Şimdi Ara

CALL OF DUTY: WWII | 2017

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
2.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Advanced Warfare'in yapımcısı Sledgehammer Games tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyununun tanıtım posteri sızdırıldı oyunun ismi WWII olarak görünüyor ve serinin hayranlarının uzun süredir beklediği haber gerçek oldu,gün içerisinde detaylar gelebilir.

2014 yılında Sledgehammer'ın yöneticisi Michael Condrey "yeni jenerasyonda bugünün prodüksiyon kalitesi ile WWII zamanında geçen Band of Brothers tarzı bir oyun harika olabilir" demişti.

CALL OF DUTY: WWII | 2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 25 Mart 2017; 5:16:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhtemelen bu ara tanıtırlar Kasım'da çıkarırlar yine. 2017 süpriz olur bizim için. Ama 2. Dünya Savaşı temalı bir Cod cidden harika olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 25 Mart 2017; 5:36:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özüne dönmesi iyi olmuş.

• Önlerden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heh şöyle ya bırakın artık şu uzay temalarını. Dönün artık özünüze Tarih'te bir sürü konu var işleyecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu haber begenilir

• Nihayet be kardeşim

• güzel haber

• Artik benim gibi bf ve cod arasinda duranlarin karar verme zamani geldi. İyi iş çikarirlarsa cod2 deki gibi ben yine bunlari tutarim valla. Beklemedeyiz.

• Sonunda

• Omaha Beach
  • Rez

• Umarım CoD2 tarzında olur ve berlinin alınmasını da işlerler. Toujane i Unutmamak lazım

• Hele sukur sonunda, Modern Warfare dan sonra oynamayi brakmisdim.Gelsin PS de cok guzel vakit geciririm bu oyunla.Modern Savas ,atlayan hoplayan baydi artik 2.Dunya savasi olsun nerey korsan koy.Peynir ekmek gbi satar.

• Şu CoD serisini komple bitirsinler artık olmuyor yani kasmanın anlamı yok! Her yeni oyunları bir öncekinden daha çöp oluyor BF serisinin iyice gerisinde kaldılar zaten CoD ismini duyunca tiksiniyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super haber

Cod 2 ve cod 5 tarzi mukemmel olur

• Güzel haber

• Bağlantı durumunu eskisi gibi yapmadiklari sürece ne çıkarsalar boş. Dünyanın bir ucundaki host a bağlanıp , killcam de ateş bile ettiğimi görmeden ölüp gereksiz sinir sahibi olmaya değmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Bağlantı durumunu eskisi gibi yapmadiklari sürece ne çıkarsalar boş. Dünyanın bir ucundaki host a bağlanıp , killcam de ateş bile ettiğimi görmeden ölüp gereksiz sinir sahibi olmaya değmez..

Aslına bakarsanız online moddan çok hikaye modu için seviniyorum inş wwI tadında olur

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Tmm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.