icin mobil veri dostu diyebilirim 1 gb lik internet paketiyle 4 gun takiliyorum tamda 10k lara gelmistim siralamada ama ne olursa olsun siralamada ilk 10 a girecegim bunu hicbirsey engelleyemeyecek

• telefonun mobil verisi üstünden oynamak sağlıklı oluyor mu peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEYM

telefonun mobil verisi üstünden oynamak sağlıklı oluyor mu peki ?

Ben lagsiz oynuyordum ama artik oynayamiyorum 11 gb guncellemeyi nasil yaparim diye 3 gundur dusunuyom

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FEYM

telefonun mobil verisi üstünden oynamak sağlıklı oluyor mu peki ?

Ben lagsiz oynuyordum ama artik oynayamiyorum 11 gb guncellemeyi nasil yaparim diye 3 gundur dusunuyom

neden normal net yok onu cevapla bize aklımızda sorular
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.