Şimdi Ara

CALL OF DUTY: WWII | 2017 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
2.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugün aldığım en güzel haber hele şükür özüne dönüyor oyun özlemiştik. Ben demiştim ama World At War gelicek diye tahminlerim tuttu :)
  • Eskiye donmesi iyi oldu seri icin cod fanlari seviniyor ama baglati sorunlari ve saliseler icinde olme devam ederse yine cogu kisiyi uzer bf1 deki vurus hissi nerdeyse hic bir fps de yok uzaktan ates yediginizde kacma firsatiniz oluyor oyuna heyacan katiyor umarim fanlarin sikayelerini dikkate alirlar bf1 den buyuk darbe yediler bu son sanslari artik bu yeni oyunla bir cok sekayet edilen noktalari duzeltme vakitleri geldi umarim multiyi adam akilli yaparlarda mw1-2 ve cod world war multisinde gecirdigimiz guzel saatler geciririz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • world at war cgoty mp tayfasi toplaşsın rezerv

• Call Of Duty 4 gibi oyun gelmedi

PS3 almadan bu oyunun gameplay gördüm ps3 alınca bu oyunu kesin alacam dedim

Bunun gibi oyun bekliyorum

Bf1 deki silahlar hoşuma gitmiyor yoksa güzel oyun

• Tüm seriyi oynadım bana göre en iyisi mw3 tu hem hikaye hemde multi olarak oynatıyor kendini umarım mw3 remastered gelir ps4 e

• CALL OF DUTY: WWII | 2017CALL OF DUTY: WWII | 2017CALL OF DUTY: WWII | 2017CALL OF DUTY: WWII | 2017

• Oyle veya boyle yolunu bulmuslar sonunda single player'a odaksanlar da yillar sonra kaliteli bir CoD oynasak.

• Oynayış olarak cod yi bf dan daha çok sevsemde futürist oyunları bana çok saçma geldiğinden bf tarafına geçmiştim ancak eğer gerçekten böyle bir oyun yaparlarsa kasıp kavurur ortalığı Electronic Arts ın kazıklarındanda kurtuluruz

• ww2 konulu oyunların en iyisi brothers in arms serisidir.cod ve bf den 3-4 gömlek üstündür.gearbox eski oyunlarla aynı çizgide yeni brothers in arms oyunu yapsa da oyun görsek

• Battlefield ve COD'un özüne dönmesi çok güzel oldu,sıkıldı millet saçma uzay oyunlarından.
  • Umarım bu oyunda Almanlarla oynama olanağı da olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf1 den tokatı yiyince eskiye dönmüşler

Cod 2 tadını verebileceklerini sanmıyorum, zaten piyade savaşı olacak, çok da beklenti içine girmeyin.

• Call of Duty bu 2. Dünya savaşı temalı oyundada çuvallarsa artık ölmeye mahkumdur hiçbirşey seriyi kurtaramaz

• Bir tane daha gelecek temalı oyun kaldırmazdı zaten bu seri. Herkesi nefret ettirdiler, dislike rekoru kırdılar. Seve seve eskiye dönecekler zaten başka şansları yok.

• eski soğuk savaş atmosferine bayılıyorum ya şimdiden bir heyecan bastı beni bir trailer görseydik bari keşke. WW oynadığım zamanları hatırlıyorum yıl 2008 ilk çıktığında koşa koşa kutulu versiyonunu almıştım 9 yıllık büyük hasret sona eriyor. Umarım İlk WW'in haritaları gibi güzel olur ve karakterler bizi bağlaması lazım oynarken hissetmemiz lazım. Şöyle Reznov, Price gibi üstadlar olur oyunda..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.